Piłka nożna: Klasa A, Grupa II (Sosnowiec) - Sezon 1933: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 1: | Linia 1: | ||
W sezonie 1933 rywalizacja w Klasie A Podokręgu Sosnowiec odbywała się w dwóch grupach. Mistrza Podokręgu Sosnowiec miał wskazać mecz barażowy pomiędzy mistrzami obu grup. | '''Piłka nożna: Klasa A, Grupa II (Sosnowiec) - Sezon 1933''' | ||
W sezonie 1933 rywalizacja w Klasie A Podokręgu Sosnowiec odbywała się w dwóch grupach. Mistrza Podokręgu Sosnowiec miał wskazać mecz barażowy pomiędzy mistrzami obu grup, w którym Unja Sosnowiec pokonała 2-0 Sarmację Będzin - mistrza grupy I i wywalczyła awans do gier barażowych o prawo gry w Lidze Państowej. | |||
===[[Piłka nożna: Klasa A, Grupa II (Sosnowiec) - Sezon 1933|Klasa A, Grupa II (Sosnowiec)]]=== | ===[[Piłka nożna: Klasa A, Grupa II (Sosnowiec) - Sezon 1933|Klasa A, Grupa II (Sosnowiec)]]=== | ||
Linia 17: | Linia 19: | ||
|- BGCOLOR=#ffff55 | |- BGCOLOR=#ffff55 | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Unia Sosnowiec|Unja Sosnowiec]] | | ALIGN=LEFT|[[Unia Sosnowiec|Unja Sosnowiec]] (B) (A) | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center|11 | | ALIGN=center|11 | ||
Linia 70: | Linia 72: | ||
| ALIGN=center|22 | | ALIGN=center|22 | ||
|} | |} | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=7%|1 | |||
! WIDTH=7%|2 | |||
! WIDTH=7%|3 | |||
! WIDTH=7%|4 | |||
! WIDTH=7%|5 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Unia Sosnowiec|Unja Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|2:0 | |||
| ALIGN=center|5:3 | |||
| ALIGN=center|2:1 | |||
| ALIGN=center|7:0 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[CKS Czeladź]] | |||
| ALIGN=center|5:2 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|0:0 | |||
| ALIGN=center|4:1 | |||
| ALIGN=center|2:0 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Solvay Grodziec]] | |||
| ALIGN=center|2:1 | |||
| ALIGN=center|2:2 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|4:0 | |||
| ALIGN=center|3:0 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Zagłębianka Będzin]] | |||
| ALIGN=center|2:2 | |||
| ALIGN=center|2:1 | |||
| ALIGN=center|3:1 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|0:0 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Makkabi Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|0:4 | |||
| ALIGN=center|0:2 | |||
| ALIGN=center|0:3 | |||
| ALIGN=center|0:1 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |||
==WYNIKI== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH= 6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH= 7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[9 kwietnia]] [[1933]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[CKS Czeladź]] | |||
| ALIGN=center|[[Unia Sosnowiec|Unja Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|5:2 | |||
|- BGCOLOR=#ffa500 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[9 kwietnia]] [[1933]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Makkabi Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Solvay Grodziec]] | |||
| ALIGN=center|0:0 | |||
|-BGCOLOR="#ff4040" | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|weryfikacja | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Makkabi Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Solvay Grodziec]] | |||
| ALIGN=center|0:3 wo | |||
|- | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[9 kwietnia]] [[1933]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębianka Będzin]] | |||
| ALIGN=center|pauza | |||
| ALIGN=center| | |||
|} | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH= 6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH= 7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[23 kwietnia]] [[1933]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Unia Sosnowiec|Unja Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębianka Będzin]] | |||
| ALIGN=center|2:1 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[23 kwietnia]] [[1933]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Solvay Grodziec]] | |||
| ALIGN=center|[[CKS Czeladź]] | |||
| ALIGN=center|2:2 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[23 kwietnia]] [[1933]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Makkabi Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|pauza | |||
| ALIGN=center| | |||
|} | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH= 6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH= 7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[30 kwietnia]] [[1933]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Unia Sosnowiec|Unja Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Solvay Grodziec]] | |||
| ALIGN=center|5:3 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[30 kwietnia]] [[1933]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębianka Będzin]] | |||
| ALIGN=center|[[Makkabi Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|0:0 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[30 kwietnia]] [[1933]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[CKS Czeladź]] | |||
| ALIGN=center|pauza | |||
| ALIGN=center| | |||
|} | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH= 6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH= 7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|[[7 maja]] [[1933]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Solvay Grodziec]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębianka Będzin]] | |||
| ALIGN=center|4:0 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|[[7 maja]] [[1933]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Makkabi Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[CKS Czeladź]] | |||
| ALIGN=center|0:2 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|[[7 maja]] [[1933]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Unia Sosnowiec|Unja Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|pauza | |||
| ALIGN=center| | |||
|} | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH= 6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH= 7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|[[14 maja]] [[1933]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Unia Sosnowiec|Unja Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Makkabi Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|7:0 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|[[14 maja]] [[1933]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębianka Będzin]] | |||
| ALIGN=center|[[CKS Czeladź]] | |||
| ALIGN=center|2:1 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|[[14 maja]] [[1933]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Solvay Grodziec]] | |||
| ALIGN=center|pauza | |||
| ALIGN=center| | |||
|} | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH= 6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH= 7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|[[21 maja]] [[1933]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Unia Sosnowiec|Unja Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[CKS Czeladź]] | |||
| ALIGN=center|2:0 | |||
|-BGCOLOR="#ff4040" | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|[[21 maja]] [[1933]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Solvay Grodziec]] | |||
| ALIGN=center|[[Makkabi Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|3:0 wo | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|[[21 maja]] [[1933]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębianka Będzin]] | |||
| ALIGN=center|pauza | |||
| ALIGN=center| | |||
|} | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH= 6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH= 7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|[[28 maja]] [[1933]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębianka Będzin]] | |||
| ALIGN=center|[[Unia Sosnowiec|Unja Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|2:2 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|[[28 maja]] [[1933]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[CKS Czeladź]] | |||
| ALIGN=center|[[Solvay Grodziec]] | |||
| ALIGN=center|0:0 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|[[28 maja]] [[1933]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Makkabi Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|pauza | |||
| ALIGN=center| | |||
|} | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH= 6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH= 7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|[[4 czerwca]] [[1933]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Solvay Grodziec]] | |||
| ALIGN=center|[[Unia Sosnowiec|Unja Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|2:1 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|[[4 czerwca]] [[1933]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Makkabi Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębianka Będzin]] | |||
| ALIGN=center|0:1 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|[[4 czerwca]] [[1933]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[CKS Czeladź]] | |||
| ALIGN=center|pauza | |||
| ALIGN=center| | |||
|} | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH= 6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH= 7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|[[11 czerwca]] [[1933]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębianka Będzin]] | |||
| ALIGN=center|[[Solvay Grodziec]] | |||
| ALIGN=center|3:1 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|[[11 czerwca]] [[1933]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[CKS Czeladź]] | |||
| ALIGN=center|[[Makkabi Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|2:0 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|[[11 czerwca]] [[1933]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Unia Sosnowiec|Unja Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|pauza | |||
| ALIGN=center| | |||
|} | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH= 6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH= 7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|[[18 czerwca]] [[1933]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Makkabi Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Unia Sosnowiec|Unja Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|0:4 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|[[18 czerwca]] [[1933]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[CKS Czeladź]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębianka Będzin]] | |||
| ALIGN=center|4:1 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|[[18 czerwca]] [[1933]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Solvay Grodziec]] | |||
| ALIGN=center|pauza | |||
| ALIGN=center| | |||
|} | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH= 6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH= 7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|baraż | |||
| ALIGN=center|[[25 czerwca]] [[1933]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Unia Sosnowiec|Unja Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin]] | |||
| ALIGN=center|2:0 | |||
|} | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH= 6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH= 7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|baraż | |||
| ALIGN=center|? [[1933]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Ruch Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Maccabi Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
|} | |||
[[Kategoria:Rozgrywki piłkarskie drugiego poziomu|1933 Klasa A Zagłębie grupa II]] |
Wersja z 22:54, 29 sie 2022
Piłka nożna: Klasa A, Grupa II (Sosnowiec) - Sezon 1933
W sezonie 1933 rywalizacja w Klasie A Podokręgu Sosnowiec odbywała się w dwóch grupach. Mistrza Podokręgu Sosnowiec miał wskazać mecz barażowy pomiędzy mistrzami obu grup, w którym Unja Sosnowiec pokonała 2-0 Sarmację Będzin - mistrza grupy I i wywalczyła awans do gier barażowych o prawo gry w Lidze Państowej.
Klasa A, Grupa II (Sosnowiec)
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Unja Sosnowiec (B) (A) | 8 | 11 | 5 | 1 | 2 | 25 | 13 |
2 | CKS Czeladź | 8 | 10 | 4 | 2 | 2 | 16 | 9 |
3 | Solvay Grodziec | 8 | 10 | 4 | 2 | 2 | 18 | 11 |
4 | Zagłębianka Będzin | 8 | 8 | 3 | 2 | 3 | 10 | 14 |
5 | Makabi Sosnowiec | 8 | 1 | 0 | 1 | 7 | 0 | 22 |
M-ce | Nazwa klubu | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Unja Sosnowiec | - | 2:0 | 5:3 | 2:1 | 7:0 |
2 | CKS Czeladź | 5:2 | - | 0:0 | 4:1 | 2:0 |
3 | Solvay Grodziec | 2:1 | 2:2 | - | 4:0 | 3:0 |
4 | Zagłębianka Będzin | 2:2 | 2:1 | 3:1 | - | 0:0 |
5 | Makkabi Sosnowiec | 0:4 | 0:2 | 0:3 | 0:1 | - |
WYNIKI
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
1 | 9 kwietnia 1933 | CKS Czeladź | Unja Sosnowiec | 5:2 | |
1 | 9 kwietnia 1933 | Makkabi Sosnowiec | Solvay Grodziec | 0:0 | |
1 | weryfikacja | Makkabi Sosnowiec | Solvay Grodziec | 0:3 wo | |
1 | 9 kwietnia 1933 | Zagłębianka Będzin | pauza |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
2 | 23 kwietnia 1933 | Unja Sosnowiec | Zagłębianka Będzin | 2:1 | |
2 | 23 kwietnia 1933 | Solvay Grodziec | CKS Czeladź | 2:2 | |
2 | 23 kwietnia 1933 | Makkabi Sosnowiec | pauza |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
3 | 30 kwietnia 1933 | Unja Sosnowiec | Solvay Grodziec | 5:3 | |
3 | 30 kwietnia 1933 | Zagłębianka Będzin | Makkabi Sosnowiec | 0:0 | |
3 | 30 kwietnia 1933 | CKS Czeladź | pauza |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
4 | 7 maja 1933 | Solvay Grodziec | Zagłębianka Będzin | 4:0 | |
4 | 7 maja 1933 | Makkabi Sosnowiec | CKS Czeladź | 0:2 | |
4 | 7 maja 1933 | Unja Sosnowiec | pauza |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
5 | 14 maja 1933 | Unja Sosnowiec | Makkabi Sosnowiec | 7:0 | |
5 | 14 maja 1933 | Zagłębianka Będzin | CKS Czeladź | 2:1 | |
5 | 14 maja 1933 | Solvay Grodziec | pauza |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
6 | 21 maja 1933 | Unja Sosnowiec | CKS Czeladź | 2:0 | |
6 | 21 maja 1933 | Solvay Grodziec | Makkabi Sosnowiec | 3:0 wo | |
6 | 21 maja 1933 | Zagłębianka Będzin | pauza |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
7 | 28 maja 1933 | Zagłębianka Będzin | Unja Sosnowiec | 2:2 | |
7 | 28 maja 1933 | CKS Czeladź | Solvay Grodziec | 0:0 | |
7 | 28 maja 1933 | Makkabi Sosnowiec | pauza |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
8 | 4 czerwca 1933 | Solvay Grodziec | Unja Sosnowiec | 2:1 | |
8 | 4 czerwca 1933 | Makkabi Sosnowiec | Zagłębianka Będzin | 0:1 | |
8 | 4 czerwca 1933 | CKS Czeladź | pauza |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
9 | 11 czerwca 1933 | Zagłębianka Będzin | Solvay Grodziec | 3:1 | |
9 | 11 czerwca 1933 | CKS Czeladź | Makkabi Sosnowiec | 2:0 | |
9 | 11 czerwca 1933 | Unja Sosnowiec | pauza |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
10 | 18 czerwca 1933 | Makkabi Sosnowiec | Unja Sosnowiec | 0:4 | |
10 | 18 czerwca 1933 | CKS Czeladź | Zagłębianka Będzin | 4:1 | |
10 | 18 czerwca 1933 | Solvay Grodziec | pauza |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
baraż | 25 czerwca 1933 | Unja Sosnowiec | Sarmacja Będzin | 2:0 |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
baraż | ? 1933 | Ruch Sosnowiec | Maccabi Sosnowiec | ? |