JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec II (piłka koszykowa kobiet) - Sezon 2015/2016: Różnice pomiędzy wersjami
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 1: | Linia 1: | ||
'''[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec II | '''[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec II (piłka koszykowa kobiet)]] - Sezon 2015/2016''' | ||
'''[[HASŁO W BUDOWIE]]''' | |||
=TABELA KOŃCOWA= | |||
=SEZON ZASADNICZY= | |||
==RUNDA I== | |||
===ROZGRYWKI RUNDY I=== | |||
06/12/2015 Ślęza Wrocław - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 87 - 64 | |||
29/11/2015 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Widzew Łódź 60 - 79 | |||
14/11/2015 MKK Siedlce - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 81 - 73 | |||
07/11/2015 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - MKS Polkowice 45 - 54 | |||
30/10/2015 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Basket Gdynia 60 - 66 | |||
24/10/2015 KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 58 - 55 | |||
17/10/2015 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - MUKS Poznań 68 - 55 | |||
10/10/2015 Wisła Can-Pack Kraków — JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 87 - 67 | |||
27/09/2015 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Artego Bydgoszcz 44 - 70 | |||
23/09/2015 AZS UMCS Lublin — JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 68 - 48 | |||
19/09/2015 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec — Energa Katarzynki Toruń 57 - 53 | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=16%|data | |||
! WIDTH=5%|godz. | |||
! WIDTH=19%|gospodarze | |||
! WIDTH=19%|goście | |||
! WIDTH=7%|wynik | |||
! WIDTH=4%|1 | |||
! WIDTH=4%|2 | |||
! WIDTH=4%|3 | |||
! WIDTH=4%|4 | |||
! WIDTH=4%|X | |||
|- | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|JAS-FBG Zagłębie]] | |||
| ALIGN=center|Energa Katarzynki Toruń | |||
| ALIGN=center|'''000 : 000''' | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|AZS UMCS Lublin | |||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|JAS-FBG Zagłębie]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|JAS-FBG Zagłębie]] | |||
| ALIGN=center|Artego Bydgoszcz | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|Wisła Can-Pack Kraków | |||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|JAS-FBG Zagłębie]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|JAS-FBG Zagłębie]] | |||
| ALIGN=center|MUKS Poznań | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|AZS Gorzów Wlkp. | |||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|JAS-FBG Zagłębie]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|JAS-FBG Zagłębie]] | |||
| ALIGN=center|Basket Gdynia | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|JAS-FBG Zagłębie]] | |||
| ALIGN=center|MKS Polkowice | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|MKK Siedlce | |||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|JAS-FBG Zagłębie]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|JAS-FBG Zagłębie]] | |||
| ALIGN=center|Widzew Łódź | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|Ślęza Wrocław | |||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|JAS-FBG Zagłębie]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |||
===TABELA PO RUNDZIE I=== | |||
==RUNDA II== | |||
===ROZGRYWKI RUNDY II=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=16%|data | |||
! WIDTH=5%|godz. | |||
! WIDTH=19%|gospodarze | |||
! WIDTH=19%|goście | |||
! WIDTH=7%|wynik | |||
! WIDTH=4%|1 | |||
! WIDTH=4%|2 | |||
! WIDTH=4%|3 | |||
! WIDTH=4%|4 | |||
! WIDTH=4%|X | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|[[13 grudnia]] [[2015]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|Energa Katarzynki Toruń | |||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|JAS-FBG Zagłębie]] | |||
| ALIGN=center|'''54 : 46''' | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|[[19 grudnia]] [[2015]] | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|JAS-FBG Zagłębie]] | |||
| ALIGN=center|AZS UMCS Lublin | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[10 stycznia]] [[2016]] | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|Artego Bydgoszcz | |||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|JAS-FBG Zagłębie]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|[[16 stycznia]] [[2016]] | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|JAS-FBG Zagłębie]] | |||
| ALIGN=center|Wisła Can-Pack Kraków | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|[[23 stycznia]] [[2016]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|MUKS Poznań | |||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|JAS-FBG Zagłębie]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|[[6 lutego]] [[2016]] | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|JAS-FBG Zagłębie]] | |||
| ALIGN=center|AZS Gorzów Wlkp. | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|[[13 lutego]] [[2016]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|Basket Gdynia | |||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|JAS-FBG Zagłębie]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|[[28 lutego]] [[2016]] | |||
| ALIGN=center|17.45 | |||
| ALIGN=center|MKS Polkowice | |||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|JAS-FBG Zagłębie]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|[[4 marca]] [[2016]] | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|JAS-FBG Zagłębie]] | |||
| ALIGN=center|MKK Siedlce | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|[[15 marca]] [[2016]] | |||
| ALIGN=center|18.00 | |||
| ALIGN=center|Widzew Łódź | |||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|JAS-FBG Zagłębie]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|[[19 marca]] [[2016]] | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|JAS-FBG Zagłębie]] | |||
| ALIGN=center|Ślęza Wrocław | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |||
===TABELA PO RUNDZIE I=== | |||
=KADRA= |
Wersja z 14:16, 30 gru 2015
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec II (piłka koszykowa kobiet) - Sezon 2015/2016
TABELA KOŃCOWA
SEZON ZASADNICZY
RUNDA I
ROZGRYWKI RUNDY I
06/12/2015 Ślęza Wrocław - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 87 - 64
29/11/2015 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Widzew Łódź 60 - 79
14/11/2015 MKK Siedlce - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 81 - 73
07/11/2015 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - MKS Polkowice 45 - 54
30/10/2015 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Basket Gdynia 60 - 66
24/10/2015 KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 58 - 55
17/10/2015 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - MUKS Poznań 68 - 55
10/10/2015 Wisła Can-Pack Kraków — JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 87 - 67
27/09/2015 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Artego Bydgoszcz 44 - 70
23/09/2015 AZS UMCS Lublin — JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 68 - 48
19/09/2015 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec — Energa Katarzynki Toruń 57 - 53
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | 1 | 2 | 3 | 4 | X |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ???? 2015 | ??? | JAS-FBG Zagłębie | Energa Katarzynki Toruń | 000 : 000 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
2 | ???? 2015 | ??? | AZS UMCS Lublin | JAS-FBG Zagłębie | ? : ? | - | - | - | - | - |
3 | ???? 2015 | ??? | JAS-FBG Zagłębie | Artego Bydgoszcz | ? : ? | - | - | - | - | - |
4 | ???? 2015 | ??? | Wisła Can-Pack Kraków | JAS-FBG Zagłębie | ? : ? | - | - | - | - | - |
5 | ???? 2015 | ??? | JAS-FBG Zagłębie | MUKS Poznań | ? : ? | - | - | - | - | - |
6 | ???? 2015 | ??? | AZS Gorzów Wlkp. | JAS-FBG Zagłębie | ? : ? | - | - | - | - | - |
7 | ???? 2015 | ??? | JAS-FBG Zagłębie | Basket Gdynia | ? : ? | - | - | - | - | - |
8 | ???? 2015 | ??? | JAS-FBG Zagłębie | MKS Polkowice | ? : ? | - | - | - | - | - |
9 | ???? 2015 | ??? | MKK Siedlce | JAS-FBG Zagłębie | ? : ? | - | - | - | - | - |
10 | ???? 2015 | ??? | JAS-FBG Zagłębie | Widzew Łódź | ? : ? | - | - | - | - | - |
11 | ???? 2015 | ??? | Ślęza Wrocław | JAS-FBG Zagłębie | ? : ? | - | - | - | - | - |
TABELA PO RUNDZIE I
RUNDA II
ROZGRYWKI RUNDY II
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | 1 | 2 | 3 | 4 | X |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12 | 13 grudnia 2015 | ??? | Energa Katarzynki Toruń | JAS-FBG Zagłębie | 54 : 46 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
13 | 19 grudnia 2015 | 17.00 | JAS-FBG Zagłębie | AZS UMCS Lublin | ? : ? | - | - | - | - | - |
14 | 10 stycznia 2016 | 17.00 | Artego Bydgoszcz | JAS-FBG Zagłębie | ? : ? | - | - | - | - | - |
15 | 16 stycznia 2016 | 17.00 | JAS-FBG Zagłębie | Wisła Can-Pack Kraków | ? : ? | - | - | - | - | - |
16 | 23 stycznia 2016 | ??? | MUKS Poznań | JAS-FBG Zagłębie | ? : ? | - | - | - | - | - |
17 | 6 lutego 2016 | 17.00 | JAS-FBG Zagłębie | AZS Gorzów Wlkp. | ? : ? | - | - | - | - | - |
18 | 13 lutego 2016 | ??? | Basket Gdynia | JAS-FBG Zagłębie | ? : ? | - | - | - | - | - |
19 | 28 lutego 2016 | 17.45 | MKS Polkowice | JAS-FBG Zagłębie | ? : ? | - | - | - | - | - |
20 | 4 marca 2016 | 17.00 | JAS-FBG Zagłębie | MKK Siedlce | ? : ? | - | - | - | - | - |
21 | 15 marca 2016 | 18.00 | Widzew Łódź | JAS-FBG Zagłębie | ? : ? | - | - | - | - | - |
22 | 19 marca 2016 | 17.00 | JAS-FBG Zagłębie | Ślęza Wrocław | ? : ? | - | - | - | - | - |