JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec II (piłka koszykowa kobiet) - Sezon 2015/2016: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Linia 162: | Linia 162: | ||
===TABELA PO RUNDZIE I=== | ===TABELA PO RUNDZIE I=== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=6%|M | |||
! WIDTH=6%|PKT | |||
! WIDTH=7%|Z (3) | |||
! WIDTH=7%|P (0) | |||
! WIDTH=7%|ZPD (2) | |||
! WIDTH=7%|PPD (1) | |||
! WIDTH=8%|MPKT + | |||
! WIDTH=8%|MPKT - | |||
|- | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|??? | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|??? | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|??? | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|??? | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|??? | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|??? | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|??? | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|??? | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|??? | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|??? | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
| ALIGN=center|0000 | |||
|} | |||
==RUNDA II== | ==RUNDA II== | ||
===ROZGRYWKI RUNDY II=== | ===ROZGRYWKI RUNDY II=== |
Wersja z 14:57, 2 sty 2016
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec II (piłka koszykowa kobiet) - Sezon 2015/2016
TABELA KOŃCOWA
SEZON ZASADNICZY
RUNDA I
ROZGRYWKI RUNDY I
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | 1 | 2 | 3 | 4 | X |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 10 października 2015 | ??? | Stal Stalowa Wola | JAS-FBG Zagłębie II | 53 : 87 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
2 | 17 października 2015 | ??? | AZS UŚ Katowice | JAS-FBG Zagłębie II | 73 : 75 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
3 | 31 października 2015 | ??? | Olimpia Wodzisław Śl. | JAS-FBG Zagłębie II | 62 : 55 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
4 | 7 listopada 2015 | ??? | Politechnika Częstochowa | JAS-FBG Zagłębie II | 65 : 56 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
5 | 14 listopada 2015 | ??? | Start Wisła | JAS-FBG Zagłębie II | 31 : 65 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
6 | 15 listopada 2015 | ??? | Wisła Kraków II | JAS-FBG Zagłębie II | 81 : 67 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
7 | 22 listopada 2015 | ??? | JAS-FBG Zagłębie II | Chrobry Basket Głuchołazy | 65 : 42 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
8 | 29 listopada 2015 | ??? | Ikar Niepołomice | JAS-FBG Zagłębie II | 48 : 87 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
9 | 6 grudnia 2015 | ??? | JAS-FBG Zagłębie II | MKS Zabrze | 68 : 46 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
TABELA PO RUNDZIE I
M-ce | Nazwa klubu | M | PKT | Z (3) | P (0) | ZPD (2) | PPD (1) | MPKT + | MPKT - |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0000 | 0000 |
2 | ??? | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0000 | 0000 |
3 | ??? | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0000 | 0000 |
4 | ??? | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0000 | 0000 |
5 | ??? | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0000 | 0000 |
6 | ??? | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0000 | 0000 |
7 | ??? | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0000 | 0000 |
8 | ??? | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0000 | 0000 |
9 | ??? | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0000 | 0000 |
10 | ??? | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0000 | 0000 |
RUNDA II
ROZGRYWKI RUNDY II
13/12/2015 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec II — ZKS Stal Stalowa Wola 84 - 28
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | 1 | 2 | 3 | 4 | X |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10 | 13 grudnia 2015 | ??? | JAS-FBG Zagłębie II | ZKS Stal Stalowa Wola | 84 : 28 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
11 | ??? 2015 | ??? | ---- | JAS-FBG Zagłębie II | 00 : 00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
12 | ??? 2015 | ??? | ---- | JAS-FBG Zagłębie II | 00 : 00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
13 | ??? 2016 | ? | JAS-FBG Zagłębie II | ---- | 00 : 00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
14 | ??? 2016 | ? | --- | JAS-FBG Zagłębie | 00 : 00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
15 | ??? 2016 | ? | JAS-FBG Zagłębie II | ---- | 00 : 00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
16 | ??? 2016 | ??? | ---- | JAS-FBG Zagłębie II | 00 : 00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
17 | ??? 2016 | ? | JAS-FBG Zagłębie II | ---- | 00 : 00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
18 | ??? 2016 | ??? | ---- | JAS-FBG Zagłębie II | 00 : 00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |