Czarni Sosnowiec (piłka nożna kobiet) - Sezon 2006/2007: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
|||
(Nie pokazano 9 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
[[Czarni Sosnowiec]] (piłka nożna kobiet) - Sezon 2006/2007 | [[Czarni Sosnowiec]] (piłka nożna kobiet) - Sezon 2006/2007 | ||
==TABELA KOŃCOWA== | =='''TABELA KOŃCOWA'''== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 16: | Linia 16: | ||
! WIDTH=8%|Br- | ! WIDTH=8%|Br- | ||
|-BGCOLOR=# | |-BGCOLOR=#FFD700 | ||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|AZS Wrocław | |||
| ALIGN=center|'''20''' | |||
| ALIGN=center|'''51''' | |||
| ALIGN=center|'''17''' | |||
| ALIGN=center|'''0''' | |||
| ALIGN=center|'''3''' | |||
| ALIGN=center|'''62''' | |||
| ALIGN=center|'''14''' | |||
|-BGCOLOR=#C0C0C0 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|ISD-AJD Gol Częstochowa | |||
| ALIGN=center|'''20''' | |||
| ALIGN=center|'''46 ''' | |||
| ALIGN=center|'''15''' | |||
| ALIGN=center|'''1''' | |||
| ALIGN=center|'''4''' | |||
| ALIGN=center|'''50''' | |||
| ALIGN=center|'''26''' | |||
|-BGCOLOR=#CD853F | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|Medyk Konin | |||
| ALIGN=center|'''20''' | |||
| ALIGN=center|'''38 ''' | |||
| ALIGN=center|'''12''' | |||
| ALIGN=center|'''2''' | |||
| ALIGN=center|'''6''' | |||
| ALIGN=center|'''52''' | |||
| ALIGN=center|'''33''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|AZS Biała Podlaska | |||
| ALIGN=center|'''20''' | |||
| ALIGN=center|'''18 ''' | |||
| ALIGN=center|'''5''' | |||
| ALIGN=center|'''3''' | |||
| ALIGN=center|'''12''' | |||
| ALIGN=center|'''20''' | |||
| ALIGN=center|'''36''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|'''[[Czarni Sosnowiec]]''' | |||
| ALIGN=center|'''20''' | |||
| ALIGN=center|'''12''' | |||
| ALIGN=center|'''3''' | |||
| ALIGN=center|'''3''' | |||
| ALIGN=center|'''14''' | |||
| ALIGN=center|'''15''' | |||
| ALIGN=center|'''50''' | |||
|-BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|Cisy Nałęczów | |||
| ALIGN=center|'''20''' | |||
| ALIGN=center|'''10''' | |||
| ALIGN=center|'''3''' | |||
| ALIGN=center|'''1''' | |||
| ALIGN=center|'''16''' | |||
| ALIGN=center|'''12''' | |||
| ALIGN=center|'''52''' | |||
|} | |||
=='''ROZGRYWKI'''== | |||
===RUNDA JESIENNA=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=15%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=20%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[12 sierpnia]] [[2006]] (?) | |||
| ALIGN=center|18.00 | |||
| ALIGN=center|ISD-AJD Gol Częstochowa | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''6 : 0''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[??? ???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|???? | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[??? ???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|???? | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|[[??? ???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|???? | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|[[??? ???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|???? | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=15%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=20%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|[[??? ???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|???? | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|[[??? ???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|???? | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|[[??? ???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|???? | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|[[??? ???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|???? | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|[[??? ???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|???? | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
===TABELA PO I RUNDZIE=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|-BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|******************* | | ALIGN=LEFT|******************* | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''10''' | ||
| ALIGN=center|'''?''' | | ALIGN=center|'''?''' | ||
| ALIGN=center|'''?''' | | ALIGN=center|'''?''' | ||
Linia 27: | Linia 226: | ||
| ALIGN=center|'''?''' | | ALIGN=center|'''?''' | ||
|-BGCOLOR=# | |-BGCOLOR=#C0C0C0 | ||
| ALIGN= | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|******************* | | ALIGN=LEFT|******************* | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''10''' | ||
| ALIGN=center|'''?''' | | ALIGN=center|'''?''' | ||
| ALIGN=center|'''?''' | | ALIGN=center|'''?''' | ||
Linia 38: | Linia 237: | ||
| ALIGN=center|'''?''' | | ALIGN=center|'''?''' | ||
|- | |-BGCOLOR=#CD853F | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT|******************* | | ALIGN=LEFT|******************* | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''10''' | ||
| ALIGN=center|'''?''' | | ALIGN=center|'''?''' | ||
| ALIGN=center|'''?''' | | ALIGN=center|'''?''' | ||
Linia 52: | Linia 251: | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT|******************* | | ALIGN=LEFT|******************* | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''10''' | ||
| ALIGN=center|'''?''' | | ALIGN=center|'''?''' | ||
| ALIGN=center|'''?''' | | ALIGN=center|'''?''' | ||
Linia 63: | Linia 262: | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT|******************* | | ALIGN=LEFT|******************* | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''10''' | ||
| ALIGN=center|'''?''' | | ALIGN=center|'''?''' | ||
| ALIGN=center|'''?''' | | ALIGN=center|'''?''' | ||
Linia 71: | Linia 270: | ||
| ALIGN=center|'''?''' | | ALIGN=center|'''?''' | ||
|- | |-BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT|******************* | | ALIGN=LEFT|******************* | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''10''' | ||
| ALIGN=center|'''?''' | | ALIGN=center|'''?''' | ||
| ALIGN=center|'''?''' | | ALIGN=center|'''?''' | ||
Linia 81: | Linia 280: | ||
| ALIGN=center|'''?''' | | ALIGN=center|'''?''' | ||
| ALIGN=center|'''?''' | | ALIGN=center|'''?''' | ||
|} | |||
===RUNDA WIOSENNA=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=15%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=20%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | ||
| ALIGN= | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|[[??? ???]] [[????]] (?) | ||
| ALIGN=center|'''?''' | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|'''?''' | | ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'''?''' | | ALIGN=center|???? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |- | ||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|[[??? ???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|???? | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|[[??? ???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|???? | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[??? ???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|???? | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|[[??? ???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|???? | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=15%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=20%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | ||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[??? ???]] [[????]] (?) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|???? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | ||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[??? ???]] [[????]] (?) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|???? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | ||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[??? ???]] [[????]] (?) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|???? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | ||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[??? ???]] [[????]] (?) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|???? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | ||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[??? ???]] [[????]] (?) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|???? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
|} | |} | ||
[[Kategoria:Czarni Sosnowiec (piłka nożna kobiet)|Sezon 2006/2007]] |
Aktualna wersja na dzień 22:01, 6 sie 2014
Czarni Sosnowiec (piłka nożna kobiet) - Sezon 2006/2007
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AZS Wrocław | 20 | 51 | 17 | 0 | 3 | 62 | 14 |
2 | ISD-AJD Gol Częstochowa | 20 | 46 | 15 | 1 | 4 | 50 | 26 |
3 | Medyk Konin | 20 | 38 | 12 | 2 | 6 | 52 | 33 |
4 | AZS Biała Podlaska | 20 | 18 | 5 | 3 | 12 | 20 | 36 |
5 | Czarni Sosnowiec | 20 | 12 | 3 | 3 | 14 | 15 | 50 |
6 | Cisy Nałęczów | 20 | 10 | 3 | 1 | 16 | 12 | 52 |
ROZGRYWKI
RUNDA JESIENNA
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Ekstraliga | 1 | 12 sierpnia 2006 (?) | 18.00 | ISD-AJD Gol Częstochowa | Czarni Sosnowiec | 6 : 0 (?:?) |
Ekstraliga | 2 | ??? ??? ???? (?) | ? | Czarni Sosnowiec | ???? | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 3 | ??? ??? ???? (?) | ? | Czarni Sosnowiec | ???? | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 4 | ??? ??? ???? (?) | ? | Czarni Sosnowiec | ???? | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 5 | ??? ??? ???? (?) | ? | Czarni Sosnowiec | ???? | ? : ? (?:?) |
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Ekstraliga | 6 | ??? ??? ???? (?) | ? | Czarni Sosnowiec | ???? | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 7 | ??? ??? ???? (?) | ? | Czarni Sosnowiec | ???? | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 8 | ??? ??? ???? (?) | ? | Czarni Sosnowiec | ???? | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 9 | ??? ??? ???? (?) | ? | Czarni Sosnowiec | ???? | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 10 | ??? ??? ???? (?) | ? | Czarni Sosnowiec | ???? | ? : ? (?:?) |
TABELA PO I RUNDZIE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ******************* | 10 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ******************* | 10 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ******************* | 10 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ******************* | 10 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ******************* | 10 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ******************* | 10 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
RUNDA WIOSENNA
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Ekstraliga | 11 | ??? ??? ???? (?) | ? | Czarni Sosnowiec | ???? | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 12 | ??? ??? ???? (?) | ? | Czarni Sosnowiec | ???? | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 13 | ??? ??? ???? (?) | ? | Czarni Sosnowiec | ???? | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 14 | ??? ??? ???? (?) | ? | Czarni Sosnowiec | ???? | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 15 | ??? ??? ???? (?) | ? | Czarni Sosnowiec | ???? | ? : ? (?:?) |
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Ekstraliga | 16 | ??? ??? ???? (?) | ? | Czarni Sosnowiec | ???? | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 17 | ??? ??? ???? (?) | ? | Czarni Sosnowiec | ???? | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 18 | ??? ??? ???? (?) | ? | Czarni Sosnowiec | ???? | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 19 | ??? ??? ???? (?) | ? | Czarni Sosnowiec | ???? | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 20 | ??? ??? ???? (?) | ? | Czarni Sosnowiec | ???? | ? : ? (?:?) |