JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec II (piłka koszykowa kobiet) - Sezon 2015/2016: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Linia 158: | Linia 158: | ||
! WIDTH=4%|4 | ! WIDTH=4%|4 | ||
! WIDTH=4%|X | ! WIDTH=4%|X | ||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|JAS-FBG Zagłębie II]] | |||
| ALIGN=center|---- | |||
| ALIGN=center|'''00 : 00''' | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|---- | |||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|JAS-FBG Zagłębie II]] | |||
| ALIGN=center|'''00 : 00''' | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |- | ||
Linia 248: | Linia 274: | ||
| ALIGN=center|00:00 | | ALIGN=center|00:00 | ||
| ALIGN=center|00:00 | | ALIGN=center|00:00 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|} | |} |
Wersja z 14:51, 30 gru 2015
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec II (piłka koszykowa kobiet) - Sezon 2015/2016
TABELA KOŃCOWA
SEZON ZASADNICZY
RUNDA I
ROZGRYWKI RUNDY I
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | 1 | 2 | 3 | 4 | X |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ???? 2015 | ??? | JAS-FBG Zagłębie II | ---- | 00 : 00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
2 | ???? 2015 | ??? | ---- | JAS-FBG Zagłębie II | 00 : 00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
3 | ???? 2015 | ??? | JAS-FBG Zagłębie II | ---- | 00 : 00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
4 | ???? 2015 | ??? | ---- | JAS-FBG Zagłębie II | 00 : 00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
5 | ???? 2015 | ??? | JAS-FBG Zagłębie II | ---- | 00 : 00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
6 | ???? 2015 | ??? | ---- | JAS-FBG Zagłębie II | 00 : 00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
7 | ???? 2015 | ??? | JAS-FBG Zagłębie II | ---- | 00 : 00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
8 | ???? 2015 | ??? | JAS-FBG Zagłębie II | ---- | 00 : 00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
9 | ???? 2015 | ??? | ---- | JAS-FBG Zagłębie II | 00 : 00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
TABELA PO RUNDZIE I
RUNDA II
ROZGRYWKI RUNDY II
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | 1 | 2 | 3 | 4 | X |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10 | ???? 2015 | ??? | JAS-FBG Zagłębie II | ---- | 00 : 00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
11 | ???? 2015 | ??? | ---- | JAS-FBG Zagłębie II | 00 : 00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
12 | 13 grudnia 2015 | ??? | ---- | JAS-FBG Zagłębie II | 00 : 00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
13 | 19 grudnia 2015 | ? | JAS-FBG Zagłębie II | ---- | 00 : 00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
14 | 10 stycznia 2016 | ? | --- | JAS-FBG Zagłębie | 00 : 00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
15 | 16 stycznia 2016 | ? | JAS-FBG Zagłębie II | ---- | 00 : 00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
16 | 23 stycznia 2016 | ??? | ---- | JAS-FBG Zagłębie II | 00 : 00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
17 | 6 lutego 2016 | ? | JAS-FBG Zagłębie II | ---- | 00 : 00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
18 | 13 lutego 2016 | ??? | ---- | JAS-FBG Zagłębie II | 00 : 00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |