Klasa C, Grupa II (Częstochowa) - Sezon 1957: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 10: | Linia 10: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Barbara II Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Częstochowa | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Błękitni | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Gnaszyn | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Gnaszyn | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Górnik Dźbów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Dźbów | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|LZS Konopiska | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Konopiska | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|LZS Olsztyn | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Olsztyn | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|LZS Przyrów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|LZS Przyrów | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Pilica Koniecpol | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Koniecpol | ||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|Start II Częstochowa | |||
| ALIGN=center|Częstochowa | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|Stradom II Częstochowa | |||
| ALIGN=center|Częstochowa | |||
|} | |} | ||
==TABELA PO RUNDZIE WIOSENNEJ== | ==TABELA PO RUNDZIE WIOSENNEJ== |
Wersja z 20:32, 22 paź 2013
Klasa C, Grupa II (Częstochowa) - Sezon 1957 - Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej
LP | NAZWA KLUBU (DRUŻYNY) | MIEJSCOWOŚĆ |
---|---|---|
1 | Barbara II Częstochowa | Częstochowa |
2 | Błękitni | ??? |
3 | Gnaszyn | Gnaszyn |
4 | Górnik Dźbów | Dźbów |
5 | LZS Konopiska | Konopiska |
6 | LZS Olsztyn | Olsztyn |
7 | LZS Przyrów | LZS Przyrów |
8 | Pilica Koniecpol | Koniecpol |
9 | Start II Częstochowa | Częstochowa |
10 | Stradom II Częstochowa | Częstochowa |
TABELA PO RUNDZIE WIOSENNEJ
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
Stradom II Częstochowa Gnaszyn Barbara II Częstochowa Górnik Dźbów LZS Konopiska Pilica Koniecpol Błękitni Start II Częstochowa LZS Olsztyn LZS Przyrów
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
Stradom II Częstochowa
Gnaszyn
Barbara II Częstochowa
Górnik Dźbów
LZS Konopiska
Pilica Koniecpol
Błękitni
Start II Częstochowa
LZS Olsztyn
LZS Przyrów