Płomień Sosnowiec (piłka siatkowa mężczyzn) - Sezon 2013/2014: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Linia 20: | Linia 20: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[21 września]] [[2013]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[MKS Banimex II Będzin]] | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'''1 : | | ALIGN=center|'''1 : 3''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24:26 | ||
| ALIGN=center|25: | | ALIGN=center|25:22 | ||
| ALIGN=center|25 | | ALIGN=center|11:25 | ||
| ALIGN=center|25 | | ALIGN=center|22:25 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] [[2013]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[????]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[????]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''0 : 0''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|00:00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|00:00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|00:00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|00:00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|00:00 | ||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2013]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[????]] | |||
| ALIGN=center|[[????]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2013]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[????]] | |||
| ALIGN=center|[[????]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2013]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[????]] | |||
| ALIGN=center|[[????]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
|} | |} |
Wersja z 20:28, 25 wrz 2013
Płomień Sosnowiec (piłka siatkowa) - Sezon 2013/2014
RUNDA I
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 21 września 2013 | ??? | MKS Banimex II Będzin | Płomień Sosnowiec | 1 : 3 | 24:26 | 25:22 | 11:25 | 22:25 | |
2 | ??? 2013 | ??? | ???? | ???? | 0 : 0 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 |
3 | ??? 2013 | ??? | ???? | ???? | 0 : 0 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 |
4 | ??? 2013 | ??? | ???? | ???? | 0 : 0 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 |
5 | ??? 2013 | ??? | ???? | ???? | 0 : 0 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 |