Piłka nożna: Klasa C, Grupa II (Sosnowiec) - Sezon 1934
Z WikiZagłębie
Wersja z dnia 09:13, 2 lip 2022 autorstwa Dariusz JUREK (dyskusja | edycje)
Piłka nożna: Klasa C, Grupa II (Sosnowiec) - Sezon 1934 Hasło w trakcie budowy
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | - | ? | ? | ? | ? | ?? | ?? |
2 | ??? | - | ? | ? | ? | ? | ?? | ?? |
3 | ??? | - | ? | ? | ? | ? | ?? | ?? |
4 | ??? | - | ? | ? | ? | ? | ?? | ?? |
5 | ??? | - | ? | ? | ? | ? | ?? | ?? |
6 | ??? | - | ? | ? | ? | ? | ?? | ?? |
7 | ??? | - | ? | ? | ? | ? | ?? | ?? |
8 | ??? | - | ? | ? | ? | ? | ?? | ?? |
9 | ??? | - | ? | ? | ? | ? | ?? | ?? |
RUNDA I
Kolejka 1
Rozgrywki (poziom) | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 1 | 15 kwietnia 1934 (n) | ??? | Orzeł Dąbrowa | TUR | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 1 | 15 kwietnia 1934 (n) | ??? | Ząbkowice | Makabi | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 1 | 15 kwietnia 1934 (n) | ??? | Naprzód | Gołonóg | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 1 | 15 kwietnia 1934 (n) | ??? | Orlęta | Brygada | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 1 | 15 kwietnia 1934 (n) | ??? | SMP Porąbka | - | pauza |
Kolejka 2
Rozgrywki (poziom) | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 2 | 22 kwietnia 1934 (n) | ??? | Gołonóg | Orlęta | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 2 | 22 kwietnia 1934 (n) | ??? | Makabi | Naprzód | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 2 | 22 kwietnia 1934 (n) | ??? | TUR | Ząbkowice | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 2 | 22 kwietnia 1934 (n) | ??? | SMP Porąbka | Orzeł Dąbrowa | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 2 | 22 kwietnia 1934 (n) | ??? | Brygada | - | pauza |
Kolejka 3
Rozgrywki (poziom) | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 3 | 29 kwietnia 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 3 | 29 kwietnia 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 3 | 29 kwietnia 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 3 | 29 kwietnia 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 3 | 29 kwietnia 1934 (n) | ??? | ------ | - | pauza |
Orzeł Dąbrowa TUR Ząbkowice Makabi Naprzód Gołonóg Orlęta Brygada SMP Porąbka
Kolejka 4
Rozgrywki (poziom) | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 4 | 6 maja 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 4 | 6 maja 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 4 | 6 maja 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 4 | 6 maja 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 4 | 6 maja 1934 (n) | ??? | ------ | - | pauza |
Orzeł Dąbrowa TUR Ząbkowice Makabi Naprzód Gołonóg Orlęta Brygada SMP Porąbka
Kolejka 5
Rozgrywki (poziom) | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 5 | 10 maja 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 5 | 10 maja 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 5 | 10 maja 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 5 | 10 maja 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 5 | 10 maja 1934 (n) | ??? | ------ | - | pauza |
Orzeł Dąbrowa TUR Ząbkowice Makabi Naprzód Gołonóg Orlęta Brygada SMP Porąbka
Kolejka 6
Rozgrywki (poziom) | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 6 | 13 maja 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 6 | 13 maja 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 6 | 13 maja 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 6 | 13 maja 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 6 | 13 maja 1934 (n) | ??? | ------ | - | pauza |
Orzeł Dąbrowa TUR Ząbkowice Makabi Naprzód Gołonóg Orlęta Brygada SMP Porąbka
Kolejka 7
Rozgrywki (poziom) | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 7 | 21 maja 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 7 | 21 maja 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 7 | 21 maja 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 7 | 21 maja 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 7 | 21 maja 1934 (n) | ??? | ------ | - | pauza |
Orzeł Dąbrowa TUR Ząbkowice Makabi Naprzód Gołonóg Orlęta Brygada SMP Porąbka
Kolejka 8
Rozgrywki (poziom) | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 8 | 27 maja 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 8 | 27 maja 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 8 | 27 maja 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 8 | 27 maja 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 8 | 27 maja 1934 (n) | ??? | ------ | - | pauza |
Orzeł Dąbrowa TUR Ząbkowice Makabi Naprzód Gołonóg Orlęta Brygada SMP Porąbka
Kolejka 9
Rozgrywki (poziom) | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 9 | 31 maja 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 9 | 31 maja 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 9 | 31 maja 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 9 | 31 maja 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 9 | 31 maja 1934 (n) | ??? | ------ | - | pauza |
Orzeł Dąbrowa TUR Ząbkowice Makabi Naprzód Gołonóg Orlęta Brygada SMP Porąbka