Płomień Sosnowiec (piłka siatkowa mężczyzn) - Sezon 2013/2014: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
|||
Linia 19: | Linia 19: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[---]] [[2013]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębianka Będzin]] | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''1 : 1''' | |||
| ALIGN=center|25:11 | |||
| ALIGN=center|25:11 | |||
| ALIGN=center|25:11 | |||
| ALIGN=center|25:11 | |||
| ALIGN=center|25:11 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[---]] [[2013]] | | ALIGN=center|[[---]] [[2013]] | ||
Linia 30: | Linia 42: | ||
| ALIGN=center|25:11 | | ALIGN=center|25:11 | ||
| ALIGN=center|25:11 | | ALIGN=center|25:11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25:11 | ||
|} | |} |
Wersja z 17:10, 25 wrz 2013
Płomień Sosnowiec (piłka siatkowa) - Sezon 2013/2014
RUNDA I
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | --- 2013 | ??? | Zagłębianka Będzin | Płomień Sosnowiec | 1 : 1 | 25:11 | 25:11 | 25:11 | 25:11 | 25:11 |
1 | --- 2013 | ??? | Zagłębianka Będzin | AKS Niwka | 1 : 1 | 25:11 | 25:11 | 25:11 | 25:11 | 25:11 |