Piłka nożna: Klasa A (Olkusz) - Sezon 2015/2016: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
(Nie pokazano 2 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
Awans do Klasy Okręgowej Kraków: Bolesław Bukowno. Spadek do Klasy B Olkusz: Sokół Gołaczewy i Czapla Czaple Małe. Swoje mecze jako gospodarze Piliczanka II Pilica rozgrywała w Kocikowej, a Prądnik Sułoszowa niektóre z meczy "u siebie" w rundzie jesiennej rozgrywał w Wielmoży. Mecz VI kolejki Sokół Gołaczewy - Pilica Wierbka zweryfikowano jako obustronny walkower tj. po 0 pkt i 3 stracone bramki dla każdej z drużyn. Za zwycięstwo 3 pkt, za remis 1 pkt. | |||
2. | =='''TABELA KOŃCOWA'''== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Bolesław Bukowno]] (A) | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|82 | |||
| ALIGN=center|27 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|127 | |||
| ALIGN=center|24 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Wielmożanka Wielmoża]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|59 | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|97 | |||
| ALIGN=center|51 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Unia Jaroszowiec]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|55 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|98 | |||
| ALIGN=center|67 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Przebój Wolbrom|Przebój II Wolbrom]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|53 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|68 | |||
| ALIGN=center|73 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Strażak Przybysławice]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|48 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|79 | |||
| ALIGN=center|54 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Promień Przeginia]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|48 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|75 | |||
| ALIGN=center|48 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Strumyk Zarzecze]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|47 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|81 | |||
| ALIGN=center|69 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Olimpia Łobzów]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|47 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|66 | |||
| ALIGN=center|51 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Pilica Wierbka]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|45 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|64 | |||
| ALIGN=center|58 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Legion Bydlin]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|45 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|66 | |||
| ALIGN=center|65 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Centuria Chechło]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|44 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|74 | |||
| ALIGN=center|66 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Prądnik Sułoszowa]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|42 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|48 | |||
| ALIGN=center|47 | |||
16 | |- | ||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Piliczanka Pilica|Piliczanka II Pilica]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|69 | |||
| ALIGN=center|80 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Laskowianka Laski]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|64 | |||
| ALIGN=center|83 | |||
|-BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Sokół Gołaczewy]] (S) | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|27 | |||
| ALIGN=center|33 | |||
| ALIGN=center|143 | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Czapla Czaple Małe]] (S) | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|27 | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|170 | |||
|} | |||
Wyniki wszystkich meczy, tabele "u siebie" i "na wyjeździe": http://www.90minut.pl/liga/0/liga8493.html |
Aktualna wersja na dzień 09:33, 27 kwi 2022
Awans do Klasy Okręgowej Kraków: Bolesław Bukowno. Spadek do Klasy B Olkusz: Sokół Gołaczewy i Czapla Czaple Małe. Swoje mecze jako gospodarze Piliczanka II Pilica rozgrywała w Kocikowej, a Prądnik Sułoszowa niektóre z meczy "u siebie" w rundzie jesiennej rozgrywał w Wielmoży. Mecz VI kolejki Sokół Gołaczewy - Pilica Wierbka zweryfikowano jako obustronny walkower tj. po 0 pkt i 3 stracone bramki dla każdej z drużyn. Za zwycięstwo 3 pkt, za remis 1 pkt.
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bolesław Bukowno (A) | 30 | 82 | 27 | 1 | 2 | 127 | 24 |
2 | Wielmożanka Wielmoża | 30 | 59 | 19 | 2 | 9 | 97 | 51 |
3 | Unia Jaroszowiec | 30 | 55 | 17 | 4 | 9 | 98 | 67 |
4 | Przebój II Wolbrom | 30 | 53 | 17 | 2 | 11 | 68 | 73 |
5 | Strażak Przybysławice | 30 | 48 | 14 | 6 | 10 | 79 | 54 |
6 | Promień Przeginia | 30 | 48 | 15 | 3 | 12 | 75 | 48 |
7 | Strumyk Zarzecze | 30 | 47 | 15 | 2 | 13 | 81 | 69 |
8 | Olimpia Łobzów | 30 | 47 | 15 | 2 | 13 | 66 | 51 |
9 | Pilica Wierbka | 30 | 45 | 12 | 9 | 9 | 64 | 58 |
10 | Legion Bydlin | 30 | 45 | 13 | 6 | 11 | 66 | 65 |
11 | Centuria Chechło | 30 | 44 | 13 | 5 | 12 | 74 | 66 |
12 | Prądnik Sułoszowa | 30 | 42 | 12 | 6 | 12 | 48 | 47 |
13 | Piliczanka II Pilica | 30 | 30 | 8 | 6 | 16 | 69 | 80 |
14 | Laskowianka Laski | 30 | 26 | 7 | 5 | 18 | 64 | 83 |
15 | Sokół Gołaczewy (S) | 30 | 9 | 3 | 0 | 27 | 33 | 143 |
16 | Czapla Czaple Małe (S) | 30 | 7 | 2 | 1 | 27 | 34 | 170 |
Wyniki wszystkich meczy, tabele "u siebie" i "na wyjeździe": http://www.90minut.pl/liga/0/liga8493.html