Piłka nożna: Klasa A (Olkusz) - Sezon 2016/2017: Różnice pomiędzy wersjami
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 1: | Linia 1: | ||
== | ==TABELA KOŃCOWA== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] (A) | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] (A) | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|-BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] (B) | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] (S) | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] (S) | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] (S) | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|} | |||
1. Strażak Przybysławice 30 67 22 1 7 92-35 13 0 2 49-10 9 1 5 43-25 | 1. Strażak Przybysławice 30 67 22 1 7 92-35 13 0 2 49-10 9 1 5 43-25 | ||
2. Promień Przeginia 30 65 20 5 5 99-53 11 2 2 49-26 9 3 3 50-27 | 2. Promień Przeginia 30 65 20 5 5 99-53 11 2 2 49-26 9 3 3 50-27 |
Wersja z 10:14, 5 sie 2017
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? (A) | 34 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? (A) | 34 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 34 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 34 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | 34 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | 34 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | 34 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | 34 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ??? | 34 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ??? | 34 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
11 | ??? | 34 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
12 | ??? | 34 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
13 | ??? | 34 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
14 | ??? | 34 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
15 | ??? (B) | 34 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
16 | ??? (S) | 34 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
17 | ??? (S) | 34 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
18 | ??? (S) | 34 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
1. Strażak Przybysławice 30 67 22 1 7 92-35 13 0 2 49-10 9 1 5 43-25 2. Promień Przeginia 30 65 20 5 5 99-53 11 2 2 49-26 9 3 3 50-27 3. Trzy Korony Żarnowiec 30 60 19 3 8 86-49 11 2 2 48-15 8 1 6 38-34 4. Prądnik Sułoszowa 30 58 18 4 8 67-44 8 2 5 38-26 10 2 3 29-18 5. Olimpia Łobzów 30 54 16 6 8 87-57 9 2 4 49-27 7 4 4 38-30 6. Legion Bydlin 30 48 15 3 12 78-60 7 1 7 37-33 8 2 5 41-27 7. Unia Jaroszowiec 30 47 14 5 11 75-71 10 2 3 43-29 4 3 8 32-42 8. Pilica Wierbka 30 46 14 4 12 65-53 9 1 5 40-20 5 3 7 25-33 9. Piliczanka II Pilica 30 45 12 9 9 63-45 6 6 3 33-23 6 3 6 30-22 10. Wielmożanka Wielmoża 30 44 14 2 14 90-78 11 0 4 71-35 3 2 10 19-43 11. Centuria Chechło 30 42 12 6 12 79-84 8 4 3 45-28 4 2 9 34-56 12. Przebój II Wolbrom 30 39 12 3 15 67-81 4 3 8 31-34 8 0 7 36-47 13. Błysk Zederman 30 30 9 3 18 63-74 4 2 9 29-30 5 1 9 34-44 14. Laskowianka Laski 30 19 5 4 21 59-103 3 2 10 35-46 2 2 11 24-57 15. Strumyk Zarzecze 30 10 3 1 26 31-147 2 1 12 17-71 1 0 14 14-76 16. Dłubnia Trzyciąż/Jangrot 30 16 5 1 24 20-87 3 0 12 12-42 2 1 12 8-45 Dłubnia Trzyciąż/Jangrot wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.
TABELA PO RUNDZIE JESIENNEJ
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Promień Przeginia (A) | 15 | 33 | 10 | 3 | 2 | 46 | 29 |
2 | Strażak Przybysławice (A) | 15 | 31 | 10 | 1 | 4 | 54 | 17 |
3 | Przebój II Wolbrom | 15 | 27 | 9 | 0 | 6 | 34 | 37 |
4 | Prądnik Sułoszowa | 15 | 26 | 8 | 2 | 5 | 35 | 29 |
5 | Legion Bydlin | 15 | 26 | 8 | 2 | 5 | 43 | 29 |
6 | Pilica Wierbka | 15 | 26 | 8 | 2 | 5 | 33 | 26 |
7 | Trzy Korony Żarnowiec | 15 | 26 | 8 | 2 | 5 | 48 | 34 |
8 | ??? | 15 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ??? | 15 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ??? | 15 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
11 | ??? | 15 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
12 | ??? | 15 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
13 | ??? | 15 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
14 | ??? | 15 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
15 | ??? (B) | 15 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
16 | ??? (S) | 15 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
17 | ??? (S) | 17 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
18 | ??? (S) | 17 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8. Wielmożanka Wielmoża 15 24 8 0 7 48-41
9. Olimpia Łobzów 15 24 7 3 5 46-31
10. Unia Jaroszowiec 15 21 6 3 6 36-38
11. Centuria Chechło 15 18 5 3 7 39-49
12. Dłubnia Trzyciąż/Jangrot 15 16 5 1 9 20-42
13. Piliczanka II Pilica 14 15 3 6 5 28-28
14. Błysk Zederman 15 13 4 1 10 34-46
15. Laskowianka Laski 15 12 4 0 11 34-48
16. Strumyk Zarzecze 14 4 1 1 12 18-72