Górnik II Sosnowiec (piłka ręczna) - Sezon 2011: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Utworzył nową stronę „'''Górnik II Sosnowiec - piłka ręczna - Sezon 2011 - III Liga''' http://www.elwico.pl/~junior/strona1/10_11_III_Liga.html =='''KADRA'''== {| border="6" cellpadding...”) |
(→KADRA) |
||
Linia 9: | Linia 9: | ||
|'''LP||'''Imię i nazwisko'''||'''Wzrost'''||'''Rocznik'''||'''Pozycja'''||'''Uwagi''' | |'''LP||'''Imię i nazwisko'''||'''Wzrost'''||'''Rocznik'''||'''Pozycja'''||'''Uwagi''' | ||
|- | |- | ||
|1. || | |1. ||...................||000 cm||1900||................||---- | ||
|- | |- | ||
|2. || | |2. ||...................||000 cm||1900||................||---- | ||
|- | |- | ||
|3. || | |3. ||...................||000 cm||1900||................||---- | ||
|- | |- | ||
|4. || | |4. ||...................||000 cm||1900||................||---- | ||
|- | |- | ||
|5. || | |5. ||...................||000 cm||1900||................||---- | ||
|- | |- | ||
|6. || | |6. ||...................||000 cm||1900||................||---- | ||
|- | |- | ||
|7. || | |7. ||...................||000 cm||1900||................||---- | ||
|- | |- | ||
|8. || | |8. ||...................||000 cm||1900||................||---- | ||
|- | |- | ||
|9. || | |9. ||...................||000 cm||1900||................||---- | ||
|- | |- | ||
|10. || | |10. ||...................||000 cm||1900||................||---- | ||
|- | |- | ||
|11. || | |11. ||...................||000 cm||1900||................||---- | ||
|- | |- | ||
|12. || | |12. ||...................||000 cm||1900||................||---- | ||
|- | |- | ||
|13. || | |13. ||...................||000 cm||1900||................||---- | ||
|- | |- | ||
|14. || | |14. ||...................||000 cm||1900||................||---- | ||
|- | |||
|15. ||...................||000 cm||1900||................||---- | |||
|} | |} | ||
Wersja z 06:15, 8 paź 2012
Górnik II Sosnowiec - piłka ręczna - Sezon 2011 - III Liga
http://www.elwico.pl/~junior/strona1/10_11_III_Liga.html
KADRA
LP | Imię i nazwisko | Wzrost | Rocznik | Pozycja | Uwagi |
1. | ................... | 000 cm | 1900 | ................ | ---- |
2. | ................... | 000 cm | 1900 | ................ | ---- |
3. | ................... | 000 cm | 1900 | ................ | ---- |
4. | ................... | 000 cm | 1900 | ................ | ---- |
5. | ................... | 000 cm | 1900 | ................ | ---- |
6. | ................... | 000 cm | 1900 | ................ | ---- |
7. | ................... | 000 cm | 1900 | ................ | ---- |
8. | ................... | 000 cm | 1900 | ................ | ---- |
9. | ................... | 000 cm | 1900 | ................ | ---- |
10. | ................... | 000 cm | 1900 | ................ | ---- |
11. | ................... | 000 cm | 1900 | ................ | ---- |
12. | ................... | 000 cm | 1900 | ................ | ---- |
13. | ................... | 000 cm | 1900 | ................ | ---- |
14. | ................... | 000 cm | 1900 | ................ | ---- |
15. | ................... | 000 cm | 1900 | ................ | ---- |
Trener: .............., asystent trenera: ................
Prezes klubu : .........................
Kierownik zespołu: .................
ROZGRYWKI
Runda I
- Kolejka 1 -
- Kolejka 2 -
- Kolejka 3 -
- Kolejka 4 - 06.03.2011 (11.30) - KS Górnik II Sosnowiec - SPR Zagłębie Sosnowiec 26:30 (11:12)
- Kolejka 5 -
Runda II
- Kolejka 6 -
- Kolejka 7 -
- Kolejka 8 -
- Kolejka 9 - 13.04.2011 (19.00) - SPR Zagłębie Sosnowiec - KS Górnik II Sosnowiec 30:28 (15:16)
- Kolejka 10 -
TABELA KOŃCOWA
Miejsce | Drużyna | Mecze | Punkty | Bilans bramkowy | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
1. | KŚ AZS Katowice | 10 | 16 | 323 - 259 | 00 | 00 | 00 |
2. | ULKS Grom Jasienica | 10 | 16 | 246 - 209 | 00 | 00 | 00 |
3. | Zagłębie Sosnowiec | 10 | 14 | 253 - 233 | 00 | 00 | 00 |
4. | KS Górnik II Sosnowiec | 10 | 10 | 265 - 278 | 00 | 00 | 00 |
5. | GKS Olimpia Piekary Śl. | 10 | 4 | 243 - 256 | 00 | 00 | 00 |
6. | KS Gwardia II Opole | 10 | 0 | 138 - 204 | 00 | 00 | 00 |