Piłka nożna: Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 1959: Różnice pomiędzy wersjami
Linia 518: | Linia 518: | ||
|} | |} | ||
===Kolejka | ===Kolejka 12=== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 533: | Linia 533: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1959]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1959]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 542: | Linia 542: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1959]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1959]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 551: | Linia 551: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1959]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1959]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 560: | Linia 560: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1959]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1959]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 569: | Linia 569: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1959]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1959]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 581: | Linia 581: | ||
[[Górnik Klimontów]] | [[Górnik Klimontów]] | ||
[[Górnik Zagórze]] | [[Górnik Zagórze]] | ||
[[Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza]] | [[Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza|Górnik ZNME II Dąbrowa Gór.]] | ||
[[Kopalnia Sosnowiec]] | [[Górnik Sosnowiec|Górnik (Kopalnia) Sosnowiec]] | ||
[[Kotlarz Sosnowiec]] | |||
[[Stal Huta Buczek Sosnowiec]] | |||
[[Unia Ząbkowice|Unia II Ząbkowice]] | |||
[[Zew Ostrowy Górnicze]] | |||
===Kolejka 13=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1959]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1959]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1959]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1959]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1959]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
[[AKS Niwka|AKS II Niwka]] | |||
[[Brynica Czeladź]] | |||
[[Górnik Klimontów]] | |||
[[Górnik Zagórze]] | |||
[[Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza|Górnik ZNME II Dąbrowa Gór.]] | |||
[[Górnik Sosnowiec|Górnik (Kopalnia) Sosnowiec]] | |||
[[Kotlarz Sosnowiec]] | |||
[[Stal Huta Buczek Sosnowiec]] | |||
[[Unia Ząbkowice|Unia II Ząbkowice]] | |||
[[Zew Ostrowy Górnicze]] | |||
===Kolejka 14=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1959]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1959]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1959]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1959]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1959]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
[[AKS Niwka|AKS II Niwka]] | |||
[[Brynica Czeladź]] | |||
[[Górnik Klimontów]] | |||
[[Górnik Zagórze]] | |||
[[Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza|Górnik ZNME II Dąbrowa Gór.]] | |||
[[Górnik Sosnowiec|Górnik (Kopalnia) Sosnowiec]] | |||
[[Kotlarz Sosnowiec]] | |||
[[Stal Huta Buczek Sosnowiec]] | |||
[[Unia Ząbkowice|Unia II Ząbkowice]] | |||
[[Zew Ostrowy Górnicze]] | |||
===Kolejka 15=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1959]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1959]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1959]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1959]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1959]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
[[AKS Niwka|AKS II Niwka]] | |||
[[Brynica Czeladź]] | |||
[[Górnik Klimontów]] | |||
[[Górnik Zagórze]] | |||
[[Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza|Górnik ZNME II Dąbrowa Gór.]] | |||
[[Górnik Sosnowiec|Górnik (Kopalnia) Sosnowiec]] | |||
[[Kotlarz Sosnowiec]] | |||
[[Stal Huta Buczek Sosnowiec]] | |||
[[Unia Ząbkowice|Unia II Ząbkowice]] | |||
[[Zew Ostrowy Górnicze]] | |||
===Kolejka 16=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1959]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1959]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1959]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1959]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1959]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
[[AKS Niwka|AKS II Niwka]] | |||
[[Brynica Czeladź]] | |||
[[Górnik Klimontów]] | |||
[[Górnik Zagórze]] | |||
[[Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza|Górnik ZNME II Dąbrowa Gór.]] | |||
[[Górnik Sosnowiec|Górnik (Kopalnia) Sosnowiec]] | |||
[[Kotlarz Sosnowiec]] | |||
[[Stal Huta Buczek Sosnowiec]] | |||
[[Unia Ząbkowice|Unia II Ząbkowice]] | |||
[[Zew Ostrowy Górnicze]] | |||
===Kolejka 17=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1959]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1959]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1959]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1959]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1959]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
[[AKS Niwka|AKS II Niwka]] | |||
[[Brynica Czeladź]] | |||
[[Górnik Klimontów]] | |||
[[Górnik Zagórze]] | |||
[[Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza|Górnik ZNME II Dąbrowa Gór.]] | |||
[[Górnik Sosnowiec|Górnik (Kopalnia) Sosnowiec]] | |||
[[Kotlarz Sosnowiec]] | |||
[[Stal Huta Buczek Sosnowiec]] | |||
[[Unia Ząbkowice|Unia II Ząbkowice]] | |||
[[Zew Ostrowy Górnicze]] | |||
===Kolejka 18=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1959]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1959]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1959]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1959]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1959]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
[[AKS Niwka|AKS II Niwka]] | |||
[[Brynica Czeladź]] | |||
[[Górnik Klimontów]] | |||
[[Górnik Zagórze]] | |||
[[Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza|Górnik ZNME II Dąbrowa Gór.]] | |||
[[Górnik Sosnowiec|Górnik (Kopalnia) Sosnowiec]] | |||
[[Kotlarz Sosnowiec]] | [[Kotlarz Sosnowiec]] | ||
[[Stal Huta Buczek Sosnowiec]] | [[Stal Huta Buczek Sosnowiec]] |
Wersja z 19:58, 1 paź 2013
1959 Klasa B, Grupa I - Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej
SKŁAD GRUPY I (B)
LP | NAZWA KLUBU (DRUŻYNY) | MIEJSCOWOŚĆ |
---|---|---|
1 | AKS II Niwka | Sosnowiec |
2 | Brynica Czeladź | Czeladź |
3 | Górnik Klimontów | Klimontów |
4 | Górnik Zagórze | Zagórze |
5 | Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza | Dąbrowa Górnicza |
6 | Kopalnia Sosnowiec | Sosnowiec |
7 | Stal Kotły (Kotlarz) Sosnowiec | Sosnowiec |
8 | Stal Huta Buczka Sosnowiec | Sosnowiec |
9 | Unia II Ząbkowice | Sosnowiec |
10 | Zew Ostrowy Górnicze | Ostrowy Górnicze |
RUNDA WIOSENNA
Kolejka 1
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 1 | 12 kwietnia 1959 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 1 | 12 kwietnia 1959 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 1 | 12 kwietnia 1959 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 1 | 12 kwietnia 1959 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 1 | 12 kwietnia 1959 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
AKS II Niwka Brynica Czeladź Górnik Klimontów Górnik Zagórze Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza Kopalnia Sosnowiec Kotlarz Sosnowiec Stal Huta Buczek Sosnowiec Unia II Ząbkowice Zew Ostrowy Górnicze
Kolejka 2
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 2 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 2 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 2 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 2 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 2 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
AKS II Niwka Brynica Czeladź Górnik Klimontów Górnik Zagórze Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza Kopalnia Sosnowiec Kotlarz Sosnowiec Stal Huta Buczek Sosnowiec Unia II Ząbkowice Zew Ostrowy Górnicze
Kolejka 3
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 3 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 3 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 3 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 3 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 3 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
AKS II Niwka Brynica Czeladź Górnik Klimontów Górnik Zagórze Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza Kopalnia Sosnowiec Kotlarz Sosnowiec Stal Huta Buczek Sosnowiec Unia II Ząbkowice Zew Ostrowy Górnicze
TABELA PO RUNDZIE WIOSENNEJ
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
Kolejka 10
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 10 | ??? 1959 | ??? | Górnik (Kopalnia) Sosnowiec | Górnik Zagórze | 6 : 1 (2:1) |
Klasa B, Grupa I | 10 | ??? 1959 | ??? | AKS II Niwka | Brynica Czeladź | 1 : 2 (1:2) |
Klasa B, Grupa I | 10 | ??? 1959 | ??? | Stal Huta Buczek Sosnowiec | Kotlarz Sosnowiec | 0 : 0 (0:0) |
Klasa B, Grupa I | 10 | ??? 1959 | ??? | Zew Ostrowy Górnicze | Górnik Klimontów | 7 : 1 (2:1) |
Klasa B, Grupa I | 10 | ??? 1959 | ??? | Górnik ZNME II Dąbrowa Gór. | Unia II Ząbkowice | 6 : 0 (0:0) |
Kolejka 11
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 11 | ??? 1959 | ??? | Kotlarz Sosnowiec | Górnik Zagórze | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 11 | ??? 1959 | ??? | Unia II Ząbkowice | Górnik Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 11 | ??? 1959 | ??? | Brynica Czeladź | Górnik ZNME II Dąbrowa Gór. | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 11 | ??? 1959 | ??? | Górnik Klimontów | AKS II Niwka | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 11 | ??? 1959 | ??? | Stal Huta Buczek Sosnowiec | Zew Ostrowy Górnicze | ? : ? (?:?) |
Kolejka 12
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
AKS II Niwka Brynica Czeladź Górnik Klimontów Górnik Zagórze Górnik ZNME II Dąbrowa Gór. Górnik (Kopalnia) Sosnowiec Kotlarz Sosnowiec Stal Huta Buczek Sosnowiec Unia II Ząbkowice Zew Ostrowy Górnicze
Kolejka 13
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
AKS II Niwka Brynica Czeladź Górnik Klimontów Górnik Zagórze Górnik ZNME II Dąbrowa Gór. Górnik (Kopalnia) Sosnowiec Kotlarz Sosnowiec Stal Huta Buczek Sosnowiec Unia II Ząbkowice Zew Ostrowy Górnicze
Kolejka 14
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
AKS II Niwka Brynica Czeladź Górnik Klimontów Górnik Zagórze Górnik ZNME II Dąbrowa Gór. Górnik (Kopalnia) Sosnowiec Kotlarz Sosnowiec Stal Huta Buczek Sosnowiec Unia II Ząbkowice Zew Ostrowy Górnicze
Kolejka 15
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
AKS II Niwka Brynica Czeladź Górnik Klimontów Górnik Zagórze Górnik ZNME II Dąbrowa Gór. Górnik (Kopalnia) Sosnowiec Kotlarz Sosnowiec Stal Huta Buczek Sosnowiec Unia II Ząbkowice Zew Ostrowy Górnicze
Kolejka 16
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
AKS II Niwka Brynica Czeladź Górnik Klimontów Górnik Zagórze Górnik ZNME II Dąbrowa Gór. Górnik (Kopalnia) Sosnowiec Kotlarz Sosnowiec Stal Huta Buczek Sosnowiec Unia II Ząbkowice Zew Ostrowy Górnicze
Kolejka 17
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
AKS II Niwka Brynica Czeladź Górnik Klimontów Górnik Zagórze Górnik ZNME II Dąbrowa Gór. Górnik (Kopalnia) Sosnowiec Kotlarz Sosnowiec Stal Huta Buczek Sosnowiec Unia II Ząbkowice Zew Ostrowy Górnicze
Kolejka 18
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
AKS II Niwka Brynica Czeladź Górnik Klimontów Górnik Zagórze Górnik ZNME II Dąbrowa Gór. Górnik (Kopalnia) Sosnowiec Kotlarz Sosnowiec Stal Huta Buczek Sosnowiec Unia II Ząbkowice Zew Ostrowy Górnicze
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |