Piłka nożna: Klasa B (Zawiercie) - Sezon 1954: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 74: | Linia 74: | ||
|} | |} | ||
==Kolejka ?== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=21%|gospodarze | |||
! WIDTH=21%|goście | |||
! WIDTH=12%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Zawiercie)]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1954]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Stal II Zawiercie|Stal II Zawiercie]] | |||
| ALIGN=center|[[Stal Poręba]]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 3''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Zawiercie)]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1954]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Włókniarz Zawiercie]] | |||
| ALIGN=center|[[Stal Borowe Pole]] | |||
| ALIGN=center|'''4 : 3''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Zawiercie)]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1954]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Kolejarz Łazy]] | |||
| ALIGN=center|[[LZS Siewierz]] | |||
| ALIGN=center|'''9 : 0''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Zawiercie)]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1954]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[LZS Mrzygłód]] | |||
| ALIGN=center|[[Huta Zawiercie]] | |||
| ALIGN=center|'''1 : 2''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Zawiercie)]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1954]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Zawiercie)]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1954]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Zawiercie)]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1954]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|PAUZA | |||
| ALIGN=center|XXX | |||
|} |
Wersja z 11:33, 5 lis 2013
SKŁAD KLASY B
LP | NAZWA KLUBU (DRUŻYNY) | MIEJSCOWOŚĆ |
---|---|---|
1 | Budowlani Wysoka | Wysoka |
2 | Huta Zawiercie | Zawiercie |
3 | Kolejarz Łazy | Łazy |
4 | LZS Kromołów | Kromołów |
5 | LZS Mrzygłód | Mrzygłód |
6 | LZS Siewierz | Siewierz |
7 | Stal Borowe Pole | Zawiercie |
8 | Stal Poręba | Poręba |
9 | Stal Światowit | Myszków |
10 | Stal II Zawiercie | Zawiercie |
11 | Unia Myszków | Myszków |
12 | Unia Zawiercie | Zawiercie |
13 | Włókniarz Zawiercie | Zawiercie |
Kolejka ?
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B (Zawiercie) | ? | ??? 1954 | ??? | Stal II Zawiercie | Stal Poręba] | 0 : 3 (?:?) |
Klasa B (Zawiercie) | ? | ??? 1954 | ??? | Włókniarz Zawiercie | Stal Borowe Pole | 4 : 3 (?:?) |
Klasa B (Zawiercie) | ? | ??? 1954 | ??? | Kolejarz Łazy | LZS Siewierz | 9 : 0 (?:?) |
Klasa B (Zawiercie) | ? | ??? 1954 | ??? | LZS Mrzygłód | Huta Zawiercie | 1 : 2 (?:?) |
Klasa B (Zawiercie) | ? | ??? 1954 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Zawiercie) | ? | ??? 1954 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Zawiercie) | ? | ??? 1954 | ??? | ??? | PAUZA | XXX |