Płomień Milowice (piłka siatkowa mężczyzn) - Sezon 1970/1971: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
|||
Linia 385: | Linia 385: | ||
| ALIGN=center|33 | | ALIGN=center|33 | ||
|} | |||
==RUNDA II== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=15%|data | |||
! WIDTH=5%|godz. | |||
! WIDTH=20%|gospodarze | |||
! WIDTH=20%|goście | |||
! WIDTH=6%|wynik | |||
! WIDTH=4%|set 1 | |||
! WIDTH=4%|set 2 | |||
! WIDTH=4%|set 3 | |||
! WIDTH=4%|set 4 | |||
! WIDTH=4%|set 5 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|16.01.1971 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|LEGIA Warszawa | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''2 : 3''' | |||
| ALIGN=center|15-9 | |||
| ALIGN=center|14-16 | |||
| ALIGN=center|15-6 | |||
| ALIGN=center|9-15 | |||
| ALIGN=center|12-15 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|17.01.1971 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|LEGIA Warszawa | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 3''' | |||
| ALIGN=center|15-12 | |||
| ALIGN=center|11-15 | |||
| ALIGN=center|15-6 | |||
| ALIGN=center|12-15 | |||
| ALIGN=center|15-5 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|23.01.1971 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|HUTNIK Kraków | |||
| ALIGN=center|'''3 : 1''' | |||
| ALIGN=center|15-12 | |||
| ALIGN=center|16-14 | |||
| ALIGN=center|12-15 | |||
| ALIGN=center|15-13 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|29.11.1970 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|HUTNIK Kraków | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 1''' | |||
| ALIGN=center|15-10 | |||
| ALIGN=center|16-14 | |||
| ALIGN=center|14-16 | |||
| ALIGN=center|15-8 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|02.12.1970 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|AZS Olsztyn | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 1''' | |||
| ALIGN=center|15-10 | |||
| ALIGN=center|15-5 | |||
| ALIGN=center|11-15 | |||
| ALIGN=center|15-11 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|03.12.1970 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|AZS Olsztyn | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|15-11 | |||
| ALIGN=center|15-12 | |||
| ALIGN=center|16-14 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|05.12.1970 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|BESKID Andrychów | |||
| ALIGN=center|'''3 : 1''' | |||
| ALIGN=center|16-14 | |||
| ALIGN=center|15-12 | |||
| ALIGN=center|13-15 | |||
| ALIGN=center|15-8 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|06.12.1970 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|BESKID Andrychów | |||
| ALIGN=center|'''3 : 2''' | |||
| ALIGN=center|11-15 | |||
| ALIGN=center|15-11 | |||
| ALIGN=center|16-14 | |||
| ALIGN=center|6-15 | |||
| ALIGN=center|15-9 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|12.12.1970 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|AZS Warszawa | |||
| ALIGN=center|'''1 : 3''' | |||
| ALIGN=center|15-11 | |||
| ALIGN=center|10-15 | |||
| ALIGN=center|9-15 | |||
| ALIGN=center|9-15 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|13.12.1970 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|AZS Warszawa | |||
| ALIGN=center|'''3 : 1''' | |||
| ALIGN=center|8-15 | |||
| ALIGN=center|15-12 | |||
| ALIGN=center|16-14 | |||
| ALIGN=center|16-14 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|16.12.1970 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|RESOVIA Rzeszów | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|15-13 | |||
| ALIGN=center|15-12 | |||
| ALIGN=center|15-6 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|17.12.1970 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|RESOVIA Rzeszów | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 1''' | |||
| ALIGN=center|15-2 | |||
| ALIGN=center|10-15 | |||
| ALIGN=center|15-6 | |||
| ALIGN=center|15-7 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|19.12.1970 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|STAL Mielec | |||
| ALIGN=center|'''0 : 3''' | |||
| ALIGN=center|9-15 | |||
| ALIGN=center|13-15 | |||
| ALIGN=center|9-15 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|20.12.1970 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|STAL Mielec | |||
| ALIGN=center|'''3 : 1''' | |||
| ALIGN=center|15-10 | |||
| ALIGN=center|9-15 | |||
| ALIGN=center|15-5 | |||
| ALIGN=center|16-14 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |} | ||
Wersja z 12:56, 2 sty 2022
Płomień Milowice (piłka siatkowa mężczyzn) - Sezon 1970/1971
ROZGRYWKI LIGOWE - I LIGA SIATKÓWKI MĘŻCZYZN
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | PKT | Z | P | SETY + | SETY - |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Resovia Rzeszów | 28 | 20 | 20 | 8 | 72 | 43 |
2 | Legia Warszawa | 28 | 18 | 18 | 10 | 65 | 48 |
3 | AZS Olsztyn | 28 | 15 | 15 | 13 | 60 | 53 |
4 | AZS AWF Warszawa | 28 | 15 | 15 | 13 | 57 | 54 |
5 | HUTNIK Kraków | 28 | 12 | 12 | 16 | 56 | 60 |
6 | Płomień Milowice | 28 | 12 | 12 | 16 | 48 | 66 |
7 | BESKID Andrychów | 28 | 11 | 11 | 17 | 51 | 66 |
8 | STAL Mielec | 28 | 9 | 9 | 19 | 45 | 64 |
RUNDA I
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 21.11.1970 | ? | Płomień Milowice | LEGIA Warszawa | 3 : 1 | 15-9 | 10-15 | 15-12 | 15-8 | - |
2 | 22.11.1970 | ? | Płomień Milowice | LEGIA Warszawa | 0 : 3 | 5-15 | 13-15 | 4-15 | - | - |
3 | 28.11.1970 | ? | HUTNIK Kraków | Płomień Milowice | 2 : 3 | 15-1 | 1-15 | 11-15 | 15-9 | 12-15 |
4 | 29.11.1970 | ? | HUTNIK Kraków | Płomień Milowice | 3 : 1 | 15-10 | 16-14 | 14-16 | 15-8 | - |
5 | 02.12.1970 | ? | AZS Olsztyn | Płomień Milowice | 3 : 1 | 15-10 | 15-5 | 11-15 | 15-11 | - |
6 | 03.12.1970 | ? | AZS Olsztyn | Płomień Milowice | 3 : 0 | 15-11 | 15-12 | 16-14 | - | - |
7 | 05.12.1970 | ? | Płomień Milowice | BESKID Andrychów | 3 : 1 | 16-14 | 15-12 | 13-15 | 15-8 | - |
8 | 06.12.1970 | ? | Płomień Milowice | BESKID Andrychów | 3 : 2 | 11-15 | 15-11 | 16-14 | 6-15 | 15-9 |
9 | 12.12.1970 | ? | Płomień Milowice | AZS Warszawa | 1 : 3 | 15-11 | 10-15 | 9-15 | 9-15 | - |
10 | 13.12.1970 | ? | Płomień Milowice | AZS Warszawa | 3 : 1 | 8-15 | 15-12 | 16-14 | 16-14 | - |
11 | 16.12.1970 | ? | RESOVIA Rzeszów | Płomień Milowice | 3 : 0 | 15-13 | 15-12 | 15-6 | - | - |
12 | 17.12.1970 | ? | RESOVIA Rzeszów | Płomień Milowice | 3 : 1 | 15-2 | 10-15 | 15-6 | 15-7 | - |
13 | 19.12.1970 | ? | Płomień Milowice | STAL Mielec | 0 : 3 | 9-15 | 13-15 | 9-15 | - | - |
14 | 20.12.1970 | ? | Płomień Milowice | STAL Mielec | 3 : 1 | 15-10 | 9-15 | 15-5 | 16-14 | - |
TABELA PO I RUNDZIE
M-ce | Nazwa klubu | M | PKT | Z | P | SETY + | SETY - |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Resovia Rzeszów | 14 | 12 | 12 | 2 | 40 | 18 |
2 | Legia Warszawa | 14 | 9 | 9 | 5 | 32 | 22 |
3 | AZS Olsztyn | 14 | 9 | 9 | 5 | 31 | 25 |
4 | HUTNIK Kraków | 14 | 9 | 9 | 5 | 30 | 27 |
5 | AZS AWF Warszawa | 14 | 6 | 6 | 8 | 26 | 30 |
6 | Płomień Milowice | 14 | 6 | 6 | 8 | 22 | 32 |
7 | BESKID Andrychów | 14 | 4 | 4 | 10 | 24 | 34 |
8 | STAL Mielec | 14 | 3 | 3 | 11 | 16 | 33 |
RUNDA II
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15 | 16.01.1971 | ? | LEGIA Warszawa | Płomień Milowice | 2 : 3 | 15-9 | 14-16 | 15-6 | 9-15 | 12-15 |
16 | 17.01.1971 | ? | LEGIA Warszawa | Płomień Milowice | 3 : 3 | 15-12 | 11-15 | 15-6 | 12-15 | 15-5 |
17 | 23.01.1971 | ? | Płomień Milowice | HUTNIK Kraków | 3 : 1 | 15-12 | 16-14 | 12-15 | 15-13 | - |
4 | 29.11.1970 | ? | HUTNIK Kraków | Płomień Milowice | 3 : 1 | 15-10 | 16-14 | 14-16 | 15-8 | - |
5 | 02.12.1970 | ? | AZS Olsztyn | Płomień Milowice | 3 : 1 | 15-10 | 15-5 | 11-15 | 15-11 | - |
6 | 03.12.1970 | ? | AZS Olsztyn | Płomień Milowice | 3 : 0 | 15-11 | 15-12 | 16-14 | - | - |
7 | 05.12.1970 | ? | Płomień Milowice | BESKID Andrychów | 3 : 1 | 16-14 | 15-12 | 13-15 | 15-8 | - |
8 | 06.12.1970 | ? | Płomień Milowice | BESKID Andrychów | 3 : 2 | 11-15 | 15-11 | 16-14 | 6-15 | 15-9 |
9 | 12.12.1970 | ? | Płomień Milowice | AZS Warszawa | 1 : 3 | 15-11 | 10-15 | 9-15 | 9-15 | - |
10 | 13.12.1970 | ? | Płomień Milowice | AZS Warszawa | 3 : 1 | 8-15 | 15-12 | 16-14 | 16-14 | - |
11 | 16.12.1970 | ? | RESOVIA Rzeszów | Płomień Milowice | 3 : 0 | 15-13 | 15-12 | 15-6 | - | - |
12 | 17.12.1970 | ? | RESOVIA Rzeszów | Płomień Milowice | 3 : 1 | 15-2 | 10-15 | 15-6 | 15-7 | - |
13 | 19.12.1970 | ? | Płomień Milowice | STAL Mielec | 0 : 3 | 9-15 | 13-15 | 9-15 | - | - |
14 | 20.12.1970 | ? | Płomień Milowice | STAL Mielec | 3 : 1 | 15-10 | 9-15 | 15-5 | 16-14 | - |