Klasa C, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 1960: Różnice pomiędzy wersjami
(Utworzył nową stronę „1960 Klasa C, Grupa I - Zagłębie”) |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 1: | Linia 1: | ||
1960 Klasa C, Grupa I - | 1960 Klasa C, Grupa I - [[Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej]] | ||
==SKŁAD GRUPY I (C)== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=10%|LP | |||
! WIDTH=58%|NAZWA KLUBU (DRUŻYNY) | |||
! WIDTH=32%|MIEJSCOWOŚĆ | |||
|- | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Górnik CWE Dąbrowa Górnicza|Górnik CWE II Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|[[Dąbrowa Górnicza]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[LZS Łosień]] | |||
| ALIGN=center|[[Łosień]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[LZS Okradzionów]] | |||
| ALIGN=center|[[Okradzionów]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[LZS Strzemieszyce|LZS II Strzemieszyce]] | |||
| ALIGN=center|[[Strzemieszyce]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[LZS Tuczna Baba]] | |||
| ALIGN=center|[[Tucznawa (Dąbrowa Górnicza)|Tuczna Baba]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Unia Strzemieszyce|Unia II Strzemieszyce]] | |||
| ALIGN=center|[[Strzemieszyce]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Unia Ząbkowice|Unia II Ząbkowice]] | |||
| ALIGN=center|[[Ząbkowice]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Zew Ostrowy Górnicze|Zew II Ostrowy Górnicze]] | |||
| ALIGN=center|[[Ostrowy Górnicze]] | |||
|} | |||
[[Górnik CWE Dąbrowa Górnicza|Górnik CWE II Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[LZS Łosień]] | |||
[[LZS Okradzionów]] | |||
[[LZS Strzemieszyce|LZS II Strzemieszyce]] | |||
[[LZS Tuczna Baba]] | |||
[[Unia Strzemieszyce|Unia II Strzemieszyce]] | |||
[[Unia Ząbkowice|Unia II Ząbkowice]] | |||
[[Zew Ostrowy Górnicze|Zew II Ostrowy Górnicze]] | |||
==RUNDA WIOSENNA== | |||
===Kolejka 1=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[LZS Okradzionów]] | |||
| ALIGN=center|[[Zew Ostrowy Górnicze|Zew II Ostrowy Górnicze]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[LZS Tuczna Baba]] | |||
| ALIGN=center|[[Unia Strzemieszyce|Unia II Strzemieszyce]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Górnik CWE Dąbrowa Górnicza|Górnik CWE II Dąbrowa Gór.]] | |||
| ALIGN=center|[[LZS Strzemieszyce|LZS II Strzemieszyce]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Unia Ząbkowice|Unia II Ząbkowice]] | |||
| ALIGN=center|[[LZS Łosień]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
===Kolejka 2=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
[[Górnik CWE Dąbrowa Górnicza|Górnik CWE II Dąbrowa Gór.]] | |||
[[LZS Łosień]] | |||
[[LZS Okradzionów]] | |||
[[LZS Strzemieszyce|LZS II Strzemieszyce]] | |||
[[LZS Tuczna Baba]] | |||
[[Unia Strzemieszyce|Unia II Strzemieszyce]] | |||
[[Unia Ząbkowice|Unia II Ząbkowice]] | |||
[[Zew Ostrowy Górnicze|Zew II Ostrowy Górnicze]] | |||
===Kolejka 3=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
[[Górnik CWE Dąbrowa Górnicza|Górnik CWE II Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[LZS Łosień]] | |||
[[LZS Okradzionów]] | |||
[[LZS Strzemieszyce|LZS II Strzemieszyce]] | |||
[[LZS Tuczna Baba]] | |||
[[Unia Strzemieszyce|Unia II Strzemieszyce]] | |||
[[Unia Ząbkowice|Unia II Ząbkowice]] | |||
[[Zew Ostrowy Górnicze|Zew II Ostrowy Górnicze]] | |||
===Kolejka 4=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
[[Górnik CWE Dąbrowa Górnicza|Górnik CWE II Dąbrowa Gór.]] | |||
[[LZS Łosień]] | |||
[[LZS Okradzionów]] | |||
[[LZS Strzemieszyce|LZS II Strzemieszyce]] | |||
[[LZS Tuczna Baba]] | |||
[[Unia Strzemieszyce|Unia II Strzemieszyce]] | |||
[[Unia Ząbkowice|Unia II Ząbkowice]] | |||
[[Zew Ostrowy Górnicze|Zew II Ostrowy Górnicze]] | |||
===Kolejka 5=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
[[Górnik CWE Dąbrowa Górnicza|Górnik CWE II Dąbrowa Gór.]] | |||
[[LZS Łosień]] | |||
[[LZS Okradzionów]] | |||
[[LZS Strzemieszyce|LZS II Strzemieszyce]] | |||
[[LZS Tuczna Baba]] | |||
[[Unia Strzemieszyce|Unia II Strzemieszyce]] | |||
[[Unia Ząbkowice|Unia II Ząbkowice]] | |||
[[Zew Ostrowy Górnicze|Zew II Ostrowy Górnicze]] | |||
===Kolejka 6=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
[[Górnik CWE Dąbrowa Górnicza|Górnik CWE II Dąbrowa Gór.]] | |||
[[LZS Łosień]] | |||
[[LZS Okradzionów]] | |||
[[LZS Strzemieszyce|LZS II Strzemieszyce]] | |||
[[LZS Tuczna Baba]] | |||
[[Unia Strzemieszyce|Unia II Strzemieszyce]] | |||
[[Unia Ząbkowice|Unia II Ząbkowice]] | |||
[[Zew Ostrowy Górnicze|Zew II Ostrowy Górnicze]] | |||
===Kolejka 7=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
[[Górnik CWE Dąbrowa Górnicza|Górnik CWE II Dąbrowa Gór.]] | |||
[[LZS Łosień]] | |||
[[LZS Okradzionów]] | |||
[[LZS Strzemieszyce|LZS II Strzemieszyce]] | |||
[[LZS Tuczna Baba]] | |||
[[Unia Strzemieszyce|Unia II Strzemieszyce]] | |||
[[Unia Ząbkowice|Unia II Ząbkowice]] | |||
[[Zew Ostrowy Górnicze|Zew II Ostrowy Górnicze]] | |||
==TABELA PO RUNDZIE WIOSENNEJ== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|- BGCOLOR=#ffff55 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|} | |||
==RUNDA JESIENNA== | |||
===Kolejka 8=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
[[Górnik CWE Dąbrowa Górnicza|Górnik CWE II Dąbrowa Gór.]] | |||
[[LZS Łosień]] | |||
[[LZS Okradzionów]] | |||
[[LZS Strzemieszyce|LZS II Strzemieszyce]] | |||
[[LZS Tuczna Baba]] | |||
[[Unia Strzemieszyce|Unia II Strzemieszyce]] | |||
[[Unia Ząbkowice|Unia II Ząbkowice]] | |||
[[Zew Ostrowy Górnicze|Zew II Ostrowy Górnicze]] | |||
===Kolejka 9=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
[[Górnik CWE Dąbrowa Górnicza|Górnik CWE II Dąbrowa Gór.]] | |||
[[LZS Łosień]] | |||
[[LZS Okradzionów]] | |||
[[LZS Strzemieszyce|LZS II Strzemieszyce]] | |||
[[LZS Tuczna Baba]] | |||
[[Unia Strzemieszyce|Unia II Strzemieszyce]] | |||
[[Unia Ząbkowice|Unia II Ząbkowice]] | |||
[[Zew Ostrowy Górnicze|Zew II Ostrowy Górnicze]] | |||
===Kolejka 10=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
[[Górnik CWE Dąbrowa Górnicza|Górnik CWE II Dąbrowa Gór.]] | |||
[[LZS Łosień]] | |||
[[LZS Okradzionów]] | |||
[[LZS Strzemieszyce|LZS II Strzemieszyce]] | |||
[[LZS Tuczna Baba]] | |||
[[Unia Strzemieszyce|Unia II Strzemieszyce]] | |||
[[Unia Ząbkowice|Unia II Ząbkowice]] | |||
[[Zew Ostrowy Górnicze|Zew II Ostrowy Górnicze]] | |||
===Kolejka 11=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
[[Górnik CWE Dąbrowa Górnicza|Górnik CWE II Dąbrowa Gór.]] | |||
[[LZS Łosień]] | |||
[[LZS Okradzionów]] | |||
[[LZS Strzemieszyce|LZS II Strzemieszyce]] | |||
[[LZS Tuczna Baba]] | |||
[[Unia Strzemieszyce|Unia II Strzemieszyce]] | |||
[[Unia Ząbkowice|Unia II Ząbkowice]] | |||
[[Zew Ostrowy Górnicze|Zew II Ostrowy Górnicze]] | |||
===Kolejka 12=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
[[Górnik CWE Dąbrowa Górnicza|Górnik CWE II Dąbrowa Gór.]] | |||
[[LZS Łosień]] | |||
[[LZS Okradzionów]] | |||
[[LZS Strzemieszyce|LZS II Strzemieszyce]] | |||
[[LZS Tuczna Baba]] | |||
[[Unia Strzemieszyce|Unia II Strzemieszyce]] | |||
[[Unia Ząbkowice|Unia II Ząbkowice]] | |||
[[Zew Ostrowy Górnicze|Zew II Ostrowy Górnicze]] | |||
===Kolejka 13=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
[[Górnik CWE Dąbrowa Górnicza|Górnik CWE II Dąbrowa Gór.]] | |||
[[LZS Łosień]] | |||
[[LZS Okradzionów]] | |||
[[LZS Strzemieszyce|LZS II Strzemieszyce]] | |||
[[LZS Tuczna Baba]] | |||
[[Unia Strzemieszyce|Unia II Strzemieszyce]] | |||
[[Unia Ząbkowice|Unia II Ząbkowice]] | |||
[[Zew Ostrowy Górnicze|Zew II Ostrowy Górnicze]] | |||
===Kolejka 14=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
[[Górnik CWE Dąbrowa Górnicza|Górnik CWE II Dąbrowa Gór.]] | |||
[[LZS Łosień]] | |||
[[LZS Okradzionów]] | |||
[[LZS Strzemieszyce|LZS II Strzemieszyce]] | |||
[[LZS Tuczna Baba]] | |||
[[Unia Strzemieszyce|Unia II Strzemieszyce]] | |||
[[Unia Ząbkowice|Unia II Ząbkowice]] | |||
[[Zew Ostrowy Górnicze|Zew II Ostrowy Górnicze]] | |||
==TABELA KOŃCOWA== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|- BGCOLOR=#ffff55 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|} |
Wersja z 09:44, 20 wrz 2013
1960 Klasa C, Grupa I - Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej
SKŁAD GRUPY I (C)
LP | NAZWA KLUBU (DRUŻYNY) | MIEJSCOWOŚĆ |
---|---|---|
1 | Górnik CWE II Dąbrowa Górnicza | Dąbrowa Górnicza |
2 | LZS Łosień | Łosień |
3 | LZS Okradzionów | Okradzionów |
4 | LZS II Strzemieszyce | Strzemieszyce |
5 | LZS Tuczna Baba | Tuczna Baba |
6 | Unia II Strzemieszyce | Strzemieszyce |
7 | Unia II Ząbkowice | Ząbkowice |
8 | Zew II Ostrowy Górnicze | Ostrowy Górnicze |
Górnik CWE II Dąbrowa Górnicza LZS Łosień LZS Okradzionów LZS II Strzemieszyce LZS Tuczna Baba Unia II Strzemieszyce Unia II Ząbkowice Zew II Ostrowy Górnicze
RUNDA WIOSENNA
Kolejka 1
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa C, Grupa I | 1 | ??? 1957 | ??? | LZS Okradzionów | Zew II Ostrowy Górnicze | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa I | 1 | ??? 1957 | ??? | LZS Tuczna Baba | Unia II Strzemieszyce | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa I | 1 | ??? 1957 | ??? | Górnik CWE II Dąbrowa Gór. | LZS II Strzemieszyce | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa I | 1 | ??? 1957 | ??? | Unia II Ząbkowice | LZS Łosień | ? : ? (?:?) |
Kolejka 2
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa C, Grupa I | 2 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa I | 2 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa I | 2 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa I | 2 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Górnik CWE II Dąbrowa Gór. LZS Łosień LZS Okradzionów LZS II Strzemieszyce LZS Tuczna Baba Unia II Strzemieszyce Unia II Ząbkowice Zew II Ostrowy Górnicze
Kolejka 3
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa C, Grupa I | 3 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa I | 3 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa I | 3 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa I | 3 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Górnik CWE II Dąbrowa Górnicza LZS Łosień LZS Okradzionów LZS II Strzemieszyce LZS Tuczna Baba Unia II Strzemieszyce Unia II Ząbkowice Zew II Ostrowy Górnicze
Kolejka 4
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa C, Grupa I | 4 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa I | 4 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa I | 4 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa I | 4 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Górnik CWE II Dąbrowa Gór. LZS Łosień LZS Okradzionów LZS II Strzemieszyce LZS Tuczna Baba Unia II Strzemieszyce Unia II Ząbkowice Zew II Ostrowy Górnicze
Kolejka 5
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa C, Grupa I | 5 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa I | 5 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa I | 5 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa I | 5 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Górnik CWE II Dąbrowa Gór. LZS Łosień LZS Okradzionów LZS II Strzemieszyce LZS Tuczna Baba Unia II Strzemieszyce Unia II Ząbkowice Zew II Ostrowy Górnicze
Kolejka 6
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa C, Grupa I | 6 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa I | 6 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa I | 6 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa I | 6 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Górnik CWE II Dąbrowa Gór. LZS Łosień LZS Okradzionów LZS II Strzemieszyce LZS Tuczna Baba Unia II Strzemieszyce Unia II Ząbkowice Zew II Ostrowy Górnicze
Kolejka 7
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa C, Grupa I | 7 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa I | 7 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa I | 7 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa I | 7 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Górnik CWE II Dąbrowa Gór. LZS Łosień LZS Okradzionów LZS II Strzemieszyce LZS Tuczna Baba Unia II Strzemieszyce Unia II Ząbkowice Zew II Ostrowy Górnicze
TABELA PO RUNDZIE WIOSENNEJ
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
RUNDA JESIENNA
Kolejka 8
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa C, Grupa I | 8 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa I | 8 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa I | 8 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa I | 8 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Górnik CWE II Dąbrowa Gór. LZS Łosień LZS Okradzionów LZS II Strzemieszyce LZS Tuczna Baba Unia II Strzemieszyce Unia II Ząbkowice Zew II Ostrowy Górnicze
Kolejka 9
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa C, Grupa I | 9 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa I | 9 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa I | 9 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa I | 9 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Górnik CWE II Dąbrowa Gór. LZS Łosień LZS Okradzionów LZS II Strzemieszyce LZS Tuczna Baba Unia II Strzemieszyce Unia II Ząbkowice Zew II Ostrowy Górnicze
Kolejka 10
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa C, Grupa I | 10 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa I | 10 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa I | 10 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa I | 10 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Górnik CWE II Dąbrowa Gór. LZS Łosień LZS Okradzionów LZS II Strzemieszyce LZS Tuczna Baba Unia II Strzemieszyce Unia II Ząbkowice Zew II Ostrowy Górnicze
Kolejka 11
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa C, Grupa I | 11 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa I | 11 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa I | 11 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa I | 11 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Górnik CWE II Dąbrowa Gór. LZS Łosień LZS Okradzionów LZS II Strzemieszyce LZS Tuczna Baba Unia II Strzemieszyce Unia II Ząbkowice Zew II Ostrowy Górnicze
Kolejka 12
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa C, Grupa I | 12 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa I | 12 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa I | 12 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa I | 12 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Górnik CWE II Dąbrowa Gór. LZS Łosień LZS Okradzionów LZS II Strzemieszyce LZS Tuczna Baba Unia II Strzemieszyce Unia II Ząbkowice Zew II Ostrowy Górnicze
Kolejka 13
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa C, Grupa I | 13 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa I | 13 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa I | 13 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa I | 13 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Górnik CWE II Dąbrowa Gór. LZS Łosień LZS Okradzionów LZS II Strzemieszyce LZS Tuczna Baba Unia II Strzemieszyce Unia II Ząbkowice Zew II Ostrowy Górnicze
Kolejka 14
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa C, Grupa I | 14 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa I | 14 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa I | 14 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa I | 14 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Górnik CWE II Dąbrowa Gór. LZS Łosień LZS Okradzionów LZS II Strzemieszyce LZS Tuczna Baba Unia II Strzemieszyce Unia II Ząbkowice Zew II Ostrowy Górnicze
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |