Klasa C, Grupa I (Częstochowa) - Sezon 1959: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
|||
Linia 1: | Linia 1: | ||
'''Klasa C, Grupa I (Częstochowa) - Sezon 1959''' - '''[[Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej]]''' | '''Klasa C, Grupa I (Częstochowa) - Sezon 1959''' - '''[[Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej]]''' | ||
==SKŁAD GRUPY I (C) | ==SKŁAD GRUPY I (C)== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 11: | Linia 11: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Grom Zalesice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zalesice | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|LZS Częstochowa | ||
| ALIGN=center|Częstochowa | | ALIGN=center|Częstochowa | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|LZS Cykarzew | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Cykarzew | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT|LZS | | ALIGN=LEFT|LZS Przyrów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Przyrów | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Pionier Rędziny | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Rędziny | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Raków II Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Częstochowa | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT|Warta Częstochowa | | ALIGN=LEFT|Skra III Częstochowa | ||
| ALIGN=center|Częstochowa | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|Warta II Częstochowa | |||
| ALIGN=center|Częstochowa | | ALIGN=center|Częstochowa | ||
|} | |} |
Wersja z 10:58, 26 paź 2013
Klasa C, Grupa I (Częstochowa) - Sezon 1959 - Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej
SKŁAD GRUPY I (C)
LP | NAZWA KLUBU (DRUŻYNY) | MIEJSCOWOŚĆ |
---|---|---|
1 | Grom Zalesice | Zalesice |
2 | LZS Częstochowa | Częstochowa |
3 | LZS Cykarzew | Cykarzew |
4 | LZS Przyrów | Przyrów |
5 | Pionier Rędziny | Rędziny |
6 | Raków II Częstochowa | Częstochowa |
7 | Skra III Częstochowa | Częstochowa |
8 | Warta II Częstochowa | Częstochowa |
TABELA PO RUNDZIE WIOSENNEJ
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 6 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | 6 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 6 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 6 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | 6 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | 6 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | 6 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 12 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | 12 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 12 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 12 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | 12 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | 12 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | 12 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |