Klasa A, Grupa II (boks) - Sezon 1956/1957: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Utworzył nową stronę „1957 Klasa A, Grupa II (boks)”) |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 1: | Linia 1: | ||
1957 Klasa A, Grupa II (boks) | 1957 Klasa A, Grupa II (boks) | ||
==SKŁAD GRUPY II (A)== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=10%|LP | |||
! WIDTH=60%|NAZWA KLUBU (DRUŻYNY) | |||
! WIDTH=30%|MIEJSCOWOŚĆ | |||
|- | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Górnik Gliwice]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Górnik Radlin]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Huta Baildon]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Ruch II Radzionków]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Sparta II Bielsko]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Stal Będzin]]/[[Jedność Będzin]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Włókniarz Częstochowa]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Włókniarz Zawiercie]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
|} |
Wersja z 15:47, 14 wrz 2013
1957 Klasa A, Grupa II (boks)
SKŁAD GRUPY II (A)
LP | NAZWA KLUBU (DRUŻYNY) | MIEJSCOWOŚĆ |
---|---|---|
1 | Górnik Gliwice | ??? |
2 | Górnik Radlin | ??? |
3 | Huta Baildon | ??? |
4 | Ruch II Radzionków | ??? |
5 | Sparta II Bielsko | ??? |
6 | Stal Będzin/Jedność Będzin | ??? |
7 | Włókniarz Częstochowa | ??? |
8 | Włókniarz Zawiercie | ??? |