Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 1971/1972: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 1: | Linia 1: | ||
'''Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 1971/1972''' | '''Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 1971/1972''' | ||
===Kolejka 3=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1971]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Górnik Wojkowice|Górnik II Wojkowice]] | |||
| ALIGN=center|[[Dąbrowa]] | |||
| ALIGN=center|'''2 : 0''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1971]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Zagórze]] | |||
| ALIGN=center|[[Grodziec]] | |||
| ALIGN=center|'''1 : 2''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1971]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie II DG]] | |||
| ALIGN=center|[[Husar Będzin]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 1''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1971]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębianka II]] | |||
| ALIGN=center|[[Kotlarz Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 1''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1971]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Orzeł Bobrowniki]] | |||
| ALIGN=center|[[Górnik Sosnowiec|Górnik II Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''1 : 4''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1971]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice|Płomień II Milowice]] | |||
| ALIGN=center|[[CKS Czeladź|CKS II Czeladź]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 1''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1971]] (?) | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|[[Unia ...]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|'''PAUZA''' | |||
|} | |||
Wersja z 10:04, 26 cze 2017
Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 1971/1972
Kolejka 3
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 3 | ??? 1971 (?) | ??? | Górnik II Wojkowice | Dąbrowa | 2 : 0 (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 3 | ??? 1971 (?) | ??? | Zagórze | Grodziec | 1 : 2 (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 3 | ??? 1971 (?) | ??? | Zagłębie II DG | Husar Będzin | 0 : 1 (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 3 | ??? 1971 (?) | ??? | Zagłębianka II | Kotlarz Sosnowiec | 3 : 1 (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 3 | ??? 1971 (?) | ??? | Orzeł Bobrowniki | Górnik II Sosnowiec | 1 : 4 (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 3 | ??? 1971 (?) | ??? | Płomień II Milowice | CKS II Czeladź | 0 : 1 (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 3 | ??? 1971 (?) | - | Unia ... | - | PAUZA |