Piłka nożna: Klasa A, Grupa III - Sezon 1955: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
|||
Linia 163: | Linia 163: | ||
[[Budowlani Grodziec]] | [[Budowlani Grodziec]] | ||
Górnik 09 Mysłowice | |||
[[Górnik Piaski]] | [[Górnik Piaski]] | ||
Górnik | Górnik Stalinogród | ||
Huta | [[Huta Będzin]] | ||
[[Huta Cedler Sosnowiec]] | [[Huta Cedler Sosnowiec]] | ||
Kolejarz Stalinogród | |||
[[Sarmacja Będzin]] | |||
[[Stal Myszków]] | [[Stal Myszków]] | ||
[[Stal Zawiercie]] | [[Stal Poręba]] | ||
Włókniarz | Stal Wełnowiec | ||
[[Warta Zawiercie]] | |||
Włókniarz Częstochowa | |||
[[Zagłębianka Dąbrowa Górnicza]] |
Wersja z 22:06, 8 gru 2013
Klasa A, Grupa III - Sezon 1954
SKŁAD KLASY A (Grupa III)
LP | NAZWA KLUBU (DRUŻYNY) | MIEJSCOWOŚĆ |
---|---|---|
1 | Budowlani Grodziec | Grodziec |
2 | Budowlani Rogoźnik | Rogoźnik |
3 | Górnik Będzin | Będzin |
4 | Górnik Grodziec | Grodziec |
5 | Górnika Niwka | Sosnowiec |
6 | Górnik Piaski | Czeladź |
7 | Górnik Siemianowice | Siemianowice Śl. |
8 | Huta Bieruta Częstochowa | Częstochowa |
9 | Huta Cedler Sosnowiec | Sosnowiec |
10 | Huta Ferrum Siemianowice Śl. | Siemianowice Śl. |
11 | Motor Siemianowice | Siemianowice Śl. |
12 | Stal Myszków | Myszków |
13 | Stal Zawiercie | Zawiercie |
14 | Włókniarz Stradom | Częstochowa |
RUNDA WIOSENNA
Kolejka 1
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Górnik 09 Mysłowice Górnik Piaski Górnik Stalinogród Huta Będzin Huta Cedler Sosnowiec Kolejarz Stalinogród Sarmacja Będzin Stal Myszków Stal Poręba Stal Wełnowiec Warta Zawiercie Włókniarz Częstochowa Zagłębianka Dąbrowa Górnicza