Piłka nożna: Liga Okręgowa, Grupa II (Katowice) - Sezon 2013/2014: Różnice pomiędzy wersjami
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 248: | Linia 248: | ||
16. Jastrząb Bielszowice (Ruda Śląska) 30 13 4 1 25 21-79 | 16. Jastrząb Bielszowice (Ruda Śląska) 30 13 4 1 25 21-79 | ||
[[Kategoria: Sezon piłkarski|2013/2014]] | |||
[[Kategoria:Rozgrywki piłkarskie szóstego poziomu|Sezon 2013/2014]] | |||
[[Kategoria:Klasa Okręgowa|Sezon 2013/2014]] | |||
[[Kategoria:Klasa Okręgowa (Katowice)|Sezon 2013/2014]] | |||
[[Kategoria:Sezon 2013/2014|Klasa Okręgowa]] |
Wersja z 09:31, 17 sie 2018
Piłka nożna: Klasa Okręgowa, Grupa II (Katowice) - Sezon 2013/2014
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? (A) | 34 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? (A) | 34 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 34 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 34 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | 34 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | 34 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | 34 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | 34 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ??? | 34 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ??? | 34 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
11 | ??? | 34 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
12 | ??? | 34 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
13 | ??? | 34 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
14 | ??? | 34 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
15 | ??? (B) | 34 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
16 | ??? (S) | 34 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
17 | ??? (S) | 34 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
18 | ??? (S) | 34 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
1. Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 30 71 22 5 3 68-20 AWANS
2. Warta Zawiercie 30 63 19 6 5 80-30
3. Przemsza Siewierz 30 58 17 7 6 63-30
4. Rozwój II Katowice 30 49 15 4 11 53-46
5. Wawel Wirek (Ruda Śląska) 30 48 14 6 10 48-45
6. Unia Kosztowy (Mysłowice) 30 44 13 5 12 58-39
7. Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 30 44 12 8 10 47-43
8. AKS Niwka Sosnowiec 30 43 12 7 11 42-45
9. Pogoń Imielin 30 41 10 11 9 47-40
10. Górnik 09 Mysłowice 30 37 10 7 13 35-42
11. Strażak Mierzęcice 30 36 10 6 14 37-58
12. Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 30 36 10 6 14 32-43
13. Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 30 33 9 6 15 42-67
14. Unia Dąbrowa Górnicza 30 28 7 7 16 33-58
15. Śląsk Świętochłowice 30 26 6 8 16 39-60
16. Jastrząb Bielszowice (Ruda Śląska) 30 13 4 1 25 21-79