Piłka nożna: Liga Okręgowa (Zagłębie) - Sezon 1958: Różnice pomiędzy wersjami
Nie podano opisu zmian |
|||
Linia 631: | Linia 631: | ||
[[Skra Częstochowa]] | [[Skra Częstochowa]] | ||
[[Warta Zawiercie]] | [[Warta Zawiercie]] | ||
==TABELA PO RUNDZIE WIOSENNEJ== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|- BGCOLOR=#ffff55 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|} | |||
==RUNDA JESIENNA== | ==RUNDA JESIENNA== |
Wersja z 21:45, 24 wrz 2013
1958 III liga - Zagłębie; Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej
RUNDA WIOSENNA
Kolejka 1
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa (III Liga) | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
AKS Niwka Płomień Milowice RKS Raków Częstochowa Zagłębianka Dąbrowa Górnicza Sarmacja Będzin Victoria Częstochowa Stal Poręba Budowlani Grodziec Skra Częstochowa Warta Zawiercie
Kolejka 2
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa (III Liga) | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
AKS Niwka Płomień Milowice RKS Raków Częstochowa Zagłębianka Dąbrowa Górnicza Sarmacja Będzin Victoria Częstochowa Stal Poręba Budowlani Grodziec Skra Częstochowa Warta Zawiercie
Kolejka 3
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa (III Liga) | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
AKS Niwka Płomień Milowice RKS Raków Częstochowa Zagłębianka Dąbrowa Górnicza Sarmacja Będzin Victoria Częstochowa Stal Poręba Budowlani Grodziec Skra Częstochowa Warta Zawiercie
Kolejka 4
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa (III Liga) | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
AKS Niwka Płomień Milowice RKS Raków Częstochowa Zagłębianka Dąbrowa Górnicza Sarmacja Będzin Victoria Częstochowa Stal Poręba Budowlani Grodziec Skra Częstochowa Warta Zawiercie
Kolejka 5
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa (III Liga) | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
AKS Niwka Płomień Milowice RKS Raków Częstochowa Zagłębianka Dąbrowa Górnicza Sarmacja Będzin Victoria Częstochowa Stal Poręba Budowlani Grodziec Skra Częstochowa Warta Zawiercie
Kolejka 6
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa (III Liga) | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
AKS Niwka Płomień Milowice RKS Raków Częstochowa Zagłębianka Dąbrowa Górnicza Sarmacja Będzin Victoria Częstochowa Stal Poręba Budowlani Grodziec Skra Częstochowa Warta Zawiercie
Kolejka 7
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa (III Liga) | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
AKS Niwka Płomień Milowice RKS Raków Częstochowa Zagłębianka Dąbrowa Górnicza Sarmacja Będzin Victoria Częstochowa Stal Poręba Budowlani Grodziec Skra Częstochowa Warta Zawiercie
Kolejka 8
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa (III Liga) | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
AKS Niwka Płomień Milowice RKS Raków Częstochowa Zagłębianka Dąbrowa Górnicza Sarmacja Będzin Victoria Częstochowa Stal Poręba Budowlani Grodziec Skra Częstochowa Warta Zawiercie
Kolejka 9
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa (III Liga) | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
AKS Niwka Płomień Milowice RKS Raków Częstochowa Zagłębianka Dąbrowa Górnicza Sarmacja Będzin Victoria Częstochowa Stal Poręba Budowlani Grodziec Skra Częstochowa Warta Zawiercie
TABELA PO RUNDZIE WIOSENNEJ
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
RUNDA JESIENNA
Kolejka 10
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa (III Liga) | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
AKS Niwka Płomień Milowice RKS Raków Częstochowa Zagłębianka Dąbrowa Górnicza Sarmacja Będzin Victoria Częstochowa Stal Poręba Budowlani Grodziec Skra Częstochowa Warta Zawiercie
Kolejka 11
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa (III Liga) | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
AKS Niwka Płomień Milowice RKS Raków Częstochowa Zagłębianka Dąbrowa Górnicza Sarmacja Będzin Victoria Częstochowa Stal Poręba Budowlani Grodziec Skra Częstochowa Warta Zawiercie
Kolejka 12
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa (III Liga) | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
AKS Niwka Płomień Milowice RKS Raków Częstochowa Zagłębianka Dąbrowa Górnicza Sarmacja Będzin Victoria Częstochowa Stal Poręba Budowlani Grodziec Skra Częstochowa Warta Zawiercie
Kolejka 13
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa (III Liga) | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
AKS Niwka Płomień Milowice RKS Raków Częstochowa Zagłębianka Dąbrowa Górnicza Sarmacja Będzin Victoria Częstochowa Stal Poręba Budowlani Grodziec Skra Częstochowa Warta Zawiercie
Kolejka 14
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa (III Liga) | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
AKS Niwka Płomień Milowice RKS Raków Częstochowa Zagłębianka Dąbrowa Górnicza Sarmacja Będzin Victoria Częstochowa Stal Poręba Budowlani Grodziec Skra Częstochowa Warta Zawiercie
Kolejka 15
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa (III Liga) | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
AKS Niwka Płomień Milowice RKS Raków Częstochowa Zagłębianka Dąbrowa Górnicza Sarmacja Będzin Victoria Częstochowa Stal Poręba Budowlani Grodziec Skra Częstochowa Warta Zawiercie
Kolejka 16
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa (III Liga) | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
AKS Niwka Płomień Milowice RKS Raków Częstochowa Zagłębianka Dąbrowa Górnicza Sarmacja Będzin Victoria Częstochowa Stal Poręba Budowlani Grodziec Skra Częstochowa Warta Zawiercie
Kolejka 17
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa (III Liga) | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
AKS Niwka Płomień Milowice RKS Raków Częstochowa Zagłębianka Dąbrowa Górnicza Sarmacja Będzin Victoria Częstochowa Stal Poręba Budowlani Grodziec Skra Częstochowa Warta Zawiercie
Kolejka 18
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa (III Liga) | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
AKS Niwka Płomień Milowice RKS Raków Częstochowa Zagłębianka Dąbrowa Górnicza Sarmacja Będzin Victoria Częstochowa Stal Poręba Budowlani Grodziec Skra Częstochowa Warta Zawiercie
TABELA PO RUNDZIE WIOSENNEJ
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |