Zagłębie Sosnowiec (koszykówka) - Sezon 1975/1976: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Linia 159: | Linia 159: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|Liga Międzywojewódzka (3) | | ALIGN=center|[[Liga Międzywojewódzka]] (3) | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[?]] [[1975]] ( | | ALIGN=center|[[???]] [[1975]] (s) | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'''?? : ??''' (??:??) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Międzywojewódzka]] (3) | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1975]] (s) | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''?? : ??''' (??:??) | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka | |||
| ALIGN=center | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Liga | | ALIGN=center|[[Liga Międzywojewódzka]] (3) | ||
| ALIGN=center | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1975]] (s) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center | | ALIGN=center|'''?? : ??''' (??:??) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Liga | | ALIGN=center|[[Liga Międzywojewódzka]] (3) | ||
| ALIGN=center | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1975]] (s) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'''?? : ??''' (??:??) | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Liga | | ALIGN=center|[[Liga Międzywojewódzka]] (3) | ||
| ALIGN=center | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1975]] (s) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center | | ALIGN=center|'''?? : ??''' (??:??) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Liga | | ALIGN=center|[[Liga Międzywojewódzka]] (3) | ||
| ALIGN=center | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1975]] (s) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'''?? : ??''' (??:??) | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Liga | | ALIGN=center|[[Liga Międzywojewódzka]] (3) | ||
| ALIGN=center | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1975]] (s) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center | | ALIGN=center|'''?? : ??''' (??:??) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Liga | | ALIGN=center|[[Liga Międzywojewódzka]] (3) | ||
| ALIGN=center|[ | | ALIGN=center|[8 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1975]] (s) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'''?? : ??''' (??:??) | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|Liga Międzywojewódzka (3) | | ALIGN=center|[[Liga Międzywojewódzka]] (3) | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1975]] (s) | | ALIGN=center|[[???]] [[1975]] (s) | ||
Linia 240: | Linia 240: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|Liga Międzywojewódzka (3) | | ALIGN=center|[[Liga Międzywojewódzka]] (3) | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1975]] (n) | | ALIGN=center|[[???]] [[1975]] (n) | ||
Linia 249: | Linia 249: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|Liga Międzywojewódzka (3) | | ALIGN=center|[[Liga Międzywojewódzka]] (3) | ||
| ALIGN=center|11 | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1975]] (s) | | ALIGN=center|[[???]] [[1975]] (s) | ||
Linia 258: | Linia 258: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|Liga Międzywojewódzka (3) | | ALIGN=center|[[Liga Międzywojewódzka]] (3) | ||
| ALIGN=center|12 | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1975]] (n) | | ALIGN=center|[[???]] [[1975]] (n) | ||
Linia 267: | Linia 267: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|Liga Międzywojewódzka (3) | | ALIGN=center|[[Liga Międzywojewódzka]] (3) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1975]] (s) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center | | ALIGN=center|'''?? : ??''' (??:??) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|Liga Międzywojewódzka (3) | | ALIGN=center|[[Liga Międzywojewódzka]] (3) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1975]] (s) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center | | ALIGN=center|'''?? : ??''' (??:??) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Liga | | ALIGN=center|[[Liga Międzywojewódzka]] (3) | ||
| ALIGN=center | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1975]] (s) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'''?? : ??''' (??:??) | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Liga | | ALIGN=center|[[Liga Międzywojewódzka]] (3) | ||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1975]] (s) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center | | ALIGN=center|'''?? : ??''' (??:??) | ||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Międzywojewódzka]] (3) | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1975]] (s) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''?? : ??''' (??:??) | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Liga | | ALIGN=center|[[Liga Międzywojewódzka]] (3) | ||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1975]] (s) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka | | ALIGN=center|'''?? : ??''' (??:??) | ||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Międzywojewódzka]] (3) | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1975]] (s) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''?? : ??''' (??:??) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Międzywojewódzka]] (3) | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1975]] (s) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''?? : ??''' (??:??) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Międzywojewódzka]] (3) | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1975]] (s) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''?? : ??''' (??:??) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Międzywojewódzka]] (3) | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1975]] (s) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''?? : ??''' (??:??) | |||
|} | |} | ||
Wersja z 11:09, 2 kwi 2020
Rozgrywki o wejście do II Ligi
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | P | MPKT+ | MPKT- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? (A) | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
11 | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
12 | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
13 | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
14 | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
RUNDA I
ROZGRYWKI RUNDY I
TABELA PO I RUNDZIE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | P | MPKT+ | MPKT- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zagłębie Sosnowiec (A) | 22 | 41 | ? | ? | 1793 | 1417 |
2 | Unia Tarnów | 22 | 38 | ? | ? | ? | ? |
3 | ROW Rybnik | 22 | 36 | ? | ? | ? | ? |
4 | Hutnik Kraków | 22 | 37 | ? | ? | ? | ? |
5 | Polonia Bytom | 22 | 36 | ? | ? | ? | ? |
6 | Pogoń Ruda Śląska | 22 | 34 | ? | ? | ? | ? |
7 | AZS Opole | 22 | 32 | ? | ? | ? | ? |
8 | AZS Gliwice | 22 | 29 | ? | ? | ? | ? |
9 | Resovia II Rzeszów | 22 | 29 | ? | ? | ? | ? |
10 | AZS Katowice | 22 | 26 | ? | ? | ? | ? |
11 | Piast Brzeg | 22 | 26 | ? | ? | ? | ? |
12 | Pogoń Prudnik | 22 | 26 | ? | ? | 1435 | 1847 |