KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2020/2021: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Linia 362: | Linia 362: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2020/2021|Klasa A (7)]] | | ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2020/2021|Klasa A (7)]] | ||
| ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2020/2021 (kolejka 10) 21.09.2020|10]] | ||
| ALIGN=center|[[25 sierpnia]] [[2020]] (?) | | ALIGN=center|[[25 sierpnia]] [[2020]] (?) | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[-----]] | | ALIGN=center|[[-----]] | ||
| ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon | | ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2020/2021 (kolejka 10) 25.08.2020|'''? : ?''' (?:?)]] | ||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2020/2021|Klasa A (7)]] | |||
| ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2020/2021 (kolejka 11) 21.09.2020|11]] | |||
| ALIGN=center|[[25 sierpnia]] [[2020]] (?) | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[-----]] | |||
| ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2020/2021 (kolejka 11) 25.08.2020|'''? : ?''' (?:?)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2020/2021|Klasa A (7)]] | |||
| ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2020/2021 (kolejka 12) 21.09.2020|12]] | |||
| ALIGN=center|[[25 sierpnia]] [[2020]] (?) | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[-----]] | |||
| ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2020/2021 (kolejka 12) 25.08.2020|'''? : ?''' (?:?)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2020/2021|Klasa A (7)]] | |||
| ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2020/2021 (kolejka 13) 21.09.2020|13]] | |||
| ALIGN=center|[[25 sierpnia]] [[2020]] (?) | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[-----]] | |||
| ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2020/2021 (kolejka 13) 25.08.2020|'''? : ?''' (?:?)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2020/2021|Klasa A (7)]] | |||
| ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2020/2021 (kolejka 14) 21.09.2020|14]] | |||
| ALIGN=center|[[25 sierpnia]] [[2020]] (?) | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[-----]] | |||
| ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2020/2021 (kolejka 14) 25.08.2020|'''? : ?''' (?:?)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2020/2021|Klasa A (7)]] | |||
| ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2020/2021 (kolejka 15) 21.09.2020|15]] | |||
| ALIGN=center|[[25 sierpnia]] [[2020]] (?) | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[-----]] | |||
| ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2020/2021 (kolejka 15) 25.08.2020|'''? : ?''' (?:?)]] | |||
|} | |} | ||
Wersja z 21:53, 16 paź 2020
KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2020/2021
ROZGRYWKI LIGOWE
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
11 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
12 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
13 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
14 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
15 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
16 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
PROGRES
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
R | P | ? | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
6 | 11 | 16 | 15 | 8 | 14 | 7 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
RUNDA JESIENNA
ROZGRYWKI RUNDY JESIENNEJ
TABELA PO RUNDZIE JESIENNEJ
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
11 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
12 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
13 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
14 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
15 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
16 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
RUNDA WIOSENNA
ROZGRYWKI RUNDY WIOSENNEJ
Rozgrywki (poziom) | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (7) | 1 | 25 sierpnia 2019 (?) | 17.00 | KS Czarni Sosnowiec | Jedność Strzyżowice | 6 : 0 (?:?) |
Liga I (2) | 2 | 3 sierpnia 2019 (s) | 18.00 | Zagłębie Sosnowiec | Olimpia Grudziądz | 0 : 1 (0:0) |
Liga I (2) | 3 | 10 sierpnia 2019 (s) | 20:00 | Bruk-Bet Termalica Nieciecza | Zagłębie Sosnowiec | 2 : 0 (0:0) |
Liga I (2) | 4 | 17 sierpnia 2019 (s) | 15.00 | Zagłębie Sosnowiec | Miedź Legnica | 1 : 0 (1:0) |
Liga I (2) | 5 | 21 sierpnia 2019 (ś) | 19.00 | Puszcza Niepołomice | Zagłębie Sosnowiec | 0 : 2 (0:1) |
Liga I (2) | 6 | 25 sierpnia 2019 (n) | 14.45 | Zagłębie Sosnowiec | GKS Tychy | 1 : 2 (0:1) |
Liga I (2) | 7 | 30 sierpnia 2019 (pt) | 17.30 | Stomil Olsztyn | Zagłębie Sosnowiec | 1 : 3 (1:1) |
Liga I (2) | 8 | 7 września 2019 (s) | 14.00 | Zagłębie Sosnowiec | GKS Bełchatów | 1 : 1 (0:0) |
Liga I (2) | 9 | 14 września 2019 (s) | 16:00 | Radomiak Radom | Zagłębie Sosnowiec | 2 : 1 (1:0) |
Liga I (2) | 10 | 21 września 2019 (s) | 18.00 | Zagłębie Sosnowiec | GKS 1962 Jastrzębie | 2 : 4 (0:3) |
TABELA PO RUNDZIE WIOSENNEJ
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
11 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
12 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
13 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
14 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
15 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
16 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |