Czarni Sosnowiec (piłka nożna kobiet) - Sezon 2014/2015: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 1: | Linia 1: | ||
'''[[Czarni Sosnowiec]] (piłka nożna kobiet) - Sezon 2014/2015''' | '''[[Czarni Sosnowiec]] (piłka nożna kobiet) - Sezon 2014/2015''' | ||
===RUNDA JESIENNA=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (Płd.)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[2 sierpnia]] [[2014]] (s) | |||
| ALIGN=center|14.00 | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|KKP Bydgoszcz | |||
| ALIGN=center|'''1 : 0''' (1:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (Płd.)]] | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[1 września]] [[2013]] (?) | |||
| ALIGN=center|12.00 | |||
| ALIGN=center|Widok Lublin | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 5''' (0:3) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (Płd.)]] | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[7 września]] [[2013]] (?) | |||
| ALIGN=center|13.00 | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|UKS Czwórka Radom | |||
| ALIGN=center|'''3 : 1''' (2:2) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (Płd.)]] | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|[[21 września]] [[2013]] (?) | |||
| ALIGN=center|14.00 | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|Wanda Kraków | |||
| ALIGN=center|'''11 : 0''' (3:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (Płd.)]] | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|[[29 września]] [[2013]] (?) | |||
| ALIGN=center|11.00 | |||
| ALIGN=center|1.FC AZS AWF Katowice | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''1 : 3''' (1:1) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (Płd.)]] | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2013]] (s) | |||
| ALIGN=center|14.00 | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|ULKS Bogdańczowice | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (Płd.)]] | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2013]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (Płd.)]] | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2013]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (Płd.)]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2013]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} |
Wersja z 21:52, 2 sie 2014
Czarni Sosnowiec (piłka nożna kobiet) - Sezon 2014/2015
RUNDA JESIENNA
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
I Liga (Płd.) | 1 | 2 sierpnia 2014 (s) | 14.00 | Czarni Sosnowiec | KKP Bydgoszcz | 1 : 0 (1:0) |
I Liga (Płd.) | 2 | 1 września 2013 (?) | 12.00 | Widok Lublin | Czarni Sosnowiec | 0 : 5 (0:3) |
I Liga (Płd.) | 3 | 7 września 2013 (?) | 13.00 | Czarni Sosnowiec | UKS Czwórka Radom | 3 : 1 (2:2) |
I Liga (Płd.) | 4 | 21 września 2013 (?) | 14.00 | Czarni Sosnowiec | Wanda Kraków | 11 : 0 (3:0) |
I Liga (Płd.) | 5 | 29 września 2013 (?) | 11.00 | 1.FC AZS AWF Katowice | Czarni Sosnowiec | 1 : 3 (1:1) |
I Liga (Płd.) | 6 | ??? 2013 (s) | 14.00 | Czarni Sosnowiec | ULKS Bogdańczowice | ? : ? (?:?) |
I Liga (Płd.) | 7 | ??? 2013 (?) | ??? | ??? | Czarni Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
I Liga (Płd.) | 8 | ??? 2013 (?) | ??? | ??? | Czarni Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
I Liga (Płd.) | 9 | ??? 2013 (?) | ??? | ??? | Czarni Sosnowiec | ? : ? (?:?) |