Zagłębie Sosnowiec (koszykówka) - Sezon 1975/1976: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Linia 142: | Linia 142: | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
|} | |||
=RUNDA I= | |||
==ROZGRYWKI RUNDY I== | |||
====ROZGRYWKI RUNDY JESIENNEJ==== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=17%|Rozgrywki (poziom) | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=18%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga I (2)]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 01) 27.07.2019|1]] | |||
| ALIGN=center|[[27 lipca]] [[2019]] (s) | |||
| ALIGN=center|18.00 | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA|Podbeskidzie Bielsko-Biała]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 01) 27.07.2019|'''1 : 1''' (0:1)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga I (2)]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 02) 03.08.2019|2]] | |||
| ALIGN=center|[[3 sierpnia]] [[2019]] (s) | |||
| ALIGN=center|18.00 | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#OLIMPIA GRUDZIĄDZ|Olimpia Grudziądz]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 02) 03.08.2019|'''0 : 1''' (0:0)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga I (2)]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 03) 10.08.2019|3]] | |||
| ALIGN=center|[[10 sierpnia]] [[2019]] (s) | |||
| ALIGN=center|20:00 | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA|Bruk-Bet Termalica Nieciecza]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 03) 10.08.2019|'''2 : 0''' (0:0)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga I (2)]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 04) 17.08.2019|4]] | |||
| ALIGN=center|[[17 sierpnia]] [[2019]] (s) | |||
| ALIGN=center|15.00 | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#MIEDŹ LEGNICA|Miedź Legnica]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 04) 17.08.2019|'''1 : 0''' (1:0)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga I (2)]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 05) 21.08.2019|5]] | |||
| ALIGN=center|[[21 sierpnia]] [[2019]] (ś) | |||
| ALIGN=center|19.00 | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#PUSZCZA NIEPOŁOMICE|Puszcza Niepołomice]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 05) 21.08.2019|'''0 : 2''' (0:1)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga I (2)]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 06) 24.08.2019|6]] | |||
| ALIGN=center|[[25 sierpnia]] [[2019]] (n) | |||
| ALIGN=center|14.45 | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#GKS TYCHY|GKS Tychy]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 06) 24.08.2019|'''1 : 2''' (0:1)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga I (2)]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 07) 30.08.2019|7]] | |||
| ALIGN=center|[[30 sierpnia]] [[2019]] (pt) | |||
| ALIGN=center|17.30 | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#STOMIL OLSZTYN|Stomil Olsztyn]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 07) 30.08.2019|'''1 : 3''' (1:1)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga I (2)]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 08) 07.09.2019|8]] | |||
| ALIGN=center|[[7 września]] [[2019]] (s) | |||
| ALIGN=center|14.00 | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#GKS BEŁCHATÓW|GKS Bełchatów]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 08) 07.09.2019|'''1 : 1''' (0:0)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga I (2)]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 09) 14.09.2019|9]] | |||
| ALIGN=center|[[14 września]] [[2019]] (s) | |||
| ALIGN=center|16:00 | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#RADOMIAK RADOM|Radomiak Radom]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 09) 14.09.2019|'''2 : 1''' (1:0)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga I (2)]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 10) 21.09.2019|10]] | |||
| ALIGN=center|[[21 września]] [[2019]] (s) | |||
| ALIGN=center|18.00 | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#GKS 1962 JASTRZĘBIE|GKS 1962 Jastrzębie]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 10) 21.09.2019|'''2 : 4''' (0:3)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga I (2)]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 11) 28.09.2019|11]] | |||
| ALIGN=center|[[28 września]] [[2019]] (n) | |||
| ALIGN=center|18:00 | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#ODRA OPOLE|Odra Opole]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 11) 28.09.2019|'''1 : 1''' (0:1)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga I (2)]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 12) 05.10.2019|12]] | |||
| ALIGN=center|[[5 października]] [[2019]] (s) | |||
| ALIGN=center|18:00 | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#SANDECJA NOWY SĄCZ|Sandecja Nowy Sącz]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 12) 05.10.2019|'''3 : 1''' (1:0)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga I (2)]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 13) 12.10.2019|13]] | |||
| ALIGN=center|[[12 października]] [[2019]] (s) | |||
| ALIGN=center|18:00 | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#CHROBRY GŁOGÓW|Chrobry Głogów]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 13) 12.10.2019|'''3 : 0''' (2:0)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga I (2)]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 14) 19.10.2019|14]] | |||
| ALIGN=center|[[19 października]] [[2019]] (s) | |||
| ALIGN=center|17:45 | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#WARTA POZNAŃ|Warta Poznań]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 14) 19.10.2019|'''2 : 3''' (0:1)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga I (2)]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 15) 26.10.2019|15]] | |||
| ALIGN=center|[[26 października]] [[2019]] (s) | |||
| ALIGN=center|18:00 | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#CHOJNICZANKA CHOJNICE|Chojniczanka Chojnice]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 15) 26.10.2019|'''3 : 3''' (1:2)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga I (2)]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 16) 02.11.2019|16]] | |||
| ALIGN=center|[[2 listopada]] [[2019]] (s) | |||
| ALIGN=center|17:00 | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#STAL MIELEC|Stal Mielec]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 16) 02.11.2019|'''1 : 1''' (?:?)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga I (2)]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 17) 09.11.2019|17]] | |||
| ALIGN=center|[[9 listopada]] [[2019]] (s) | |||
| ALIGN=center|18:00 | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#WIGRY SUWAŁKI|Wigry Suwałki]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 17) 09.11.2019|'''2 : 0''' (2:0)]] | |||
|} | |} | ||
Wersja z 22:04, 1 kwi 2020
Rozgrywki o wejście do II Ligi
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | P | MPKT+ | MPKT- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? (A) | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
11 | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
12 | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
13 | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
14 | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
RUNDA I
ROZGRYWKI RUNDY I
ROZGRYWKI RUNDY JESIENNEJ
TABELA PO I RUNDZIE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | P | MPKT+ | MPKT- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zagłębie Sosnowiec (A) | 22 | 41 | ? | ? | 1793 | 1417 |
2 | Unia Tarnów | 22 | 38 | ? | ? | ? | ? |
3 | ROW Rybnik | 22 | 36 | ? | ? | ? | ? |
4 | Hutnik Kraków | 22 | 37 | ? | ? | ? | ? |
5 | Polonia Bytom | 22 | 36 | ? | ? | ? | ? |
6 | Pogoń Ruda Śląska | 22 | 34 | ? | ? | ? | ? |
7 | AZS Opole | 22 | 32 | ? | ? | ? | ? |
8 | AZS Gliwice | 22 | 29 | ? | ? | ? | ? |
9 | Resovia II Rzeszów | 22 | 29 | ? | ? | ? | ? |
10 | AZS Katowice | 22 | 26 | ? | ? | ? | ? |
11 | Piast Brzeg | 22 | 26 | ? | ? | ? | ? |
12 | Pogoń Prudnik | 22 | 26 | ? | ? | 1435 | 1847 |