Piłka nożna: Klasa A, Grupa I (Zagłębie) - Sezon 1957: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 1: | Linia 1: | ||
1957 Klasa A, Grupa I - [[Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej]] | 1957 Klasa A, Grupa I - [[Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej]] | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=10%|LP | |||
! WIDTH=55%|NAZWA KLUBU (DRUŻYNY) | |||
! WIDTH=35%|MIEJSCOWOŚĆ | |||
|- | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Budowlani Grodziec]] | |||
| ALIGN=center|[[Grodziec (Będzin)|Grodziec]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Górnik CWE Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|[[Dąbrowa Górnicza]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Górnik Piaski]] | |||
| ALIGN=center|[[Czeladź]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Górnik Wojkowice|Górnik Wojkowice Komorne]] | |||
| ALIGN=center|[[Wojkowice|Wojkowice Kom.]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|Stal CZMO Częstochowa | |||
| ALIGN=center| Częstochowa | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|Start Częstochowa | |||
| ALIGN=center|Częstochowa | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Unia Myszków]] | |||
| ALIGN=center|[[Myszków]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Warta II Zawiercie]] | |||
| ALIGN=center|[[Zawiercie]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Włókniarz Zawiercie]] | |||
| ALIGN=center|[[Zawiercie]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|[[Dąbrowa Górnicza]] | |||
|} | |||
==RUNDA WIOSENNA== | ==RUNDA WIOSENNA== |
Wersja z 12:22, 14 wrz 2013
1957 Klasa A, Grupa I - Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej
LP | NAZWA KLUBU (DRUŻYNY) | MIEJSCOWOŚĆ |
---|---|---|
1 | Budowlani Grodziec | Grodziec |
2 | Górnik CWE Dąbrowa Górnicza | Dąbrowa Górnicza |
3 | Górnik Piaski | Czeladź |
4 | Górnik Wojkowice Komorne | Wojkowice Kom. |
5 | Stal CZMO Częstochowa | Częstochowa |
6 | Start Częstochowa | Częstochowa |
7 | Unia Myszków | Myszków |
8 | Warta II Zawiercie | Zawiercie |
9 | Włókniarz Zawiercie | Zawiercie |
10 | Zagłębie Dąbrowa Górnicza | Dąbrowa Górnicza |
RUNDA WIOSENNA
Kolejka 1
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |