Piłka nożna: Liga Okręgowa (Zagłębie) - Sezon 1938/1939: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Linia 64: | Linia 64: | ||
==RUNDA JESIENNA== | ==RUNDA JESIENNA== | ||
===Kolejka 1=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=21%|gospodarze | |||
! WIDTH=21%|goście | |||
! WIDTH=12%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Okręgowa ZOZPN]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[21 sierpnia]] [[1938]] (n) | |||
| ALIGN=center|16.30 | |||
| ALIGN=center|[[Brygada Częstochowa]] | |||
| ALIGN=center|[[Częstochówka Częstochowa]] | |||
| ALIGN=center|'''10 : 0''' (4:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Okręgowa ZOZPN]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[21 sierpnia]] [[1938]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Skra Częstochowa]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin]] | |||
| ALIGN=center|'''2 : 0''' (0:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Okręgowa ZOZPN]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[21 sierpnia]] [[1938]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|[[Warta Zawiercie]] | |||
| ALIGN=center|'''10 : 2''' (3:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Okręgowa ZOZPN]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[21 sierpnia]] [[1938]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Unia Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Brynica Czeladź]] | |||
| ALIGN=center|'''4 : 1''' (1:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Okręgowa ZOZPN]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[21 sierpnia]] [[1938]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[CKS Czeladź]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębianka Będzin]] | |||
| ALIGN=center|'''8 : 1''' (4:1) | |||
|} | |||
===Kolejka 2=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=21%|gospodarze | |||
! WIDTH=21%|goście | |||
! WIDTH=12%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Okręgowa ZOZPN]] | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[4 września]] [[1938]] (n) | |||
| ALIGN=center|16.15 | |||
| ALIGN=center|[[Brygada Częstochowa]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|'''6 : 3''' (1:2) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Okręgowa ZOZPN]] | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[4 września]] [[1938]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin]] | |||
| ALIGN=center|[[CKS Czeladź]] | |||
| ALIGN=center|'''2 : 1''' (2:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Okręgowa ZOZPN]] | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[4 września]] [[1938]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Unia Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Częstochówka Częstochowa]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' (wo) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Okręgowa ZOZPN]] | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[4 września]] [[1938]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Okręgowa ZOZPN]] | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[4 września]] [[1938]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
==RUNDA WIOSENNA== | ==RUNDA WIOSENNA== |
Wersja z 07:35, 4 lis 2013
Liga Okręgowa (Zagłębie) - Sezon 1938/1939 - Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej
SKŁAD LIGI OKRĘGOWEJ ZOZPN
LP | NAZWA KLUBU (DRUŻYNY) | MIEJSCOWOŚĆ |
---|---|---|
1 | Brygada Częstochowa | Częstochowa |
2 | Brynica Czeladź | Czeladź |
3 | CKS Czeladź | Czeladź |
4 | Częstochówka Częstochowa | Częstochowa |
5 | Sarmacja Będzin | Będzin |
6 | Skra Częstochowa | Częstochowa |
7 | Unia Sosnowiec | Sosnowiec |
8 | Warta Zawiercie | Zawiercie |
9 | Zagłębianka Będzin | Będzin |
10 | Zagłębie Dąbrowa Górnicza | Dąbrowa Gór. |
RUNDA JESIENNA
Kolejka 1
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa ZOZPN | 1 | 21 sierpnia 1938 (n) | 16.30 | Brygada Częstochowa | Częstochówka Częstochowa | 10 : 0 (4:0) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 1 | 21 sierpnia 1938 (n) | ??? | Skra Częstochowa | Sarmacja Będzin | 2 : 0 (0:0) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 1 | 21 sierpnia 1938 (n) | ??? | Zagłębie Dąbrowa Górnicza | Warta Zawiercie | 10 : 2 (3:0) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 1 | 21 sierpnia 1938 (n) | ??? | Unia Sosnowiec | Brynica Czeladź | 4 : 1 (1:0) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 1 | 21 sierpnia 1938 (n) | ??? | CKS Czeladź | Zagłębianka Będzin | 8 : 1 (4:1) |
Kolejka 2
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa ZOZPN | 2 | 4 września 1938 (n) | 16.15 | Brygada Częstochowa | Zagłębie Dąbrowa Górnicza | 6 : 3 (1:2) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 2 | 4 września 1938 (n) | ??? | Sarmacja Będzin | CKS Czeladź | 2 : 1 (2:0) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 2 | 4 września 1938 (n) | ??? | Unia Sosnowiec | Częstochówka Częstochowa | 3 : 0 (wo) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 2 | 4 września 1938 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 2 | 4 września 1938 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
RUNDA WIOSENNA
Kolejka ?
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa ZOZPN | 1 | 2 kwietnia 1939 (n) | 12.30 | Zagłębianka Będzin | CKS Czeladź | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 1 | 2 kwietnia 1939 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 1 | 2 kwietnia 1939 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 1 | 2 kwietnia 1939 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 1 | 2 kwietnia 1939 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejka ?
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa ZOZPN | 1 | 23 kwietnia 1939 (n) | 16.30 | CKS Czeladź | Warta Zawiercie | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 1 | 23 kwietnia 1939 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 1 | 23 kwietnia 1939 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 1 | 23 kwietnia 1939 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 1 | 23 kwietnia 1939 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejka ?
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa ZOZPN | 1 | 30 kwietnia 1939 (n) | 11.00 | Zagłębie Dąbrowa Górnicza | Skra Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 1 | 30 kwietnia 1939 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 1 | 30 kwietnia 1939 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 1 | 30 kwietnia 1939 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 1 | 30 kwietnia 1939 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejka ?
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa ZOZPN | 1 | 7 maja 1939 (n) | 17.00 | Brynica Czeladź | Brygada Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 1 | 7 maja 1939 (n) | 16.30 | Zagłębie Dąbrowa Górnicza | CKS Czeladź | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 1 | 7 maja 1939 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 1 | 7 maja 1939 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 1 | 7 maja 1939 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejka ?
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa ZOZPN | 1 | 14 maja 1939 (n) | 16.30 | Brynica Czeladź | Zagłębie Dąbrowa Górnicza | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 1 | 14 maja 1939 (n) | 17.00 | Zagłębianka Będzin | Warta Zawiercie | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 1 | 14 maja 1939 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 1 | 14 maja 1939 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 1 | 14 maja 1939 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejka ?
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa ZOZPN | 1 | 21 maja 1939 (n) | 17.00 | Zagłębie Dąbrowa Górnicza | Unia Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 1 | 21 maja 1939 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 1 | 21 maja 1939 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 1 | 21 maja 1939 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 1 | 21 maja 1939 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejka ?
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa ZOZPN | 1 | 28 maja 1939 (n) | 16.30 | Brynica Czeladź | CKS Czeladź | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 1 | 28 maja 1939 (n) | 17.00 | Zagłębianka Będzin | Zagłębie Dąbrowa Górnicza | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 1 | 28 maja 1939 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 1 | 28 maja 1939 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 1 | 28 maja 1939 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejka ?
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa ZOZPN | 1 | 4 czerwca 1939 (n) | 16.30 | Sarmacja Będzin | Zagłębie Dąbrowa Górnicza | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 1 | 4 czerwca 1939 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 1 | 4 czerwca 1939 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 1 | 4 czerwca 1939 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 1 | 4 czerwca 1939 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |