IV Festiwal "Sosnowieckie Dni Muzyki Znanej i Nieznanej" (10.04-17.04.2005): Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 1: | Linia 1: | ||
IV Festiwal "Sosnowieckie Dni Muzyki Znanej i Nieznanej" (10.04-17.04.2005) | IV Festiwal "Sosnowieckie Dni Muzyki Znanej i Nieznanej" (10.04-17.04.2005) | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 12: | Linia 10: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | | ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | | ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | | ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | | ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | | ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | | ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | | ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | | ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | ||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | | ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | ||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- |
Wersja z 20:08, 17 cze 2016
IV Festiwal "Sosnowieckie Dni Muzyki Znanej i Nieznanej" (10.04-17.04.2005)
DATA | GODZ. | MIEJSCE KONCERTU | WYKONAWCA | UWAGI |
---|---|---|---|---|
- | - | Sosnowiec, | - | - |
- | - | Sosnowiec, | - | - |
- | - | Sosnowiec, | - | - |
- | - | Sosnowiec, | - | - |
- | - | Sosnowiec, | - | - |
- | - | Sosnowiec, | - | - |
- | - | Sosnowiec, | - | - |
- | - | Sosnowiec, | - | - |
- | - | Sosnowiec, | - | - |
- | - | Sosnowiec, | - | - |
- | - | Sosnowiec, | - | - |