Zagłębie Sosnowiec (koszykówka) - Sezon 1975/1976: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Linia 158: | Linia 158: | ||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |-BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Zagłębie Sosnowiec (A) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|41 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|1793 | |||
| ALIGN=center|1417 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Unia Tarnów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|38 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 176: | Linia 176: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|ROW Rybnik | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|36 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 185: | Linia 185: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Hutnik Kraków | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|37 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 194: | Linia 194: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Polonia Bytom | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|36 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 203: | Linia 203: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Pogoń Ruda Śląska | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|34 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 212: | Linia 212: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|AZS Opole | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|32 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 221: | Linia 221: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|AZS Gliwice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|29 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 230: | Linia 230: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Resovia II Rzeszów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|29 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 239: | Linia 239: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|AZS Katowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 248: | Linia 248: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|11 | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Piast Brzeg | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 257: | Linia 257: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|12 | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Pogoń Prudnik | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|1435 | |||
| ALIGN=center|1847 | |||
|} | |} |
Wersja z 15:27, 29 mar 2020
Rozgrywki o wejście do II Ligi
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | P | MPKT+ | MPKT- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? (A) | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
11 | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
12 | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
13 | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
14 | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
TABELA PO I RUNDZIE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | P | MPKT+ | MPKT- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zagłębie Sosnowiec (A) | 22 | 41 | ? | ? | 1793 | 1417 |
2 | Unia Tarnów | 22 | 38 | ? | ? | ? | ? |
3 | ROW Rybnik | 22 | 36 | ? | ? | ? | ? |
4 | Hutnik Kraków | 22 | 37 | ? | ? | ? | ? |
5 | Polonia Bytom | 22 | 36 | ? | ? | ? | ? |
6 | Pogoń Ruda Śląska | 22 | 34 | ? | ? | ? | ? |
7 | AZS Opole | 22 | 32 | ? | ? | ? | ? |
8 | AZS Gliwice | 22 | 29 | ? | ? | ? | ? |
9 | Resovia II Rzeszów | 22 | 29 | ? | ? | ? | ? |
10 | AZS Katowice | 22 | 26 | ? | ? | ? | ? |
11 | Piast Brzeg | 22 | 26 | ? | ? | ? | ? |
12 | Pogoń Prudnik | 22 | 26 | ? | ? | 1435 | 1847 |