KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2020/2021: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Nie pokazano 11 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2020/2021 | [[Plik:KS Czarni Sosnowiec sezon 2020 2021 jesień.jpg|thumb|650px|Kadra zespołu w sezonie 2020/2021 /jesień/ (źródło: www KS Czarni Sosnowiec)]] | ||
[[KS Czarni Sosnowiec]] (piłka nożna) - Sezon 2020/2021 | |||
Linia 196: | Linia 198: | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=3%|[[ | ! WIDTH=3%|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 01) 25.08.2019|1]] | ||
! WIDTH=3%|[[ | ! WIDTH=3%|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 02) 01.09.2019|2]] | ||
! WIDTH=3%|[[ | ! WIDTH=3%|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 03) 08.09.2019|3]] | ||
! WIDTH=3%|4 | ! WIDTH=3%|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 04) 15.09.2019|4]] | ||
! WIDTH=3%|5 | ! WIDTH=3%|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 05) 22.09.2019|5]] | ||
! WIDTH=3%|6 | ! WIDTH=3%|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 06) 28.09.2019|6]] | ||
! WIDTH=3%|7 | ! WIDTH=3%|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 07) 06.10.2019|7]] | ||
! WIDTH=3%|8 | ! WIDTH=3%|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 08) 13.10.2019|8]] | ||
! WIDTH=3%|9 | ! WIDTH=3%|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 09) 20.10.2019|9]] | ||
! WIDTH=3%|10 | ! WIDTH=3%|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 10) 27.10.2019|10]] | ||
! WIDTH=3%|11 | ! WIDTH=3%|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 11) 03.11.2019|11]] | ||
! WIDTH=3%|12 | ! WIDTH=3%|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 12) 03.08.2019|12]] | ||
! WIDTH=3%|13 | ! WIDTH=3%|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 13) 03.08.2019|13]] | ||
! WIDTH=3%|14 | ! WIDTH=3%|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 14) 03.08.2019|14]] | ||
! WIDTH=3%|15 | ! WIDTH=3%|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 15) 03.08.2019|15]] | ||
! WIDTH=3%|16 | ! WIDTH=3%|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 16) 03.08.2019|16]] | ||
! WIDTH=3%|17 | ! WIDTH=3%|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 17) 03.08.2019|17]] | ||
! WIDTH=3%|18 | ! WIDTH=3%|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 18) 03.08.2019|18]] | ||
! WIDTH=3%|19 | ! WIDTH=3%|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 19) 03.08.2019|19]] | ||
! WIDTH=3%|20 | ! WIDTH=3%|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 20) 03.08.2019|20]] | ||
! WIDTH=3%|21 | ! WIDTH=3%|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 21) 03.08.2019|21]] | ||
! WIDTH=3%|22 | ! WIDTH=3%|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 22) 03.08.2019|22]] | ||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |-BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 01) 25.08.2019|Z]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 02) 01.09.2019|Z]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 03) 08.09.2019|Z]] | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 04) 15.09.2019|Z]] | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 05) 22.09.2019|Z]] | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 06) 28.09.2019|R]] | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 07) 06.10.2019|Z]] | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 08) 13.10.2019|Z]] | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 09) 20.10.2019|X]] | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 10) 27.10.2019|Z]] | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 11) 03.11.2019|Z]] | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 244: | Linia 246: | ||
|-BGCOLOR=#FFD700 | |-BGCOLOR=#FFD700 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 267: | Linia 269: | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|} | |} | ||
==RUNDA JESIENNA== | ==RUNDA JESIENNA== | ||
===ROZGRYWKI RUNDY JESIENNEJ=== | ===ROZGRYWKI RUNDY JESIENNEJ=== | ||
Linia 281: | Linia 284: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2020/2021|Klasa A (7)]] | | ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2020/2021|Klasa A (7)]] | ||
| ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 01) | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 01) 16.08.2019|1]] | ||
| ALIGN=center|[[16 sierpnia]] [[2020]] (?) | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Łazowianka Łazy]] | |||
| ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 01) 16.08.2019|'''3 : 2''' (?:?)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2020/2021|Klasa A (7)]] | |||
| ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 02) 22.08.2019|2]] | |||
| ALIGN=center|[[22 sierpnia]] [[2020]] (?) | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|[[Przemsza Okradzionów]] | |||
| ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 01) 22.08.2019|'''2 : 6''' (?:?)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2020/2021|Klasa A (7)]] | |||
| ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 03) 10.08.2019|3]] | |||
| ALIGN=center|[[25 sierpnia]] [[2020]] (?) | | ALIGN=center|[[25 sierpnia]] [[2020]] (?) | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[-----]] | | ALIGN=center|[[-----]] | ||
| ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec(piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 01) 25.08.2019|''' | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 01) 25.08.2019|'''? : ?''' (?:?)]] | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2020/2021|Klasa A (7)]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 04) 17.08.2019|4]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[25 sierpnia]] [[2020]] (?) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[-----]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 01) 25.08.2019|'''? : ?''' (?:?)]] | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2020/2021|Klasa A (7)]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 05) 21.08.2019|5]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[25 sierpnia]] [[2020]] (?) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[-----]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 01) 25.08.2019|'''? : ?''' (?:?)]] | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2020/2021|Klasa A (7)]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 06) 24.08.2019|6]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[25 sierpnia]] [[2020]] (?) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[-----]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 01) 25.08.2019|'''? : ?''' (?:?)]] | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2020/2021|Klasa A (7)]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 07) 30.08.2019|7]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[25 sierpnia]] [[2020]] (?) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[-----]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 01) 25.08.2019|'''? : ?''' (?:?)]] | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2020/2021|Klasa A (7)]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 08) 07.09.2019|8]] | ||
| ALIGN=center|[[25 sierpnia]] [[ | | ALIGN=center|[[25 sierpnia]] [[2020]] (?) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[-----]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 01) 25.08.2019|'''? : ?''' (?:?)]] | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2020/2021|Klasa A (7)]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 09) 14.09.2019|9]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[25 sierpnia]] [[2020]] (?) | ||
| ALIGN=center|17. | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[-----]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 01) 25.08.2019|'''? : ?''' (?:?)]] | ||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2020/2021|Klasa A (7)]] | |||
| ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2020/2021 (kolejka 10) 21.09.2020|10]] | |||
| ALIGN=center|[[25 sierpnia]] [[2020]] (?) | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[-----]] | |||
| ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2020/2021 (kolejka 10) 25.08.2020|'''? : ?''' (?:?)]] | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2020/2021|Klasa A (7)]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2020/2021 (kolejka 11) 21.09.2020|11]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[25 sierpnia]] [[2020]] (?) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[-----]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2020/2021 (kolejka 11) 25.08.2020|'''? : ?''' (?:?)]] | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2020/2021|Klasa A (7)]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2020/2021 (kolejka 12) 21.09.2020|12]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[25 sierpnia]] [[2020]] (?) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[-----]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2020/2021 (kolejka 12) 25.08.2020|'''? : ?''' (?:?)]] | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2020/2021|Klasa A (7)]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2020/2021 (kolejka 13) 21.09.2020|13]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[25 sierpnia]] [[2020]] (?) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[-----]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2020/2021 (kolejka 13) 25.08.2020|'''? : ?''' (?:?)]] | ||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2020/2021|Klasa A (7)]] | |||
| ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2020/2021 (kolejka 14) 21.09.2020|14]] | |||
| ALIGN=center|[[25 sierpnia]] [[2020]] (?) | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[-----]] | |||
| ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2020/2021 (kolejka 14) 25.08.2020|'''? : ?''' (?:?)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2020/2021|Klasa A (7)]] | |||
| ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2020/2021 (kolejka 15) 21.09.2020|15]] | |||
| ALIGN=center|[[25 sierpnia]] [[2020]] (?) | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[-----]] | |||
| ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2020/2021 (kolejka 15) 25.08.2020|'''? : ?''' (?:?)]] | |||
|} | |} | ||
Linia 572: | Linia 620: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (7)]] | | ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2020/2021|Klasa A (7)]] | ||
| ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 01) 25.08.2019|1]] | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 01) 25.08.2019|1]] | ||
| ALIGN=center|[[25 sierpnia]] [[ | | ALIGN=center|[[25 sierpnia]] [[2020]] (?) | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[-----]] | ||
| ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec(piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 01) 25.08.2019|''' | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 01) 25.08.2019|'''? : ?''' (?:?)]] | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2020/2021|Klasa A (7)]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 02) 03.08.2019|2]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[25 sierpnia]] [[2020]] (?) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[-----]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 01) 25.08.2019|'''? : ?''' (?:?)]] | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2020/2021|Klasa A (7)]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 03) 10.08.2019|3]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[25 sierpnia]] [[2020]] (?) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[-----]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 01) 25.08.2019|'''? : ?''' (?:?)]] | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2020/2021|Klasa A (7)]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 04) 17.08.2019|4]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[25 sierpnia]] [[2020]] (?) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[-----]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 01) 25.08.2019|'''? : ?''' (?:?)]] | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2020/2021|Klasa A (7)]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 05) 21.08.2019|5]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[25 sierpnia]] [[2020]] (?) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[-----]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 01) 25.08.2019|'''? : ?''' (?:?)]] | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2020/2021|Klasa A (7)]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 06) 24.08.2019|6]] | ||
| ALIGN=center|[[25 sierpnia]] [[ | | ALIGN=center|[[25 sierpnia]] [[2020]] (?) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[-----]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 01) 25.08.2019|'''? : ?''' (?:?)]] | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2020/2021|Klasa A (7)]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 07) 30.08.2019|7]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[25 sierpnia]] [[2020]] (?) | ||
| ALIGN=center|17. | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[-----]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 01) 25.08.2019|'''? : ?''' (?:?)]] | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2020/2021|Klasa A (7)]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 08) 07.09.2019|8]] | ||
| ALIGN=center|[[7 | | ALIGN=center|[[25 sierpnia]] [[2020]] (?) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[-----]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 01) 25.08.2019|'''? : ?''' (?:?)]] | ||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2020/2021|Klasa A (7)]] | |||
| ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 09) 14.09.2019|9]] | |||
| ALIGN=center|[[25 sierpnia]] [[2020]] (?) | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[-----]] | |||
| ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 01) 25.08.2019|'''? : ?''' (?:?)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2020/2021|Klasa A (7)]] | |||
| ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2020/2021 (kolejka 10) 21.09.2020|10]] | |||
| ALIGN=center|[[25 sierpnia]] [[2020]] (?) | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[-----]] | |||
| ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2020/2021 (kolejka 10) 25.08.2020|'''? : ?''' (?:?)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2020/2021|Klasa A (7)]] | |||
| ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2020/2021 (kolejka 11) 21.09.2020|11]] | |||
| ALIGN=center|[[25 sierpnia]] [[2020]] (?) | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[-----]] | |||
| ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2020/2021 (kolejka 11) 25.08.2020|'''? : ?''' (?:?)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2020/2021|Klasa A (7)]] | |||
| ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2020/2021 (kolejka 12) 21.09.2020|12]] | |||
| ALIGN=center|[[25 sierpnia]] [[2020]] (?) | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[-----]] | |||
| ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2020/2021 (kolejka 12) 25.08.2020|'''? : ?''' (?:?)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2020/2021|Klasa A (7)]] | |||
| ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2020/2021 (kolejka 13) 21.09.2020|13]] | |||
| ALIGN=center|[[25 sierpnia]] [[2020]] (?) | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[-----]] | |||
| ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2020/2021 (kolejka 13) 25.08.2020|'''? : ?''' (?:?)]] | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2020/2021|Klasa A (7)]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2020/2021 (kolejka 14) 21.09.2020|14]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[25 sierpnia]] [[2020]] (?) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[-----]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2020/2021 (kolejka 14) 25.08.2020|'''? : ?''' (?:?)]] | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2020/2021|Klasa A (7)]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2020/2021 (kolejka 15) 21.09.2020|15]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[25 sierpnia]] [[2020]] (?) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[-----]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2020/2021 (kolejka 15) 25.08.2020|'''? : ?''' (?:?)]] | ||
|} | |} | ||
Aktualna wersja na dzień 13:39, 20 paź 2020
KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2020/2021
ROZGRYWKI LIGOWE
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
11 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
12 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
13 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
14 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
15 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
16 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
PROGRES
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Z | Z | Z | Z | Z | R | Z | Z | X | Z | Z | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
RUNDA JESIENNA
ROZGRYWKI RUNDY JESIENNEJ
TABELA PO RUNDZIE JESIENNEJ
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
11 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
12 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
13 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
14 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
15 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
16 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
RUNDA WIOSENNA
ROZGRYWKI RUNDY WIOSENNEJ
TABELA PO RUNDZIE WIOSENNEJ
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
11 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
12 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
13 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
14 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
15 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
16 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |