Piłka nożna: Klasa A, Grupa I (Zagłębie) - Sezon 1960: Różnice pomiędzy wersjami
Nie podano opisu zmian |
|||
Linia 141: | Linia 141: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1960]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1960]] | ||
Linia 150: | Linia 150: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1960]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1960]] | ||
Linia 159: | Linia 159: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1960]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1960]] | ||
Linia 168: | Linia 168: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1960]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1960]] | ||
Linia 177: | Linia 177: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|PAUZA | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |||
[[Górnik Piaski]] | |||
[[Unia Strzemieszyce]] | |||
[[Górnik Wojkowice|Górnik Wojkowice]] | |||
[[Stal Poręba]] | |||
[[Stal Rogoźnik]] | |||
[[Budowlani Grodziec]] | |||
[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza|RKS Zagłębie]] | |||
[[Sarmacja Będzin]] | |||
[[Stal Sosnowiec|Stal II Sosnowiec]] | |||
===Kolejka 2=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|PAUZA | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |||
[[Górnik Piaski]] | |||
[[Unia Strzemieszyce]] | |||
[[Górnik Wojkowice|Górnik Wojkowice]] | |||
[[Stal Poręba]] | |||
[[Stal Rogoźnik]] | |||
[[Budowlani Grodziec]] | |||
[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza|RKS Zagłębie]] | |||
[[Sarmacja Będzin]] | |||
[[Stal Sosnowiec|Stal II Sosnowiec]] | |||
===Kolejka 3=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|PAUZA | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |||
[[Górnik Piaski]] | |||
[[Unia Strzemieszyce]] | |||
[[Górnik Wojkowice|Górnik Wojkowice]] | |||
[[Stal Poręba]] | |||
[[Stal Rogoźnik]] | |||
[[Budowlani Grodziec]] | |||
[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza|RKS Zagłębie]] | |||
[[Sarmacja Będzin]] | |||
[[Stal Sosnowiec|Stal II Sosnowiec]] | |||
===Kolejka 4=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|PAUZA | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |||
[[Górnik Piaski]] | |||
[[Unia Strzemieszyce]] | |||
[[Górnik Wojkowice|Górnik Wojkowice]] | |||
[[Stal Poręba]] | |||
[[Stal Rogoźnik]] | |||
[[Budowlani Grodziec]] | |||
[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza|RKS Zagłębie]] | |||
[[Sarmacja Będzin]] | |||
[[Stal Sosnowiec|Stal II Sosnowiec]] | |||
===Kolejka 5=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|PAUZA | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |||
[[Górnik Piaski]] | |||
[[Unia Strzemieszyce]] | |||
[[Górnik Wojkowice|Górnik Wojkowice]] | |||
[[Stal Poręba]] | |||
[[Stal Rogoźnik]] | |||
[[Budowlani Grodziec]] | |||
[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza|RKS Zagłębie]] | |||
[[Sarmacja Będzin]] | |||
[[Stal Sosnowiec|Stal II Sosnowiec]] | |||
===Kolejka 6=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1960]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1960]] | ||
Linia 184: | Linia 478: | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|PAUZA | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |} | ||
[[Górnik Piaski]] | |||
[[Unia Strzemieszyce]] | |||
[[Górnik Wojkowice|Górnik Wojkowice]] | |||
[[Stal Poręba]] | |||
[[Stal Rogoźnik]] | |||
[[Budowlani Grodziec]] | [[Budowlani Grodziec]] | ||
[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza|RKS Zagłębie]] | |||
[[Sarmacja Będzin]] | |||
[[Stal Sosnowiec|Stal II Sosnowiec]] | |||
===Kolejka 7=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|PAUZA | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |||
[[Górnik Piaski]] | |||
[[Unia Strzemieszyce]] | |||
[[Górnik Wojkowice|Górnik Wojkowice]] | |||
[[Stal Poręba]] | [[Stal Poręba]] | ||
[[ | [[Stal Rogoźnik]] | ||
[[ | [[Budowlani Grodziec]] | ||
[[Stal | [[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza|RKS Zagłębie]] | ||
[[Sarmacja Będzin]] | |||
[[Stal Sosnowiec|Stal II Sosnowiec]] | |||
===Kolejka 8=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|PAUZA | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |||
[[Górnik Piaski]] | |||
[[Unia Strzemieszyce]] | |||
[[Górnik Wojkowice|Górnik Wojkowice]] | |||
[[Stal Poręba]] | |||
[[Stal Rogoźnik]] | |||
[[Budowlani Grodziec]] | |||
[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza|RKS Zagłębie]] | |||
[[Sarmacja Będzin]] | |||
[[Stal Sosnowiec|Stal II Sosnowiec]] | |||
===Kolejka 9=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|PAUZA | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |||
[[Górnik Piaski]] | |||
[[Unia Strzemieszyce]] | |||
[[Górnik Wojkowice|Górnik Wojkowice]] | |||
[[Stal Poręba]] | |||
[[Stal Rogoźnik]] | |||
[[Budowlani Grodziec]] | |||
[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza|RKS Zagłębie]] | |||
[[Sarmacja Będzin]] | |||
[[Stal Sosnowiec|Stal II Sosnowiec]] | [[Stal Sosnowiec|Stal II Sosnowiec]] | ||
Wersja z 19:08, 15 lis 2014
Klasa A, Grupa I (Zagłębie) - Sezon 1960- Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
RUNDA I
Kolejka 1
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1960 | ??? | ??? | PAUZA | - |
Górnik Piaski Unia Strzemieszyce Górnik Wojkowice Stal Poręba Stal Rogoźnik Budowlani Grodziec RKS Zagłębie Sarmacja Będzin Stal II Sosnowiec
Kolejka 2
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1960 | ??? | ??? | PAUZA | - |
Górnik Piaski Unia Strzemieszyce Górnik Wojkowice Stal Poręba Stal Rogoźnik Budowlani Grodziec RKS Zagłębie Sarmacja Będzin Stal II Sosnowiec
Kolejka 3
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1960 | ??? | ??? | PAUZA | - |
Górnik Piaski Unia Strzemieszyce Górnik Wojkowice Stal Poręba Stal Rogoźnik Budowlani Grodziec RKS Zagłębie Sarmacja Będzin Stal II Sosnowiec
Kolejka 4
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1960 | ??? | ??? | PAUZA | - |
Górnik Piaski Unia Strzemieszyce Górnik Wojkowice Stal Poręba Stal Rogoźnik Budowlani Grodziec RKS Zagłębie Sarmacja Będzin Stal II Sosnowiec
Kolejka 5
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1960 | ??? | ??? | PAUZA | - |
Górnik Piaski Unia Strzemieszyce Górnik Wojkowice Stal Poręba Stal Rogoźnik Budowlani Grodziec RKS Zagłębie Sarmacja Będzin Stal II Sosnowiec
Kolejka 6
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1960 | ??? | ??? | PAUZA | - |
Górnik Piaski Unia Strzemieszyce Górnik Wojkowice Stal Poręba Stal Rogoźnik Budowlani Grodziec RKS Zagłębie Sarmacja Będzin Stal II Sosnowiec
Kolejka 7
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1960 | ??? | ??? | PAUZA | - |
Górnik Piaski Unia Strzemieszyce Górnik Wojkowice Stal Poręba Stal Rogoźnik Budowlani Grodziec RKS Zagłębie Sarmacja Będzin Stal II Sosnowiec
Kolejka 8
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1960 | ??? | ??? | PAUZA | - |
Górnik Piaski Unia Strzemieszyce Górnik Wojkowice Stal Poręba Stal Rogoźnik Budowlani Grodziec RKS Zagłębie Sarmacja Będzin Stal II Sosnowiec
Kolejka 9
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1960 | ??? | ??? | PAUZA | - |
Górnik Piaski Unia Strzemieszyce Górnik Wojkowice Stal Poręba Stal Rogoźnik Budowlani Grodziec RKS Zagłębie Sarmacja Będzin Stal II Sosnowiec