Piłka nożna: Liga Okręgowa (Zagłębie) - Sezon 1961/1962: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 1: | Linia 1: | ||
'''III Liga (Zagłębie) - Sezon 1962''' - [[Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej]] | '''III Liga (Zagłębie) - Sezon 1962''' - [[Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej]] | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 17: | Linia 16: | ||
|- BGCOLOR=#ffff55 | |- BGCOLOR=#ffff55 | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Raków Częstochowa]] | ||
| ALIGN=center|22 | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Victoria Częstochowa]] | ||
| ALIGN=center|22 | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Górnik Wojkowice|Górnik Wojkowice Komorne]] | ||
| ALIGN=center|22 | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Kolejarz Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|22 | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Zagłębianka Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center|22 | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Górnik Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|22 | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[CKS Budowlani Częstochowa]] | ||
| ALIGN=center|22 | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Warta Zawiercie]] | ||
| ALIGN=center|22 | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Skra Częstochowa]] | ||
| ALIGN=center|22 | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Górnik Piaski]] | ||
| ALIGN=center|22 | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|-BGCOLOR=#F08099 | |-BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|11 | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[CKS Czeladź]] | ||
| ALIGN=center|22 | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|-BGCOLOR=#F08099 | |-BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|12 | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Płomień Milowice]] | ||
| ALIGN=center|22 | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|} | |} | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=4%|1 | |||
! WIDTH=4%|2 | |||
! WIDTH=4%|3 | |||
! WIDTH=4%|4 | |||
! WIDTH=4%|5 | |||
! WIDTH=4%|6 | |||
! WIDTH=4%|7 | |||
! WIDTH=4%|8 | |||
! WIDTH=4%|9 | |||
! WIDTH=4%|10 | |||
! WIDTH=4%|11 | |||
! WIDTH=4%|12 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|Raków Częstochowa | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|Victoria Częstochowa | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|Górnik Wojkowice Komorne | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|Kolejarz Sosnowiec | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|Górnik Sosnowiec | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|CKS Budowlani Częstochowa | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|Warta Zawiercie | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|Skra Częstochowa | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|Górnik Piaski | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|CKS Czeladź | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT|Płomień Milowice | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=6%|kolejka | ! WIDTH=6%|kolejka | ||
! WIDTH=17%|data | ! WIDTH=17%|data | ||
Linia 177: | Linia 372: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[3 września]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[3 września]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Kolejarz Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Skra Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[3 września]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[3 września]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Warta Zawiercie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Raków Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[3 września]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[3 września]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Płomień Milowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[3 września]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[3 września]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Piaski | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[3 września]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[3 września]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Victoria Częstochowa | ||
| ALIGN=center | | ALIGN=center|Górnik Wojkowice Komorne | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[3 września]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[3 września]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CKS Budowlani Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|} | |} | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=6%|kolejka | ! WIDTH=6%|kolejka | ||
! WIDTH=17%|data | ! WIDTH=17%|data | ||
Linia 245: | Linia 432: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|[[12 września]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[12 września]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CKS Budowlani Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Kolejarz Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|[[12 września]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[12 września]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Victoria Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|[[12 września]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[12 września]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center | | ALIGN=center|Górnik Wojkowice Komorne | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Piaski | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|[[12 września]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[12 września]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Płomień Milowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|[[12 września]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[12 września]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Warta Zawiercie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|[[12 września]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[12 września]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Raków Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Skra Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|} | |} | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=6%|kolejka | ! WIDTH=6%|kolejka | ||
! WIDTH=17%|data | ! WIDTH=17%|data | ||
Linia 313: | Linia 493: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|[[17 września]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[17 września]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Kolejarz Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Raków Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|[[17 września]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[17 września]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Skra Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|[[17 września]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[17 września]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Warta Zawiercie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|[[17 września]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[17 września]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Płomień Milowice | ||
| ALIGN=center | | ALIGN=center|Górnik Wojkowice Komorne | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|[[17 września]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[17 września]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Piaski | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|[[17 września]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[17 września]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Victoria Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CKS Budowlani Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|} | |} | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=6%|kolejka | ! WIDTH=6%|kolejka | ||
! WIDTH=17%|data | ! WIDTH=17%|data | ||
Linia 381: | Linia 553: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|[[24 września]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[24 września]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Victoria Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Kolejarz Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|[[24 września]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[24 września]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CKS Budowlani Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Piaski | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|[[24 września]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[24 września]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Płomień Milowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|[[24 września]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[24 września]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center | | ALIGN=center|Górnik Wojkowice Komorne | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Warta Zawiercie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|[[24 września]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[24 września]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Skra Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|[[24 września]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[24 września]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Raków Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|} | |} | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=6%|kolejka | ! WIDTH=6%|kolejka | ||
! WIDTH=17%|data | ! WIDTH=17%|data | ||
Linia 449: | Linia 613: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center|[[1 października]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[1 października]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Kolejarz Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center|[[1 października]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[1 października]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Raków Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center|[[1 października]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[1 października]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Skra Częstochowa | ||
| ALIGN=center | | ALIGN=center|Górnik Wojkowice Komorne | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center|[[1 października]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[1 października]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Warta Zawiercie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center|[[1 października]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[1 października]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Płomień Milowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CKS Budowlani Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center|[[1 października]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[1 października]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Piaski | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Victoria Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|} | |} | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=6%|kolejka | ! WIDTH=6%|kolejka | ||
! WIDTH=17%|data | ! WIDTH=17%|data | ||
Linia 517: | Linia 673: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|[[8 października]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[8 października]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Piaski | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Kolejarz Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|[[8 października]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[8 października]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Victoria Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Płomień Milowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|[[8 października]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[8 października]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CKS Budowlani Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Warta Zawiercie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|[[8 października]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[8 października]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Skra Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|[[8 października]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[8 października]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center | | ALIGN=center|Górnik Wojkowice Komorne | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Raków Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|[[8 października]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[8 października]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|} | |} | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=6%|kolejka | ! WIDTH=6%|kolejka | ||
! WIDTH=17%|data | ! WIDTH=17%|data | ||
Linia 585: | Linia 733: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|[[15 października]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[15 października]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Kolejarz Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|[[15 października]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[15 października]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CKS Czeladź | ||
| ALIGN=center | | ALIGN=center|Górnik Wojkowice Komorne | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|[[15 października]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[15 października]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Raków Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|[[15 października]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[15 października]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Skra Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CKS Budowlani Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|[[15 października]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[15 października]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Warta Zawiercie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Victoria Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|[[15 października]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[15 października]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Płomień Milowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Piaski | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|} | |} | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=6%|kolejka | ! WIDTH=6%|kolejka | ||
! WIDTH=17%|data | ! WIDTH=17%|data | ||
Linia 653: | Linia 793: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center|[[22 października]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[22 października]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Płomień Milowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Kolejarz Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center|[[22 października]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[22 października]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Piaski | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Warta Zawiercie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center|[[22 października]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[22 października]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Victoria Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Skra Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center|[[22 października]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[22 października]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CKS Budowlani Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Raków Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center|[[22 października]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[22 października]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center|[[22 października]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[22 października]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center | | ALIGN=center|Górnik Wojkowice Komorne | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|} | |} | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=6%|kolejka | ! WIDTH=6%|kolejka | ||
! WIDTH=17%|data | ! WIDTH=17%|data | ||
Linia 721: | Linia 853: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|[[29 października]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[29 października]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Kolejarz Sosnowiec | ||
| ALIGN=center | | ALIGN=center|Górnik Wojkowice Komorne | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|[[29 października]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[29 października]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|[[29 października]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[29 października]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CKS Budowlani Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|[[29 października]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[29 października]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Raków Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Victoria Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|[[29 października]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[29 października]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Skra Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Piaski | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|[[29 października]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[29 października]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Warta Zawiercie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Płomień Milowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|} | |} | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=6%|kolejka | ! WIDTH=6%|kolejka | ||
! WIDTH=17%|data | ! WIDTH=17%|data | ||
Linia 789: | Linia 913: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center|[[5 listopada]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[5 listopada]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Warta Zawiercie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Kolejarz Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center|[[5 listopada]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[5 listopada]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Płomień Milowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Skra Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center|[[5 listopada]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[5 listopada]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Piaski | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Raków Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center|[[5 listopada]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[5 listopada]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Victoria Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center|[[5 listopada]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[5 listopada]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CKS Budowlani Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center|[[5 listopada]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[5 listopada]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | ||
| ALIGN=center | | ALIGN=center|Górnik Wojkowice Komorne | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|} | |} | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=6%|kolejka | ! WIDTH=6%|kolejka | ||
! WIDTH=17%|data | ! WIDTH=17%|data | ||
Linia 857: | Linia 973: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|11 | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center|[[12 listopada]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[12 listopada]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Kolejarz Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|11 | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center|[[12 listopada]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[12 listopada]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center | | ALIGN=center|Górnik Wojkowice Komorne | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CKS Budowlani Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|11 | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center|[[12 listopada]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[12 listopada]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Victoria Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|11 | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center|[[12 listopada]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[12 listopada]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Piaski | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|11 | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center|[[12 listopada]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[12 listopada]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Raków Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Płomień Milowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|11 | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center|[[12 listopada]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[12 listopada]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Skra Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Warta Zawiercie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|} | |} | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=6%|kolejka | ! WIDTH=6%|kolejka | ||
! WIDTH=17%|data | ! WIDTH=17%|data | ||
Linia 1088: | Linia 1033: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|12 | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center|[[18 marca]] [[1962]] | | ALIGN=center|[[18 marca]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Skra Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Kolejarz Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|12 | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center|[[18 marca]] [[1962]] | | ALIGN=center|[[18 marca]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Raków Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Warta Zawiercie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|12 | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center|[[18 marca]] [[1962]] | | ALIGN=center|[[18 marca]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Płomień Milowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|12 | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center|[[18 marca]] [[1962]] | | ALIGN=center|[[18 marca]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Piaski | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|12 | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center|[[18 marca]] [[1962]] | | ALIGN=center|[[18 marca]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center | | ALIGN=center|Górnik Wojkowice Komorne | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Victoria Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|12 | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center|[[18 marca]] [[1962]] | | ALIGN=center|[[18 marca]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CKS Budowlani Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|} | |} | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=6%|kolejka | ! WIDTH=6%|kolejka | ||
! WIDTH=17%|data | ! WIDTH=17%|data | ||
Linia 1156: | Linia 1094: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|13 | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center|[[25 marca]] [[1962]] | | ALIGN=center|[[25 marca]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Kolejarz Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CKS Budowlani Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|13 | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center|[[25 marca]] [[1962]] | | ALIGN=center|[[25 marca]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Victoria Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|13 | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center|[[25 marca]] [[1962]] | | ALIGN=center|[[25 marca]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Piaski | ||
| ALIGN=center | | ALIGN=center|Górnik Wojkowice Komorne | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|13 | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center|[[25 marca]] [[1962]] | | ALIGN=center|[[25 marca]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Płomień Milowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|13 | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center|[[25 marca]] [[1962]] | | ALIGN=center|[[25 marca]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Warta Zawiercie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|13 | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center|[[25 marca]] [[1962]] | | ALIGN=center|[[25 marca]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Skra Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Raków Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|} | |} | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=6%|kolejka | ! WIDTH=6%|kolejka | ||
! WIDTH=17%|data | ! WIDTH=17%|data | ||
Linia 1224: | Linia 1154: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center|[[1 kwietnia]] [[1962]] | | ALIGN=center|[[1 kwietnia]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Raków Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Kolejarz Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center|[[1 kwietnia]] [[1962]] | | ALIGN=center|[[1 kwietnia]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Skra Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center|[[1 kwietnia]] [[1962]] | | ALIGN=center|[[1 kwietnia]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Warta Zawiercie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center|[[1 kwietnia]] [[1962]] | | ALIGN=center|[[1 kwietnia]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center | | ALIGN=center|Górnik Wojkowice Komorne | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Płomień Milowice | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center|[[1 kwietnia]] [[1962]] | | ALIGN=center|[[1 kwietnia]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Piaski | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center|[[1 kwietnia]] [[1962]] | | ALIGN=center|[[1 kwietnia]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CKS Budowlani Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Victoria Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|} | |} | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=6%|kolejka | ! WIDTH=6%|kolejka | ||
! WIDTH=17%|data | ! WIDTH=17%|data | ||
Linia 1291: | Linia 1214: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|15 | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center|[[8 kwietnia]] [[1962]] | | ALIGN=center|[[8 kwietnia]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Kolejarz Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Victoria Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|15 | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center|[[8 kwietnia]] [[1962]] | | ALIGN=center|[[8 kwietnia]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Piaski | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CKS Budowlani Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|15 | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center|[[8 kwietnia]] [[1962]] | | ALIGN=center|[[8 kwietnia]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Płomień Milowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|15 | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center|[[8 kwietnia]] [[1962]] | | ALIGN=center|[[8 kwietnia]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Warta Zawiercie | ||
| ALIGN=center | | ALIGN=center|Górnik Wojkowice Komorne | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|15 | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center|[[8 kwietnia]] [[1962]] | | ALIGN=center|[[8 kwietnia]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Skra Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|15 | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center|[[8 kwietnia]] [[1962]] | | ALIGN=center|[[8 kwietnia]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Raków Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|} | |} | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=6%|kolejka | ! WIDTH=6%|kolejka | ||
! WIDTH=17%|data | ! WIDTH=17%|data | ||
Linia 1359: | Linia 1275: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|16 | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center|[[15 kwietnia]] [[1962]] | | ALIGN=center|[[15 kwietnia]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Kolejarz Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|16 | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center|[[15 kwietnia]] [[1962]] | | ALIGN=center|[[15 kwietnia]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Raków Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|16 | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center|[[15 kwietnia]] [[1962]] | | ALIGN=center|[[15 kwietnia]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center | | ALIGN=center|Górnik Wojkowice Komorne | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Skra Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|16 | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center|[[15 kwietnia]] [[1962]] | | ALIGN=center|[[15 kwietnia]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Warta Zawiercie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|16 | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center|[[15 kwietnia]] [[1962]] | | ALIGN=center|[[15 kwietnia]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Victoria Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Piaski | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|16 | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center|[[15 kwietnia]] [[1962]] | | ALIGN=center|[[15 kwietnia]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CKS Budowlani Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Płomień Milowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|} | |} | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=6%|kolejka | ! WIDTH=6%|kolejka | ||
! WIDTH=17%|data | ! WIDTH=17%|data | ||
Linia 1427: | Linia 1337: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|17 | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center|[[29 kwietnia]] [[1962]] | | ALIGN=center|[[29 kwietnia]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Kolejarz Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Piaski | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|17 | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center|[[29 kwietnia]] [[1962]] | | ALIGN=center|[[29 kwietnia]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Płomień Milowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Victoria Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|17 | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center|[[29 kwietnia]] [[1962]] | | ALIGN=center|[[29 kwietnia]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Warta Zawiercie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CKS Budowlani Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|17 | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center|[[29 kwietnia]] [[1962]] | | ALIGN=center|[[29 kwietnia]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Skra Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|17 | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center|[[29 kwietnia]] [[1962]] | | ALIGN=center|[[29 kwietnia]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Raków Częstochowa | ||
| ALIGN=center | | ALIGN=center|Górnik Wojkowice Komorne | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|17 | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center|[[29 kwietnia]] [[1962]] | | ALIGN=center|[[29 kwietnia]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|} | |} | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=6%|kolejka | ! WIDTH=6%|kolejka | ||
! WIDTH=17%|data | ! WIDTH=17%|data | ||
Linia 1495: | Linia 1400: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|[[6 maja]] [[1962]] | | ALIGN=center|[[6 maja]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Kolejarz Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|[[6 maja]] [[1962]] | | ALIGN=center|[[6 maja]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center | | ALIGN=center|Górnik Wojkowice Komorne | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|[[6 maja]] [[1962]] | | ALIGN=center|[[6 maja]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Raków Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|[[6 maja]] [[1962]] | | ALIGN=center|[[6 maja]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CKS Budowlani Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Skra Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|[[6 maja]] [[1962]] | | ALIGN=center|[[6 maja]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Victoria Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Warta Zawiercie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|[[6 maja]] [[1962]] | | ALIGN=center|[[6 maja]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Piaski | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Płomień Milowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|} | |} | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=6%|kolejka | ! WIDTH=6%|kolejka | ||
! WIDTH=17%|data | ! WIDTH=17%|data | ||
Linia 1563: | Linia 1461: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|19 | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center|[[9 maja]] [[1962]] | | ALIGN=center|[[9 maja]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Kolejarz Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Płomień Milowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|19 | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center|[[9 maja]] [[1962]] | | ALIGN=center|[[9 maja]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Warta Zawiercie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Piaski | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|19 | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center|[[9 maja]] [[1962]] | | ALIGN=center|[[9 maja]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Skra Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Victoria Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|19 | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center|[[9 maja]] [[1962]] | | ALIGN=center|[[9 maja]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Raków Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CKS Budowlani Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|19 | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center|[[9 maja]] [[1962]] | | ALIGN=center|[[9 maja]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|19 | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center|[[9 maja]] [[1962]] | | ALIGN=center|[[9 maja]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Sosnowiec | ||
| ALIGN=center | | ALIGN=center|Górnik Wojkowice Komorne | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|} | |} | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=6%|kolejka | ! WIDTH=6%|kolejka | ||
! WIDTH=17%|data | ! WIDTH=17%|data | ||
Linia 1630: | Linia 1521: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|20 | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center|[[13 maja]] [[1962]] | | ALIGN=center|[[13 maja]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center | | ALIGN=center|Górnik Wojkowice Komorne | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Kolejarz Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|20 | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center|[[13 maja]] [[1962]] | | ALIGN=center|[[13 maja]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|20 | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center|[[13 maja]] [[1962]] | | ALIGN=center|[[13 maja]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CKS Budowlani Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|20 | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center|[[13 maja]] [[1962]] | | ALIGN=center|[[13 maja]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Victoria Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Raków Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|20 | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center|[[13 maja]] [[1962]] | | ALIGN=center|[[13 maja]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Piaski | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Skra Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|20 | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center|[[13 maja]] [[1962]] | | ALIGN=center|[[13 maja]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Płomień Milowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Warta Zawiercie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|} | |} | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=6%|kolejka | ! WIDTH=6%|kolejka | ||
! WIDTH=17%|data | ! WIDTH=17%|data | ||
Linia 1698: | Linia 1584: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|21 | | ALIGN=center|21 | ||
| ALIGN=center|[[20 maja]] [[1962]] | | ALIGN=center|[[20 maja]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Kolejarz Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Warta Zawiercie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|21 | | ALIGN=center|21 | ||
| ALIGN=center|[[20 maja]] [[1962]] | | ALIGN=center|[[20 maja]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Skra Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Płomień Milowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|21 | | ALIGN=center|21 | ||
| ALIGN=center|[[20 maja]] [[1962]] | | ALIGN=center|[[20 maja]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Raków Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Piaski | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|21 | | ALIGN=center|21 | ||
| ALIGN=center|[[20 maja]] [[1962]] | | ALIGN=center|[[20 maja]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Victoria Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|21 | | ALIGN=center|21 | ||
| ALIGN=center|[[20 maja]] [[1962]] | | ALIGN=center|[[20 maja]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CKS Budowlani Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|21 | | ALIGN=center|21 | ||
| ALIGN=center|[[20 maja]] [[1962]] | | ALIGN=center|[[20 maja]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center | | ALIGN=center|Górnik Wojkowice Komorne | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|} | |} | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=6%|kolejka | ! WIDTH=6%|kolejka | ||
! WIDTH=17%|data | ! WIDTH=17%|data | ||
Linia 1766: | Linia 1645: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|22 | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Kolejarz Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|22 | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CKS Budowlani Częstochowa | ||
| ALIGN=center | | ALIGN=center|Górnik Wojkowice Komorne | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|22 | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Victoria Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|22 | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Piaski | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|22 | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Płomień Milowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Raków Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|22 | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Warta Zawiercie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Skra Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|} | |} | ||
Wersja z 12:57, 25 wrz 2019
III Liga (Zagłębie) - Sezon 1962 - Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Raków Częstochowa | 22 | ||||||
2 | Victoria Częstochowa | 22 | ||||||
3 | Górnik Wojkowice Komorne | 22 | ||||||
4 | Kolejarz Sosnowiec | 22 | ||||||
5 | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | 22 | ||||||
6 | Górnik Sosnowiec | 22 | ||||||
7 | CKS Budowlani Częstochowa | 22 | ||||||
8 | Warta Zawiercie | 22 | ||||||
9 | Skra Częstochowa | 22 | ||||||
10 | Górnik Piaski | 22 | ||||||
11 | CKS Czeladź | 22 | ||||||
12 | Płomień Milowice | 22 |
M-ce | Nazwa klubu | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Raków Częstochowa | - | |||||||||||
2 | Victoria Częstochowa | - | |||||||||||
3 | Górnik Wojkowice Komorne | - | |||||||||||
4 | Kolejarz Sosnowiec | - | |||||||||||
5 | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | - | |||||||||||
6 | Górnik Sosnowiec | - | |||||||||||
7 | CKS Budowlani Częstochowa | - | |||||||||||
8 | Warta Zawiercie | - | |||||||||||
9 | Skra Częstochowa | - | |||||||||||
10 | Górnik Piaski | - | |||||||||||
11 | CKS Czeladź | - | |||||||||||
12 | Płomień Milowice | - |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
1 | 3 września 1961 | Kolejarz Sosnowiec | Skra Częstochowa | ||
1 | 3 września 1961 | Warta Zawiercie | Raków Częstochowa | ||
1 | 3 września 1961 | Płomień Milowice | CKS Czeladź | ||
1 | 3 września 1961 | Górnik Piaski | Górnik Sosnowiec | ||
1 | 3 września 1961 | Victoria Częstochowa | Górnik Wojkowice Komorne | ||
1 | 3 września 1961 | CKS Budowlani Częstochowa | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
2 | 12 września 1961 | CKS Budowlani Częstochowa | Kolejarz Sosnowiec | ||
2 | 12 września 1961 | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | Victoria Częstochowa | ||
2 | 12 września 1961 | Górnik Wojkowice Komorne | Górnik Piaski | ||
2 | 12 września 1961 | Górnik Sosnowiec | Płomień Milowice | ||
2 | 12 września 1961 | CKS Czeladź | Warta Zawiercie | ||
2 | 12 września 1961 | Raków Częstochowa | Skra Częstochowa |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
3 | 17 września 1961 | Kolejarz Sosnowiec | Raków Częstochowa | ||
3 | 17 września 1961 | Skra Częstochowa | CKS Czeladź | ||
3 | 17 września 1961 | Warta Zawiercie | Górnik Sosnowiec | ||
3 | 17 września 1961 | Płomień Milowice | Górnik Wojkowice Komorne | ||
3 | 17 września 1961 | Górnik Piaski | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | ||
3 | 17 września 1961 | Victoria Częstochowa | CKS Budowlani Częstochowa |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
4 | 24 września 1961 | Victoria Częstochowa | Kolejarz Sosnowiec | ||
4 | 24 września 1961 | CKS Budowlani Częstochowa | Górnik Piaski | ||
4 | 24 września 1961 | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | Płomień Milowice | ||
4 | 24 września 1961 | Górnik Wojkowice Komorne | Warta Zawiercie | ||
4 | 24 września 1961 | Górnik Sosnowiec | Skra Częstochowa | ||
4 | 24 września 1961 | CKS Czeladź | Raków Częstochowa |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
5 | 1 października 1961 | Kolejarz Sosnowiec | CKS Czeladź | ||
5 | 1 października 1961 | Raków Częstochowa | Górnik Sosnowiec | ||
5 | 1 października 1961 | Skra Częstochowa | Górnik Wojkowice Komorne | ||
5 | 1 października 1961 | Warta Zawiercie | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | ||
5 | 1 października 1961 | Płomień Milowice | CKS Budowlani Częstochowa | ||
5 | 1 października 1961 | Górnik Piaski | Victoria Częstochowa |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
6 | 8 października 1961 | Górnik Piaski | Kolejarz Sosnowiec | ||
6 | 8 października 1961 | Victoria Częstochowa | Płomień Milowice | ||
6 | 8 października 1961 | CKS Budowlani Częstochowa | Warta Zawiercie | ||
6 | 8 października 1961 | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | Skra Częstochowa | ||
6 | 8 października 1961 | Górnik Wojkowice Komorne | Raków Częstochowa | ||
6 | 8 października 1961 | Górnik Sosnowiec | CKS Czeladź |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
7 | 15 października 1961 | Kolejarz Sosnowiec | Górnik Sosnowiec | ||
7 | 15 października 1961 | CKS Czeladź | Górnik Wojkowice Komorne | ||
7 | 15 października 1961 | Raków Częstochowa | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | ||
7 | 15 października 1961 | Skra Częstochowa | CKS Budowlani Częstochowa | ||
7 | 15 października 1961 | Warta Zawiercie | Victoria Częstochowa | ||
7 | 15 października 1961 | Płomień Milowice | Górnik Piaski |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
8 | 22 października 1961 | Płomień Milowice | Kolejarz Sosnowiec | ||
8 | 22 października 1961 | Górnik Piaski | Warta Zawiercie | ||
8 | 22 października 1961 | Victoria Częstochowa | Skra Częstochowa | ||
8 | 22 października 1961 | CKS Budowlani Częstochowa | Raków Częstochowa | ||
8 | 22 października 1961 | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | CKS Czeladź | ||
8 | 22 października 1961 | Górnik Wojkowice Komorne | Górnik Sosnowiec |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
9 | 29 października 1961 | Kolejarz Sosnowiec | Górnik Wojkowice Komorne | ||
9 | 29 października 1961 | Górnik Sosnowiec | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | ||
9 | 29 października 1961 | CKS Czeladź | CKS Budowlani Częstochowa | ||
9 | 29 października 1961 | Raków Częstochowa | Victoria Częstochowa | ||
9 | 29 października 1961 | Skra Częstochowa | Górnik Piaski | ||
9 | 29 października 1961 | Warta Zawiercie | Płomień Milowice |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
10 | 5 listopada 1961 | Warta Zawiercie | Kolejarz Sosnowiec | ||
10 | 5 listopada 1961 | Płomień Milowice | Skra Częstochowa | ||
10 | 5 listopada 1961 | Górnik Piaski | Raków Częstochowa | ||
10 | 5 listopada 1961 | Victoria Częstochowa | CKS Czeladź | ||
10 | 5 listopada 1961 | CKS Budowlani Częstochowa | Górnik Sosnowiec | ||
10 | 5 listopada 1961 | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | Górnik Wojkowice Komorne |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
11 | 12 listopada 1961 | Kolejarz Sosnowiec | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | ||
11 | 12 listopada 1961 | Górnik Wojkowice Komorne | CKS Budowlani Częstochowa | ||
11 | 12 listopada 1961 | Górnik Sosnowiec | Victoria Częstochowa | ||
11 | 12 listopada 1961 | CKS Czeladź | Górnik Piaski | ||
11 | 12 listopada 1961 | Raków Częstochowa | Płomień Milowice | ||
11 | 12 listopada 1961 | Skra Częstochowa | Warta Zawiercie |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
12 | 18 marca 1962 | Skra Częstochowa | Kolejarz Sosnowiec | ||
12 | 18 marca 1962 | Raków Częstochowa | Warta Zawiercie | ||
12 | 18 marca 1962 | CKS Czeladź | Płomień Milowice | ||
12 | 18 marca 1962 | Górnik Sosnowiec | Górnik Piaski | ||
12 | 18 marca 1962 | Górnik Wojkowice Komorne | Victoria Częstochowa | ||
12 | 18 marca 1962 | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | CKS Budowlani Częstochowa |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
13 | 25 marca 1962 | Kolejarz Sosnowiec | CKS Budowlani Częstochowa | ||
13 | 25 marca 1962 | Victoria Częstochowa | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | ||
13 | 25 marca 1962 | Górnik Piaski | Górnik Wojkowice Komorne | ||
13 | 25 marca 1962 | Płomień Milowice | Górnik Sosnowiec | ||
13 | 25 marca 1962 | Warta Zawiercie | CKS Czeladź | ||
13 | 25 marca 1962 | Skra Częstochowa | Raków Częstochowa |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
14 | 1 kwietnia 1962 | Raków Częstochowa | Kolejarz Sosnowiec | ||
14 | 1 kwietnia 1962 | CKS Czeladź | Skra Częstochowa | ||
14 | 1 kwietnia 1962 | Górnik Sosnowiec | Warta Zawiercie | ||
14 | 1 kwietnia 1962 | Górnik Wojkowice Komorne | Płomień Milowice | ? : ? (?:?) | |
14 | 1 kwietnia 1962 | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | Górnik Piaski | ||
14 | 1 kwietnia 1962 | CKS Budowlani Częstochowa | Victoria Częstochowa |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
15 | 8 kwietnia 1962 | Kolejarz Sosnowiec | Victoria Częstochowa | ||
15 | 8 kwietnia 1962 | Górnik Piaski | CKS Budowlani Częstochowa | ||
15 | 8 kwietnia 1962 | Płomień Milowice | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | ||
15 | 8 kwietnia 1962 | Warta Zawiercie | Górnik Wojkowice Komorne | ||
15 | 8 kwietnia 1962 | Skra Częstochowa | Górnik Sosnowiec | ||
15 | 8 kwietnia 1962 | Raków Częstochowa | CKS Czeladź |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
16 | 15 kwietnia 1962 | CKS Czeladź | Kolejarz Sosnowiec | ||
16 | 15 kwietnia 1962 | Górnik Sosnowiec | Raków Częstochowa | ||
16 | 15 kwietnia 1962 | Górnik Wojkowice Komorne | Skra Częstochowa | ||
16 | 15 kwietnia 1962 | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | Warta Zawiercie | ||
16 | 15 kwietnia 1962 | Victoria Częstochowa | Górnik Piaski | ||
16 | 15 kwietnia 1962 | CKS Budowlani Częstochowa | Płomień Milowice |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
17 | 29 kwietnia 1962 | Kolejarz Sosnowiec | Górnik Piaski | ||
17 | 29 kwietnia 1962 | Płomień Milowice | Victoria Częstochowa | ||
17 | 29 kwietnia 1962 | Warta Zawiercie | CKS Budowlani Częstochowa | ||
17 | 29 kwietnia 1962 | Skra Częstochowa | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | ||
17 | 29 kwietnia 1962 | Raków Częstochowa | Górnik Wojkowice Komorne | ||
17 | 29 kwietnia 1962 | CKS Czeladź | Górnik Sosnowiec |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
18 | 6 maja 1962 | Górnik Sosnowiec | Kolejarz Sosnowiec | ||
18 | 6 maja 1962 | Górnik Wojkowice Komorne | CKS Czeladź | ||
18 | 6 maja 1962 | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | Raków Częstochowa | ||
18 | 6 maja 1962 | CKS Budowlani Częstochowa | Skra Częstochowa | ||
18 | 6 maja 1962 | Victoria Częstochowa | Warta Zawiercie | ||
18 | 6 maja 1962 | Górnik Piaski | Płomień Milowice |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
19 | 9 maja 1962 | Kolejarz Sosnowiec | Płomień Milowice | ||
19 | 9 maja 1962 | Warta Zawiercie | Górnik Piaski | ||
19 | 9 maja 1962 | Skra Częstochowa | Victoria Częstochowa | ||
19 | 9 maja 1962 | Raków Częstochowa | CKS Budowlani Częstochowa | ||
19 | 9 maja 1962 | CKS Czeladź | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | ||
19 | 9 maja 1962 | Górnik Sosnowiec | Górnik Wojkowice Komorne |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
20 | 13 maja 1962 | Górnik Wojkowice Komorne | Kolejarz Sosnowiec | ||
20 | 13 maja 1962 | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | Górnik Sosnowiec | ||
20 | 13 maja 1962 | CKS Budowlani Częstochowa | CKS Czeladź | ||
20 | 13 maja 1962 | Victoria Częstochowa | Raków Częstochowa | ||
20 | 13 maja 1962 | Górnik Piaski | Skra Częstochowa | ||
20 | 13 maja 1962 | Płomień Milowice | Warta Zawiercie |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
21 | 20 maja 1962 | Kolejarz Sosnowiec | Warta Zawiercie | ||
21 | 20 maja 1962 | Skra Częstochowa | Płomień Milowice | ||
21 | 20 maja 1962 | Raków Częstochowa | Górnik Piaski | ||
21 | 20 maja 1962 | CKS Czeladź | Victoria Częstochowa | ||
21 | 20 maja 1962 | Górnik Sosnowiec | CKS Budowlani Częstochowa | ||
21 | 20 maja 1962 | Górnik Wojkowice Komorne | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
22 | [[]] 1962 | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | Kolejarz Sosnowiec | ||
22 | [[]] 1962 | CKS Budowlani Częstochowa | Górnik Wojkowice Komorne | ||
22 | [[]] 1962 | Victoria Częstochowa | Górnik Sosnowiec | ||
22 | [[]] 1962 | Górnik Piaski | CKS Czeladź | ||
22 | [[]] 1962 | Płomień Milowice | Raków Częstochowa | ||
22 | [[]] 1962 | Warta Zawiercie | Skra Częstochowa |