Piłka nożna: Klasa A (Olkusz) - Sezon 1998/1999: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Linia 1: | Linia 1: | ||
Piłka nożna: Klasa A (Olkusz) - Sezon 1998/1999 | Piłka nożna: Klasa A (Olkusz) - Sezon 1998/1999 | ||
Awans do Klasy Okręgowej Katowice: Przebój Wolbrom. Spadek do Klasy B Olkusz: Płomień Jerzmanowice, Zryw Żarki. Pomimo zmiany od 1.01.1999 r. podziału administracyjnego polegającego na likwidacji 49 województw, a w zamian utworzeniu 17 województw i powiatów zmiany w strukturze OZPN-ów będą przeprowadzone w 2000 roku po zakończeniu sezonu 1999/2000. Za zwycięstwo 3 pkt, za remis 1 pkt. | |||
='''TABELA KOŃCOWA'''= | ='''TABELA KOŃCOWA'''= | ||
Linia 28: | Linia 30: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Osiek]] | | ALIGN=LEFT|[[LZS Osiek]] | ||
| ALIGN=center|26 | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center|46 | | ALIGN=center|46 | ||
Linia 50: | Linia 52: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Jaroszowiec]] | | ALIGN=LEFT|[[Unia Jaroszowiec]] | ||
| ALIGN=center|26 | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center|42 | | ALIGN=center|42 | ||
Linia 60: | Linia 62: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Ciężkowianka]] | | ALIGN=LEFT|[[Ciężkowianka Jaworzno]] | ||
| ALIGN=center|26 | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center|39 | | ALIGN=center|39 | ||
Linia 71: | Linia 73: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Gromiec]] | | ALIGN=LEFT|[[Nadwiślanin Gromiec]] | ||
| ALIGN=center|26 | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center|37 | | ALIGN=center|37 | ||
Linia 82: | Linia 84: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Lgota]] | | ALIGN=LEFT|[[Korona Lgota]] | ||
| ALIGN=center|26 | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center|36 | | ALIGN=center|36 | ||
Linia 93: | Linia 95: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Młoszowa]] | | ALIGN=LEFT|[[Ruch Młoszowa]] | ||
| ALIGN=center|26 | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center|36 | | ALIGN=center|36 | ||
Linia 104: | Linia 106: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Klucze]] | | ALIGN=LEFT|[[Przemsza Klucze]] | ||
| ALIGN=center|26 | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center|36 | | ALIGN=center|36 | ||
Linia 115: | Linia 117: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Płaza]] | | ALIGN=LEFT|[[Tempo Płaza]] | ||
| ALIGN=center|26 | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center|35 | | ALIGN=center|35 | ||
Linia 126: | Linia 128: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|11 | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Chrzanów II]] | | ALIGN=LEFT|[[Fablok Chrzanów|Fablok II Chrzanów]] | ||
| ALIGN=center|26 | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center|26 | | ALIGN=center|26 | ||
Linia 137: | Linia 139: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|12 | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Kocikowa]] | | ALIGN=LEFT|[[Huragan Kocikowa]] | ||
| ALIGN=center|26 | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center|25 | | ALIGN=center|25 | ||
Linia 148: | Linia 150: | ||
|- BGCOLOR=#F08099 | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|13 | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Jerzmanowice]] | | ALIGN=LEFT|[[Płomień Jerzmanowice]] (S) | ||
| ALIGN=center|26 | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center|25 | | ALIGN=center|25 | ||
Linia 159: | Linia 161: | ||
|- BGCOLOR=#F08099 | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Żarki]] | | ALIGN=LEFT|[[Zryw Żarki]] (S) | ||
| ALIGN=center|26 | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center|22 | | ALIGN=center|22 |
Wersja z 22:34, 24 lut 2022
Piłka nożna: Klasa A (Olkusz) - Sezon 1998/1999
Awans do Klasy Okręgowej Katowice: Przebój Wolbrom. Spadek do Klasy B Olkusz: Płomień Jerzmanowice, Zryw Żarki. Pomimo zmiany od 1.01.1999 r. podziału administracyjnego polegającego na likwidacji 49 województw, a w zamian utworzeniu 17 województw i powiatów zmiany w strukturze OZPN-ów będą przeprowadzone w 2000 roku po zakończeniu sezonu 1999/2000. Za zwycięstwo 3 pkt, za remis 1 pkt.
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Przebój Wolbrom (A) | 26 | 55 | - | - | - | 66 | 31 |
2 | LZS Osiek | 26 | 46 | - | - | - | 44 | 43 |
3 | Piliczanka Pilica | 26 | 43 | - | - | - | 43 | 34 |
4 | Unia Jaroszowiec | 26 | 42 | - | - | - | 56 | 40 |
5 | Ciężkowianka Jaworzno | 26 | 39 | - | - | - | 49 | 40 |
6 | Nadwiślanin Gromiec | 26 | 37 | - | - | - | 46 | 46 |
7 | Korona Lgota | 26 | 36 | - | - | - | 50 | 35 |
8 | Ruch Młoszowa | 26 | 36 | - | - | - | 62 | 56 |
9 | Przemsza Klucze | 26 | 36 | - | - | - | 68 | 68 |
10 | Tempo Płaza | 26 | 35 | - | - | - | 49 | 58 |
11 | Fablok II Chrzanów | 26 | 26 | - | - | - | 31 | 59 |
12 | Huragan Kocikowa | 26 | 25 | - | - | - | 28 | 42 |
13 | Płomień Jerzmanowice (S) | 26 | 25 | - | - | - | 43 | 65 |
14 | Zryw Żarki (S) | 26 | 22 | - | - | - | 34 | 51 |