KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2020/2021: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Linia 366: | Linia 366: | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#GKS 1962 JASTRZĘBIE|GKS 1962 Jastrzębie]] | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#GKS 1962 JASTRZĘBIE|GKS 1962 Jastrzębie]] | ||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 10) 21.09.2019|'''2 : 4''' (0:3)]] | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 10) 21.09.2019|'''2 : 4''' (0:3)]] | ||
|} | |||
===TABELA PO RUNDZIE JESIENNEJ=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[---]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[---]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[---]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[---]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[---]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[---]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[---]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[---]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[---]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[---]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|[[---]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT|[[---]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=LEFT|[[---]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=LEFT|[[---]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=LEFT|[[---]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=LEFT|[[---]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|} | |} | ||
[[Kategoria:KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna)|Sezon 2020/2021]] | [[Kategoria:KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna)|Sezon 2020/2021]] |
Wersja z 14:35, 16 paź 2020
KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2020/2021 STRONA W BUDOWIE
ROZGRYWKI LIGOWE
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
11 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
12 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
13 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
14 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
15 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
16 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
PROGRES
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
R | P | ? | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
6 | 11 | 16 | 15 | 8 | 14 | 7 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
RUNDA JESIENNA
ROZGRYWKI RUNDY JESIENNEJ
Rozgrywki (poziom) | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B (-) | 1 | 25 sierpnia 2019 (?) | 17.00 | KS Czarni Sosnowiec | Jedność Strzyżowice | 6 : 0 (?:?) |
Liga I (2) | 2 | 3 sierpnia 2019 (s) | 18.00 | Zagłębie Sosnowiec | Olimpia Grudziądz | 0 : 1 (0:0) |
Liga I (2) | 3 | 10 sierpnia 2019 (s) | 20:00 | Bruk-Bet Termalica Nieciecza | Zagłębie Sosnowiec | 2 : 0 (0:0) |
Liga I (2) | 4 | 17 sierpnia 2019 (s) | 15.00 | Zagłębie Sosnowiec | Miedź Legnica | 1 : 0 (1:0) |
Liga I (2) | 5 | 21 sierpnia 2019 (ś) | 19.00 | Puszcza Niepołomice | Zagłębie Sosnowiec | 0 : 2 (0:1) |
Liga I (2) | 6 | 25 sierpnia 2019 (n) | 14.45 | Zagłębie Sosnowiec | GKS Tychy | 1 : 2 (0:1) |
Liga I (2) | 7 | 30 sierpnia 2019 (pt) | 17.30 | Stomil Olsztyn | Zagłębie Sosnowiec | 1 : 3 (1:1) |
Liga I (2) | 8 | 7 września 2019 (s) | 14.00 | Zagłębie Sosnowiec | GKS Bełchatów | 1 : 1 (0:0) |
Liga I (2) | 9 | 14 września 2019 (s) | 16:00 | Radomiak Radom | Zagłębie Sosnowiec | 2 : 1 (1:0) |
Liga I (2) | 10 | 21 września 2019 (s) | 18.00 | Zagłębie Sosnowiec | GKS 1962 Jastrzębie | 2 : 4 (0:3) |
TABELA PO RUNDZIE JESIENNEJ
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
11 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
12 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
13 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
14 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
15 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
16 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |