Piłka nożna: Klasa B, Grupa II (Sosnowiec) - Sezon 2006/2007: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
|||
Linia 1: | Linia 1: | ||
Piłka nożna: Klasa B, Grupa II (Sosnowiec) - Sezon 2006/2007 | '''Piłka nożna: Klasa B, Grupa II (Sosnowiec) - Sezon 2006/2007''' | ||
* Awans do Klasy B Sosnowiec: Ostoja Żelisławice, a po barażu także Łazowianka Łazy. Za zwycięstwo 3 pkt, za remis 1 pkt. | |||
* Warta Zawiercie swoje mecze jako gospodarz rozgrywała w Łazach na stadionie Łazowianki, a po rundzie jesiennej wycofała się z rozgrywek. Jej mecze w rundzie wiosennej zostały zweryfikowane jako walkowery po 3-0 dla przeciwników. Zapora Przeczyce została wycofana z rozgrywek po 14 kolejce po trzykrotnym nieprzystąpieniu do zawodów. | |||
='''TABELA KOŃCOWA'''= | ='''TABELA KOŃCOWA'''= | ||
Linia 17: | Linia 21: | ||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |-BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Ostoja Żelisławice]] (A) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|56 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|64 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
|- BGCOLOR=# | |- BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Łazowianka Łazy]] (B) (A) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|42 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|57 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Skalniak Kroczyce]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|35 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|44 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|42 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[KS Giebło]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|35 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|45 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|29 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Płomień Niegowonice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|34 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|42 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[MKS Sławków]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|40 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|39 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Olimpia Blanowice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Budowlani Ogrodzieniec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|40 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|50 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Korona Rokitno Szlacheckie]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|29 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|49 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Warta Zawiercie]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|64 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|11 | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Zapora Przeczyce]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|64 | ||
|} | |} | ||
Baraże o udział w klasie A, grupa: Sosnowiec | Baraże o udział w klasie A, grupa: Sosnowiec |
Wersja z 00:44, 5 cze 2022
Piłka nożna: Klasa B, Grupa II (Sosnowiec) - Sezon 2006/2007
- Awans do Klasy B Sosnowiec: Ostoja Żelisławice, a po barażu także Łazowianka Łazy. Za zwycięstwo 3 pkt, za remis 1 pkt.
- Warta Zawiercie swoje mecze jako gospodarz rozgrywała w Łazach na stadionie Łazowianki, a po rundzie jesiennej wycofała się z rozgrywek. Jej mecze w rundzie wiosennej zostały zweryfikowane jako walkowery po 3-0 dla przeciwników. Zapora Przeczyce została wycofana z rozgrywek po 14 kolejce po trzykrotnym nieprzystąpieniu do zawodów.
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ostoja Żelisławice (A) | 20 | 56 | 18 | 2 | 0 | 64 | 7 |
2 | Łazowianka Łazy (B) (A) | 20 | 42 | 13 | 3 | 4 | 57 | 17 |
3 | Skalniak Kroczyce | 20 | 35 | 10 | 5 | 5 | 44 | 42 |
4 | KS Giebło | 20 | 35 | 10 | 5 | 5 | 45 | 29 |
5 | Płomień Niegowonice | 20 | 34 | 10 | 4 | 6 | 42 | 30 |
6 | MKS Sławków | 20 | 31 | 9 | 4 | 7 | 40 | 39 |
7 | Olimpia Blanowice | 20 | 31 | 10 | 1 | 9 | 31 | 30 |
8 | Budowlani Ogrodzieniec | 20 | 19 | 6 | 1 | 13 | 40 | 50 |
9 | Korona Rokitno Szlacheckie | 20 | 20 | 16 | 4 | 4 | 29 | 49 |
10 | Warta Zawiercie | 20 | 10 | 3 | 1 | 16 | 15 | 64 |
11 | Zapora Przeczyce | 20 | 2 | 0 | 2 | 18 | 8 | 64 |
Baraże o udział w klasie A, grupa: Sosnowiec
Finał - 12 sierpnia
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 0-1 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 12 sierpnia, 17:00 w Dąbrowie Górniczej - boisko Tęczy Błędów