Piłka nożna: Liga IV, Grupa "śląska" I - Sezon 2018/2019
Z WikiZagłębie
Piłka nożna: Liga IV, Grupa "śląska" I - Sezon 2018/2019
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? (A) | 34 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? (A) | 34 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 34 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 34 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | 34 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | 34 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | 34 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | 34 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ??? | 34 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ??? | 34 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
11 | ??? | 34 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
12 | ??? | 34 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
13 | ??? | 34 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
14 | ??? | 34 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
15 | ??? (B) | 34 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
16 | ??? (S) | 34 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
17 | ??? (S) | 34 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
18 | ??? (S) | 34 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
Kolejka 1
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec), (7) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec), (7) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec), (7) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec), (7) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec), (7) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec), (7) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec), (7) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec), (7) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec), (7) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Przemsza Siewierz 0-2 Raków II Częstochowa 11 sierpnia, 17:00
Szombierki Bytom 0-0 Slavia Ruda Śląska 11 sierpnia, 17:00
Unia Kosztowy (Mysłowice) 2-1 MKS Myszków 11 sierpnia, 17:00
Gwarek Ornontowice 0-4 Warta Zawiercie 12 sierpnia, 12:00
RKS Grodziec (Będzin) 2-2 Polonia Poraj 11 sierpnia, 17:00
Śląsk Świętochłowice 3-1 Górnik Piaski (Czeladź) 11 sierpnia, 17:00
Sarmacja Będzin - Polonia Bytom 11 sierpnia, 17:00
gospodarze zrezygnowali z organizacji spotkania
Zieloni Żarki 1-5 Unia Dąbrowa Górnicza 11 sierpnia, 17:00