Piłka nożna: Klasa A, Grupa II (Zagłębie) - Sezon 1961/1962: Różnice pomiędzy wersjami
Nie podano opisu zmian |
|||
Linia 142: | Linia 142: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 151: | Linia 151: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 160: | Linia 160: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 169: | Linia 169: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | |||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] |
Wersja z 08:20, 13 lis 2014
Klasa A, Grupa II (Zagłębie) - Sezon 1961/1962 - Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
RUNDA I
Kolejka 1
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Górnik Kazimierz Górnik ZNME DG Czarni Sosnowiec Częstochówka Częstochowa AKS Niwka Stal Będzin Unia Myszków Górnik Zagórze RKS Grodziec Polonia Sosnowiec
Kolejka 2
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 2 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 2 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 2 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 2 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Górnik Kazimierz Zagłębianka II DG Górnik II Sosnowiec Górnik Klimontów Kotlarz Sosnowiec RKS Zagłębie II DG AKS II Niwka Górnik ZNME II DG
Kolejka 3
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 3 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 3 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 3 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 3 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Górnik Kazimierz Zagłębianka II DG Górnik II Sosnowiec Górnik Klimontów Kotlarz Sosnowiec RKS Zagłębie II DG AKS II Niwka Górnik ZNME II DG
Kolejka 4
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 4 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 4 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 4 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 4 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Górnik Kazimierz Zagłębianka II DG Górnik II Sosnowiec Górnik Klimontów Kotlarz Sosnowiec RKS Zagłębie II DG AKS II Niwka Górnik ZNME II DG
Kolejka 5
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 5 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 5 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 5 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 5 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Górnik Kazimierz Zagłębianka II DG Górnik II Sosnowiec Górnik Klimontów Kotlarz Sosnowiec RKS Zagłębie II DG AKS II Niwka Górnik ZNME II DG
Kolejka 6
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 6 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 6 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 6 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 6 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Górnik Kazimierz Zagłębianka II DG Górnik II Sosnowiec Górnik Klimontów Kotlarz Sosnowiec RKS Zagłębie II DG AKS II Niwka Górnik ZNME II DG
Kolejka 7
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 7 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 7 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 7 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 7 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Górnik Kazimierz Zagłębianka II DG Górnik II Sosnowiec Górnik Klimontów Kotlarz Sosnowiec RKS Zagłębie II DG AKS II Niwka Górnik ZNME II DG
TABELA PO I RUNDZIE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 7 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | 7 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 7 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 7 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | 7 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | 7 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | 7 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | 7 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
RUNDA II
Kolejka 8
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 8 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 8 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 8 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 8 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Górnik Kazimierz Zagłębianka II DG Górnik II Sosnowiec Górnik Klimontów Kotlarz Sosnowiec RKS Zagłębie II DG AKS II Niwka Górnik ZNME II DG
Kolejka 9
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 9 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 9 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 9 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 9 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Górnik Kazimierz Zagłębianka II DG Górnik II Sosnowiec Górnik Klimontów Kotlarz Sosnowiec RKS Zagłębie II DG AKS II Niwka Górnik ZNME II DG
Kolejka 10
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 10 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 10 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 10 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 10 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Górnik Kazimierz Zagłębianka II DG Górnik II Sosnowiec Górnik Klimontów Kotlarz Sosnowiec RKS Zagłębie II DG AKS II Niwka Górnik ZNME II DG
Kolejka 11
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 11 | ??? 1961 | ??? | Górnik Kazimierz | Kotlarz Sosnowiec | 7 : 0 (1:0) |
Klasa B, Grupa I | 11 | ??? 1961 | ??? | Górnik Klimontów | AKS II Niwka | 2 : 2 (0:1) |
Klasa B, Grupa I | 11 | ??? 1961 | ??? | Zagłębianka II DG | Górnik ZNME II DG | 5 : 3 (0:2) |
Klasa B, Grupa I | 11 | ??? 1961 | ??? | Górnik II Sosnowiec | RKS Zagłębie II DG | 1 : 6 (1:3) |
Kolejka 12
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Górnik Kazimierz Zagłębianka II DG Górnik II Sosnowiec Górnik Klimontów Kotlarz Sosnowiec RKS Zagłębie II DG AKS II Niwka Górnik ZNME II DG
Kolejka 13
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 13 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 13 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 13 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 13 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Górnik Kazimierz Zagłębianka II DG Górnik II Sosnowiec Górnik Klimontów Kotlarz Sosnowiec RKS Zagłębie II DG AKS II Niwka Górnik ZNME II DG
Kolejka 14
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 14 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 14 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 14 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 14 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Górnik Kazimierz Zagłębianka II DG Górnik II Sosnowiec Górnik Klimontów Kotlarz Sosnowiec RKS Zagłębie II DG AKS II Niwka Górnik ZNME II DG