Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie) - Sezon 1963/1964: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Linia 324: | Linia 324: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT|'''[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]]''' | |||
| ALIGN=center|'''??''' | |||
| ALIGN=center|'''??''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''??''' | |||
| ALIGN=center|'''??''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center|00 | | ALIGN=center|00 | ||
Linia 334: | Linia 345: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center|00 | | ALIGN=center|00 | ||
Linia 354: | Linia 365: | ||
| ALIGN=center|00 | | ALIGN=center|00 | ||
| ALIGN=center|00 | | ALIGN=center|00 | ||
|- BGCOLOR=#F08099 | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
Linia 378: | Linia 378: | ||
| ALIGN=center|00 | | ALIGN=center|00 | ||
|} | |} | ||
'''przegrany baraż o 3 Ligę''' |
Wersja z 11:29, 25 sie 2013
Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie) - Sezon 1963/1964”
RUNDA I
Rozgr. | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wyn. |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Reg. | 1 | ??? 1963 | ??? | ??? | Zagłębie Sosnowiec | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
Liga Reg. | 2 | ??? 1963 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
Liga Reg. | 3 | ??? 1963 | ??? | ??? | Zagłębie Sosnowiec | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
Liga Reg. | 4 | ??? 1963 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
Liga Reg. | 5 | ??? 1963 | ??? | ??? | Zagłębie Sosnowiec | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
Liga Reg. | 6 | ??? 1963 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
Liga Reg. | 7 | ??? 1963 | ??? | ??? | Zagłębie Sosnowiec | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
Liga Reg. | 8 | ??? 1963 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
Liga Reg. | 9 | ??? 1963 | ??? | ??? | Zagłębie Sosnowiec | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
TABELA PO I RUNDZIE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 00 | 00 |
2 | Zagłębie Sosnowiec | ?? | ?? | ? | ? | ? | ?? | ?? |
3 | ??? | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 00 | 00 |
4 | ??? | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 00 | 00 |
5 | ??? | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 00 | 00 |
6 | ??? | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 00 | 00 |
7 | ??? | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 00 | 00 |
RUNDA II
Rozgr. | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wyn. |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Reg. | 1 | ??? 1964 | ??? | ??? | Zagłębie Sosnowiec | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
Liga Reg. | 2 | ??? 1964 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
Liga Reg. | 3 | ??? 1964 | ??? | ??? | Zagłębie Sosnowiec | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
Liga Reg. | 4 | ??? 1964 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
Liga Reg. | 5 | ??? 1964 | ??? | ??? | Zagłębie Sosnowiec | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
Liga Reg. | 6 | ??? 1964 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
Liga Reg. | 7 | ??? 1964 | ??? | ??? | Zagłębie Sosnowiec | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
Liga Reg. | 8 | ??? 1964 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
Liga Reg. | 9 | ??? 1964 | ??? | ??? | Zagłębie Sosnowiec | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 00 | 00 |
2 | ??? | 00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 00 | 00 |
3 | Zagłębie Sosnowiec | ?? | ?? | ? | ? | ? | ?? | ?? |
4 | ??? | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 00 | 00 |
5 | ??? | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 00 | 00 |
5 | ??? | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 00 | 00 |
7 | ??? | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 00 | 00 |
przegrany baraż o 3 Ligę