Piłka nożna: Klasa C, Grupa II (Sosnowiec) - Sezon 1934: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
|||
Linia 31: | Linia 31: | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec), (3)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[15 kwietnia]] [[1934]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec), (3)]] | | ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec), (3)]] |
Wersja z 14:16, 30 cze 2022
Piłka nożna: Klasa C, Grupa II (Sosnowiec) - Sezon 1934
RUNDA II
Kolejka 6
Rozgrywki (poziom) | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B (Sosnowiec), (3) | 1 | 15 kwietnia 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (3) | 1 | 15 kwietnia 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (3) | 1 | 15 kwietnia 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (3) | 1 | 15 kwietnia 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Nadbrynica Gwiazda Sosnowiec Arja AKS Niwka Orzeł Bobrowniki K.S. Związku Strzeleckiego Przemsza Cynkownia
Kolejka 7
Rozgrywki (poziom) | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B (Sosnowiec), (3) | 1 | 15 kwietnia 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (3) | 1 | 15 kwietnia 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (3) | 1 | 15 kwietnia 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Nadbrynica Gwiazda Sosnowiec Arja AKS Niwka Orzeł Bobrowniki K.S. Związku Strzeleckiego Przemsza Cynkownia
Kolejka 8
Rozgrywki (poziom) | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B (Sosnowiec), (3) | 1 | 15 kwietnia 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (3) | 1 | 15 kwietnia 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (3) | 1 | 15 kwietnia 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Nadbrynica Gwiazda Sosnowiec Arja AKS Niwka Orzeł Bobrowniki K.S. Związku Strzeleckiego Przemsza Cynkownia
Kolejka 9
Rozgrywki (poziom) | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B (Sosnowiec), (3) | 1 | 15 kwietnia 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (3) | 1 | 15 kwietnia 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (3) | 1 | 15 kwietnia 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Nadbrynica Gwiazda Sosnowiec Arja AKS Niwka Orzeł Bobrowniki K.S. Związku Strzeleckiego Przemsza Cynkownia
Kolejka 10
Rozgrywki (poziom) | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B (Sosnowiec), (3) | 10 | 15 kwietnia 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (3) | 10 | 15 kwietnia 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (3) | 10 | 15 kwietnia 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Nadbrynica Gwiazda Sosnowiec Arja AKS Niwka Orzeł Bobrowniki K.S. Związku Strzeleckiego Przemsza Cynkownia