Piłka nożna: Klasa C, Grupa II (Sosnowiec) - Sezon 1934
Z WikiZagłębie
Piłka nożna: Klasa C, Grupa II (Sosnowiec) - Sezon 1934
RUNDA I
Kolejka 1
Rozgrywki (poziom) | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 1 | 15 kwietnia 1934 (n) | ??? | Orzeł Dąbrowa | TUR | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 1 | 15 kwietnia 1934 (n) | ??? | Ząbkowice | Makabi | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 1 | 15 kwietnia 1934 (n) | ??? | Naprzód | Gołonóg | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 1 | 15 kwietnia 1934 (n) | ??? | Orlęta | Brygada | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 1 | 15 kwietnia 1934 (n) | ??? | Świt Sosnowiec | - | pauza |
Kolejka 2
Rozgrywki (poziom) | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B (Sosnowiec), (3) | 1 | 22 kwietnia 1934 (n) | ??? | Gołonóg | Orlęta | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (3) | 1 | 22 kwietnia 1934 (n) | ??? | Makabi | Naprzód | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (3) | 1 | 22 kwietnia 1934 (n) | ??? | TUR | Ząbkowice | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (3) | 1 | 22 kwietnia 1934 (n) | ??? | SMP Porąbka | Orzeł Dąbrowa | ? : ? (?:?) |
Kolejka 3
Rozgrywki (poziom) | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B (Sosnowiec), (3) | 1 | 29 kwietnia 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (3) | 1 | 15 kwietnia 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (3) | 1 | 15 kwietnia 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (3) | 1 | 15 kwietnia 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Orzeł Dąbrowa TUR Ząbkowice Makabi Naprzód Gołonóg Orlęta Brygada SMP Porąbka
Kolejka 4
Rozgrywki (poziom) | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B (Sosnowiec), (3) | 1 | 6 maja 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (3) | 1 | 15 kwietnia 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (3) | 1 | 15 kwietnia 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (3) | 1 | 15 kwietnia 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Orzeł Dąbrowa TUR Ząbkowice Makabi Naprzód Gołonóg Orlęta Brygada SMP Porąbka
Kolejka 5
Rozgrywki (poziom) | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B (Sosnowiec), (3) | 1 | 10 maja 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (3) | 10 | 15 kwietnia 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (3) | 10 | 15 kwietnia 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (3) | 10 | 15 kwietnia 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Orzeł Dąbrowa TUR Ząbkowice Makabi Naprzód Gołonóg Orlęta Brygada SMP Porąbka
Kolejka 6
Rozgrywki (poziom) | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B (Sosnowiec), (3) | 1 | 13 maja 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (3) | 10 | 15 kwietnia 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (3) | 10 | 15 kwietnia 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (3) | 10 | 15 kwietnia 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Orzeł Dąbrowa TUR Ząbkowice Makabi Naprzód Gołonóg Orlęta Brygada SMP Porąbka
Kolejka 7
Rozgrywki (poziom) | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B (Sosnowiec), (3) | 1 | 21 maja 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (3) | 10 | 15 kwietnia 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (3) | 10 | 15 kwietnia 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (3) | 10 | 15 kwietnia 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Orzeł Dąbrowa TUR Ząbkowice Makabi Naprzód Gołonóg Orlęta Brygada SMP Porąbka
Kolejka 8
Rozgrywki (poziom) | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B (Sosnowiec), (3) | 1 | 27 maja 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (3) | 10 | 15 kwietnia 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (3) | 10 | 15 kwietnia 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (3) | 10 | 15 kwietnia 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Orzeł Dąbrowa TUR Ząbkowice Makabi Naprzód Gołonóg Orlęta Brygada SMP Porąbka
Kolejka 9
Rozgrywki (poziom) | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B (Sosnowiec), (3) | 1 | 31 maja 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (3) | 10 | 15 kwietnia 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (3) | 10 | 15 kwietnia 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (3) | 10 | 15 kwietnia 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Orzeł Dąbrowa TUR Ząbkowice Makabi Naprzód Gołonóg Orlęta Brygada SMP Porąbka