Piłka nożna: Klasa A (Olkusz) - Sezon 1998/1999: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Utworzył nową stronę „Piłka nożna: Klasa A (Olkusz) - Sezon 1998/1999”) |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 1: | Linia 1: | ||
Piłka nożna: Klasa A (Olkusz) - Sezon 1998/1999 | Piłka nożna: Klasa A (Olkusz) - Sezon 1998/1999 | ||
='''TABELA KOŃCOWA'''= | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[-----]] (A) | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[-----]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[-----]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[-----]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[-----]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[-----]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[-----]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[-----]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[-----]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[-----]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|[[-----]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT|[[-----]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=LEFT|[[-----]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=LEFT|[[-----]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=LEFT|[[-----]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=LEFT|[[-----]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} |
Wersja z 19:47, 19 mar 2020
Piłka nożna: Klasa A (Olkusz) - Sezon 1998/1999
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ----- (A) | 30 | - | - | - | - | - | - |
2 | ----- | 30 | - | - | - | - | - | - |
3 | ----- | 30 | - | - | - | - | - | - |
4 | ----- | 30 | - | - | - | - | - | - |
5 | ----- | 30 | - | - | - | - | - | - |
6 | ----- | 30 | - | - | - | - | - | - |
7 | ----- | 30 | - | - | - | - | - | - |
8 | ----- | 30 | - | - | - | - | - | - |
9 | ----- | 30 | - | - | - | - | - | - |
10 | ----- | 30 | - | - | - | - | - | - |
11 | ----- | 30 | - | - | - | - | - | - |
12 | ----- | 30 | - | - | - | - | - | - |
13 | ----- | 30 | - | - | - | - | - | - |
14 | ----- | 30 | - | - | - | - | - | - |
15 | ----- | 30 | - | - | - | - | - | - |
16 | ----- | 30 | - | - | - | - | - | - |