V Festiwal "Sosnowieckie Dni Muzyki Znanej i Nieznanej" (17.04-23.04.2006): Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 9: | Linia 9: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[17 kwietnia|17.04]].[[2002]] (pn) | ||
| ALIGN=center|19.00 | | ALIGN=center|19.00 | ||
| ALIGN=center|[[Sosnowiec]], Kościół p.w. św. Joachima | | ALIGN=center|[[Sosnowiec]], Kościół p.w. św. Joachima | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Monika Rajewska (sopran), Henryk Jan Botor (organy) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Koncert Inaugurujący V Festiwal Sosnowieckie Dni Muzyki Znanej i Nieznanej | ||
Koncert Inaugurujący V Festiwal | |||
Sosnowieckie Dni Muzyki Znanej i Nieznanej | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[18 kwietnia|18.04]].[[2002]] (wt) | ||
| ALIGN=center|19.00 | | ALIGN=center|19.00 | ||
| ALIGN=center|[[Sosnowiec]], Klub im. Jana Kiepury, ul. Będzińska 6 | | ALIGN=center|[[Sosnowiec]], Klub im. Jana Kiepury, ul. Będzińska 6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Magdalena Lisak | ||
| ALIGN=center|Recital fortepianowy | | ALIGN=center|Recital fortepianowy | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[20 kwietnia|20.04]].[[2002]] (cz) | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | | ALIGN=center|[[Sosnowiec]], Sosnowieckie Centrum Sztuki – Zamek Sielecki, ul. Zamkowa 2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Śląski Kwintet Dęty | ||
| ALIGN=center|Koncert Kameralny | | ALIGN=center|Koncert Kameralny | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[21 kwietnia|21.04]].[[2002]] (pt) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18.00 | ||
| ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | | ALIGN=center|[[Sosnowiec]], Teatr Zagłębia, ul. Teatralna 4 | ||
| ALIGN=center|Justyna Bachowska (sopran), Władysław Szymański (organy) | | ALIGN=center|Justyna Bachowska (sopran), Władysław Szymański (organy) | ||
| ALIGN=center|Koncert Muzyki Kameralnej | | ALIGN=center|Koncert Muzyki Kameralnej | ||
|- | |||
| ALIGN=center|[[22 kwietnia|22.04]].[[2006]] (s) | |||
| ALIGN=center|19.00 | |||
| ALIGN=center|[[Sosnowiec]], Kościół pw. św. A. Boboli, ul. Słowiańska 2/III | |||
| ALIGN=center|Zespół Kameralistów Miasta Mysłowic | |||
| ALIGN=center|Przemysław Salamoński - dyrygent | |||
- | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[23 kwietnia|23.04]].[[2006]] (n) | ||
| ALIGN=center|19.00 | | ALIGN=center|19.00 | ||
| ALIGN=center|[[Sosnowiec]], Katedra p.w. W.N.M.P., ul. Kościelna 1 | | ALIGN=center|[[Sosnowiec]], Katedra p.w. W.N.M.P., ul. Kościelna 1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Orkiestra Śląskich Kameralistów (Koncert Zamykający V Festiwal | ||
| ALIGN=center| | Sosnowieckie Dni Muzyki Znanej i Nieznanej) | ||
| ALIGN=center|Anna Szostak - dyrygent | |||
|} | |} | ||
xxxxxxxxxxxxxxxxxxx | xxxxxxxxxxxxxxxxxxx |
Wersja z 23:21, 17 lis 2016
I Festiwal "Sosnowieckie Dni Muzyki Znanej i Nieznanej" (21.04-28.04.2002)
DATA | GODZ. | MIEJSCE KONCERTU | WYKONAWCA | UWAGI |
---|---|---|---|---|
17.04.2002 (pn) | 19.00 | Sosnowiec, Kościół p.w. św. Joachima | Monika Rajewska (sopran), Henryk Jan Botor (organy) | Koncert Inaugurujący V Festiwal Sosnowieckie Dni Muzyki Znanej i Nieznanej |
18.04.2002 (wt) | 19.00 | Sosnowiec, Klub im. Jana Kiepury, ul. Będzińska 6 | Magdalena Lisak | Recital fortepianowy |
20.04.2002 (cz) | 17.00 | Sosnowiec, Sosnowieckie Centrum Sztuki – Zamek Sielecki, ul. Zamkowa 2 | Śląski Kwintet Dęty | Koncert Kameralny
|
21.04.2002 (pt) | 18.00 | Sosnowiec, Teatr Zagłębia, ul. Teatralna 4 | Justyna Bachowska (sopran), Władysław Szymański (organy) | Koncert Muzyki Kameralnej |
22.04.2006 (s) | 19.00 | Sosnowiec, Kościół pw. św. A. Boboli, ul. Słowiańska 2/III | Zespół Kameralistów Miasta Mysłowic | Przemysław Salamoński - dyrygent |
23.04.2006 (n) | 19.00 | Sosnowiec, Katedra p.w. W.N.M.P., ul. Kościelna 1 | Orkiestra Śląskich Kameralistów (Koncert Zamykający V Festiwal
Sosnowieckie Dni Muzyki Znanej i Nieznanej) |
Anna Szostak - dyrygent |
xxxxxxxxxxxxxxxxxxx
23.04.2006
niedziela, godz. 19.00,
Katedra pw. W.N.M.P., ul. Kościelna 1
Koncert Zamykający V Festiwal Sosnowieckie Dni Muzyki Znanej i Nieznanej
Orkiestra Śląskich Kameralistów CAMERATA SILESIA - Zespół Śpiewaków Miasta Katowice
- Anna Szostak – dyrygent - Agnieszka Bochenek-Osiecka – sopran - Anna Patrys – alt - Paweł Sobierajski – tenor - Czesław Gałka – bas