Płomień Milowice (piłka siatkowa mężczyzn) - Sezon 1976/1977: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Linia 539: | Linia 539: | ||
|} | |} | ||
====TABELA PO TURNIEJU W ******** ==== | ====TABELA PO TURNIEJU W ******** ==== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! WIDTH=48|Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|PKT | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|SETY + | |||
! WIDTH=8%|SETY - | |||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|------------ | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|-BGCOLOR=#C0C0C0 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|------------ | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|-BGCOLOR=#CD853F | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|------------ | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|------------ | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|------------ | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |||
===TURNIEJ W ******** (2)=== | ===TURNIEJ W ******** (2)=== | ||
====ROZGRYWKI TURNIEJOWE W ********* ==== | ====ROZGRYWKI TURNIEJOWE W ********* ==== |
Wersja z 13:41, 23 mar 2021
Płomień Milowice (piłka siatkowa mężczyzn) - Sezon 1976/1977
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | PKT | Z | P | SETY + | SETY - |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Płomień Milowice | 38 | 34 | ? | ? | 102 | 37 |
2 | AZS Olsztyn | 38 | 27 | ? | ? | 93 | 43 |
3 | Resovia Rzeszów | 38 | 20 | ? | ? | 79 | 71 |
4 | Avia Świdnik | 38 | 16 | ? | ? | 68 | 80 |
5 | Gwardia Wrocław | 38 | 16 | ? | ? | 65 | 84 |
M-ce | Nazwa klubu | M | PKT | Z | P | SETY + | SETY - |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6 | Stoczniowiec Gdańsk | - | - | - | - | - | - |
7 | Hutnik Kraków | - | - | - | - | - | - |
8 | Włoclavia Włocławek | - | - | - | - | - | - |
9 | Górnik Siemianowice Śląskie (S) | - | - | - | - | - | - |
10 | Chełmiec Wałbrzych (S) | - | - | - | - | - | - |
RUNDA ZASADNICZA
RUNDA I
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? 1983 (?) | ? | Płomień Milowice | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
2 | ??? 1983 (?) | ? | Płomień Milowice | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
3 | ??? 1983 (?) | ? | Płomień Milowice | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
4 | ??? 1983 (?) | ? | Płomień Milowice | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
5 | ???? 1983 (?) | ??? | Płomień Milowice | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
6 | ???? 1983 (?) | ??? | Płomień Milowice | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
7 | ???? 1983 (?) | ??? | Płomień Milowice | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
8 | ???? 1983 (?) | ??? | Płomień Milowice | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
9 | ???? 1983 (?) | ??? | Płomień Milowice | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
RUNDA TURNIEJOWA
TURNIEJ W ******** (1)
ROZGRYWKI TURNIEJOWE W *********
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ????? 1977 (?) | - | --------- | ? : ? | - | - | - | - | - | - |
1 | ????? 1977 (?) | - | --------- | ? : ? | - | - | - | - | - | - |
1 | ????? 1977 (?) | - | --------- | PAUZA | - | - | - | - | - | - |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | ????? 1977 (?) | - | --------- | ? : ? | - | - | - | - | - | - |
2 | ????? 1977 (?) | - | --------- | ? : ? | - | - | - | - | - | - |
2 | ????? 1977 (?) | - | --------- | PAUZA | - | - | - | - | - | - |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3 | ????? 1977 (?) | - | --------- | ? : ? | - | - | - | - | - | - |
3 | ????? 1977 (?) | - | --------- | ? : ? | - | - | - | - | - | - |
3 | ????? 1977 (?) | - | --------- | PAUZA | - | - | - | - | - | - |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | ????? 1977 (?) | - | --------- | ? : ? | - | - | - | - | - | - |
4 | ????? 1977 (?) | - | --------- | ? : ? | - | - | - | - | - | - |
4 | ????? 1977 (?) | - | --------- | PAUZA | - | - | - | - | - | - |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5 | ????? 1977 (?) | - | --------- | ? : ? | - | - | - | - | - | - |
5 | ????? 1977 (?) | - | --------- | ? : ? | - | - | - | - | - | - |
5 | ????? 1977 (?) | - | --------- | PAUZA | - | - | - | - | - | - |
TABELA PO TURNIEJU W ********
M-ce | Nazwa klubu | M | PKT | Z | P | SETY + | SETY - |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ------------ | - | - | - | - | - | - |
2 | ------------ | - | - | - | - | - | - |
3 | ------------ | - | - | - | - | - | - |
4 | ------------ | - | - | - | - | - | - |
5 | ------------ | - | - | - | - | - | - |
TURNIEJ W ******** (2)
ROZGRYWKI TURNIEJOWE W *********
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ????? 1977 (?) | - | --------- | ? : ? | - | - | - | - | - | - |
1 | ????? 1977 (?) | - | --------- | ? : ? | - | - | - | - | - | - |
1 | ????? 1977 (?) | - | --------- | PAUZA | - | - | - | - | - | - |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | ????? 1977 (?) | - | --------- | ? : ? | - | - | - | - | - | - |
2 | ????? 1977 (?) | - | --------- | ? : ? | - | - | - | - | - | - |
2 | ????? 1977 (?) | - | --------- | PAUZA | - | - | - | - | - | - |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3 | ????? 1977 (?) | - | --------- | ? : ? | - | - | - | - | - | - |
3 | ????? 1977 (?) | - | --------- | ? : ? | - | - | - | - | - | - |
3 | ????? 1977 (?) | - | --------- | PAUZA | - | - | - | - | - | - |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | ????? 1977 (?) | - | --------- | ? : ? | - | - | - | - | - | - |
4 | ????? 1977 (?) | - | --------- | ? : ? | - | - | - | - | - | - |
4 | ????? 1977 (?) | - | --------- | PAUZA | - | - | - | - | - | - |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5 | ????? 1977 (?) | - | --------- | ? : ? | - | - | - | - | - | - |
5 | ????? 1977 (?) | - | --------- | ? : ? | - | - | - | - | - | - |
5 | ????? 1977 (?) | - | --------- | PAUZA | - | - | - | - | - | - |
TABELA PO TURNIEJU W ********
TURNIEJ W ******** (3)
ROZGRYWKI TURNIEJOWE W *********
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ????? 1977 (?) | - | --------- | ? : ? | - | - | - | - | - | - |
1 | ????? 1977 (?) | - | --------- | ? : ? | - | - | - | - | - | - |
1 | ????? 1977 (?) | - | --------- | PAUZA | - | - | - | - | - | - |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | ????? 1977 (?) | - | --------- | ? : ? | - | - | - | - | - | - |
2 | ????? 1977 (?) | - | --------- | ? : ? | - | - | - | - | - | - |
2 | ????? 1977 (?) | - | --------- | PAUZA | - | - | - | - | - | - |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3 | ????? 1977 (?) | - | --------- | ? : ? | - | - | - | - | - | - |
3 | ????? 1977 (?) | - | --------- | ? : ? | - | - | - | - | - | - |
3 | ????? 1977 (?) | - | --------- | PAUZA | - | - | - | - | - | - |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | ????? 1977 (?) | - | --------- | ? : ? | - | - | - | - | - | - |
4 | ????? 1977 (?) | - | --------- | ? : ? | - | - | - | - | - | - |
4 | ????? 1977 (?) | - | --------- | PAUZA | - | - | - | - | - | - |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5 | ????? 1977 (?) | - | --------- | ? : ? | - | - | - | - | - | - |
5 | ????? 1977 (?) | - | --------- | ? : ? | - | - | - | - | - | - |
5 | ????? 1977 (?) | - | --------- | PAUZA | - | - | - | - | - | - |
TABELA PO TURNIEJU W ********
TURNIEJ W ******** (4)
ROZGRYWKI TURNIEJOWE W *********
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ????? 1977 (?) | - | --------- | ? : ? | - | - | - | - | - | - |
1 | ????? 1977 (?) | - | --------- | ? : ? | - | - | - | - | - | - |
1 | ????? 1977 (?) | - | --------- | PAUZA | - | - | - | - | - | - |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | ????? 1977 (?) | - | --------- | ? : ? | - | - | - | - | - | - |
2 | ????? 1977 (?) | - | --------- | ? : ? | - | - | - | - | - | - |
2 | ????? 1977 (?) | - | --------- | PAUZA | - | - | - | - | - | - |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3 | ????? 1977 (?) | - | --------- | ? : ? | - | - | - | - | - | - |
3 | ????? 1977 (?) | - | --------- | ? : ? | - | - | - | - | - | - |
3 | ????? 1977 (?) | - | --------- | PAUZA | - | - | - | - | - | - |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | ????? 1977 (?) | - | --------- | ? : ? | - | - | - | - | - | - |
4 | ????? 1977 (?) | - | --------- | ? : ? | - | - | - | - | - | - |
4 | ????? 1977 (?) | - | --------- | PAUZA | - | - | - | - | - | - |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5 | ????? 1977 (?) | - | --------- | ? : ? | - | - | - | - | - | - |
5 | ????? 1977 (?) | - | --------- | ? : ? | - | - | - | - | - | - |
5 | ????? 1977 (?) | - | --------- | PAUZA | - | - | - | - | - | - |
TURNIEJ W SOSNOWCU (5)
ROZGRYWKI TURNIEJOWE W SOSNOWCU
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 16 marca 1977 (śr) | 16.00 | Płomień Milowice | Gwardia Wrocław | 3 : 0 | ? | ? | ? | - | - |
1 | 16 marca 1977 (śr) | ? | AZS Olsztyn | Resovia Rzeszów | 2 : 3 | ? | ? | ? | ? | ? |
1 | 16 marca 1977 (śr) | - | Avia Świdnik | PAUZA | - | - | - | - | - | - |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | 17 marca 1977 (cz) | 16.00 | Płomień Milowice | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
2 | 17 marca 1977 (cz) | ? | Płomień Milowice | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
2 | 17 marca 1977 (cz) | ? | Płomień Milowice | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3 | 18 marca 1977 (pt) | 16.00 | Płomień Milowice | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
3 | 18 marca 1977 (pt) | ? | Płomień Milowice | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
3 | 18 marca 1977 (pt) | ? | Płomień Milowice | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | 19 marca 1977 (s) | 15.00 | Płomień Milowice | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
4 | 19 marca 1977 (s) | ? | Płomień Milowice | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
4 | 19 marca 1977 (s) | ? | Płomień Milowice | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5 | 20 marca 1977 (n) | 10.00 | Płomień Milowice | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
5 | 20 marca 1977 (n) | ? | Płomień Milowice | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
5 | 20 marca 1977 (n) | ? | Płomień Milowice | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
TABELA PO TURNIEJU W SOSNOWCU
M-ce | Nazwa klubu | M | PKT | Z | P | SETY + | SETY - |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Płomień Milowice | 38 | 34 | ? | ? | 102 | 37 |
2 | AZS Olsztyn | 38 | 27 | ? | ? | 93 | 43 |
3 | Resovia Rzeszów | 38 | 20 | ? | ? | 79 | 71 |
4 | Avia Świdnik | 38 | 16 | ? | ? | 68 | 80 |
5 | Gwardia Wrocław | 38 | 16 | ? | ? | 65 | 84 |