II Festiwal "Sosnowieckie Dni Muzyki Znanej i Nieznanej" (06.04-13.04.2003): Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 1: | Linia 1: | ||
II Festiwal "Sosnowieckie Dni Muzyki Znanej i Nieznanej" (06.04-13.04.2003) | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 13: | Linia 13: | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | | ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | ||
| ALIGN=center|Zygmunt Antonik | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | |||
| ALIGN=center|Agnieszka Bochenek-Osiecka | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 20: | Linia 27: | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | | ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | ||
| ALIGN=center|Joanna Brzęś | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | |||
| ALIGN=center|Chór Kameralny Classic | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 27: | Linia 41: | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | | ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Jan Wincenty Hawel | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 34: | Linia 48: | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | | ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Kwartet Waltorniowy | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 41: | Linia 55: | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | | ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Sebastian Matyja | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 48: | Linia 62: | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | | ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Grzegorz Przybyła | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 55: | Linia 69: | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | | ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Jerzy Sojka | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 62: | Linia 76: | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | | ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Krzysztof Waloszczyk | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 69: | Linia 83: | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | | ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zespół Kameralistów Ślqskich | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|} | |} |
Wersja z 19:57, 17 cze 2016
II Festiwal "Sosnowieckie Dni Muzyki Znanej i Nieznanej" (06.04-13.04.2003)
DATA | GODZ. | MIEJSCE KONCERTU | WYKONAWCA | UWAGI |
---|---|---|---|---|
- | - | Sosnowiec, | Zygmunt Antonik | - |
- | - | Sosnowiec, | Agnieszka Bochenek-Osiecka | - |
- | - | Sosnowiec, | Joanna Brzęś | - |
- | - | Sosnowiec, | Chór Kameralny Classic | - |
- | - | Sosnowiec, | Jan Wincenty Hawel | - |
- | - | Sosnowiec, | Kwartet Waltorniowy | - |
- | - | Sosnowiec, | Sebastian Matyja | - |
- | - | Sosnowiec, | Grzegorz Przybyła | - |
- | - | Sosnowiec, | Jerzy Sojka | - |
- | - | Sosnowiec, | Krzysztof Waloszczyk | - |
- | - | Sosnowiec, | Zespół Kameralistów Ślqskich | - |