1945/46 Klasa A: Różnice pomiędzy wersjami
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 1: | Linia 1: | ||
''' | '''Piłka nożna: Klasa A (Zagłębie) - Sezon 1945/1946''' | ||
* Awans do baraży o mistrzostwo Polski: RKU Sosnowiec. Spadek do Klasy B Zagłębie: TS Dąbrowa Dąbrowa Górnicza, RKS Przyszłość Żychcice. Za zwycięstwo 2 pkt., za remis 1 pkt. | |||
=='''TABELA KOŃCOWA'''== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 16: | Linia 20: | ||
|- BGCOLOR=#ffff55 | |- BGCOLOR=#ffff55 | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[RKU Sosnowiec]] (B) | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|000 | ||
| ALIGN=center|000 | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|[[CKS Czeladź|RCKS Czeladź]] | | ALIGN=LEFT|[[CKS Czeladź|RCKS Czeladź]] | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|000 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|000 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT|[[]] | | ALIGN=LEFT|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|000 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|000 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT|[[]] | | ALIGN=LEFT|[[RKS Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|000 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|000 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT|[[]] | | ALIGN=LEFT|[[RKS Będzin]] | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|000 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|000 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT|[[]] | | ALIGN=LEFT|[[AKS Niwka]] | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|000 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|000 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT|[[]] | | ALIGN=LEFT|[[RKS Grodziec]] | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|000 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|000 | ||
|- | |- | ||
Linia 95: | Linia 99: | ||
| ALIGN=LEFT|[[Cyklon Rogoźnik]] | | ALIGN=LEFT|[[Cyklon Rogoźnik]] | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|000 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|000 | ||
|- BGCOLOR=#F08099 | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=LEFT|[[TS Dąbrowa Górnicza]] | | ALIGN=LEFT|[[TS Dąbrowa Dąbrowa Górnicza]] (S) | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|000 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|000 | ||
|- BGCOLOR=#F08099 | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Przyszłość Żychcice | | ALIGN=LEFT|[[LZS Przyszłość Żychcice|RKS Przyszłość Żychcice]] (S) | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|000 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|000 | ||
|} | |||
* W rozgrywakach o mistrzostwo Polski wzięło udział 18 mistrzów Klas A z całej Polski: | |||
* W rundzie wstępnej wzięły udział 4 drużyny by wyłonić 16 drużyn - w tej rundzie RKU Sosnowiec miało wolny los | |||
* 1/8 finału: RKU Sosnowiec - Gedania Gdańsk 6-2 | |||
* 1/4 finału: AKS Chorzów - RKU Sosnowiec 4-0 | |||
Do finałowej rozgrywki z udziałem 4 drużyn (każdy z każdym) awansował AKS Chorzów. | |||
Linia 145: | Linia 158: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[]] | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
Linia 159: | Linia 172: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 243: | Linia 256: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
Linia 257: | Linia 270: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
Linia 271: | Linia 284: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
Linia 285: | Linia 298: | ||
|} | |} | ||
== | =='''ROZGRYWKI'''== | ||
===RUNDA JESIENNA=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 299: | Linia 312: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[30 września]] [[1945]] | | ALIGN=center|[[30 września]] [[1945]] (n) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|Zagłębie Dąbrowa Górnicza | | ALIGN=center|[[Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[RKU Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|2:1 (1: | | ALIGN=center|'''2 : 1''' (1:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[30 września]] [[1945]] | | ALIGN=center|[[30 września]] [[1945]] (n) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[AKS Niwka]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Stal Będzin| RKS Będzin]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''4 : 2''' (2:2) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[30 września]] [[1945]] | | ALIGN=center|[[30 września]] [[1945]] (n) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[CKS Czeladź|RCKS Czeladź]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[LZS Przyszłość Żychcice |RKS Przyszłość Żychcice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''7 : 1''' (4:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[30 września]] [[1945]] | | ALIGN=center|[[30 września]] [[1945]] (n) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|RKS | | ALIGN=center|[[RKS Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Cyklon Rogoźnik]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''4 : 1''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[30 września]] [[1945]] | | ALIGN=center|[[30 września]] [[1945]] (n) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|TS Dąbrowa | | ALIGN=center|[[TS Dąbrowa]] | ||
| ALIGN=center|RKS Grodziec | | ALIGN=center|[[RKS Grodziec]] | ||
| ALIGN=center|2:1 (1:1) | | ALIGN=center|'''2 : 1''' (1:1) | ||
|} | |} | ||
Linia 351: | Linia 363: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|[[7 października]] [[1945]] | | ALIGN=center|[[7 października]] [[1945]] (n) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[RKU Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Stal Będzin| RKS Będzin]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''5 : 2''' (4:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|[[7 października]] [[1945]] | | ALIGN=center|[[7 października]] [[1945]] (n) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[LZS Przyszłość Żychcice |RKS Przyszłość Żychcice]] | ||
| ALIGN=center|RKS | | ALIGN=center|[[RKS Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''0 : 3''' (0:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|[[7 października]] [[1945]] | | ALIGN=center|[[7 października]] [[1945]] (n) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|Zagłębie Dąbrowa Górnicza | | ALIGN=center|[[Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center|RKS Grodziec | | ALIGN=center|[[RKS Grodziec]] | ||
| ALIGN=center|4:1 (1:1) | | ALIGN=center|'''4 : 1''' (1:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|[[7 października]] [[1945]] | | ALIGN=center|[[7 października]] [[1945]] (n) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|AKS Niwka | | ALIGN=center|[[AKS Niwka]] | ||
| ALIGN=center|RCKS Czeladź | | ALIGN=center|[[CKS Czeladź|RCKS Czeladź]] | ||
| ALIGN=center|1:1 ( | | ALIGN=center|'''1 : 1''' (1:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|[[7 października]] [[1945]] | | ALIGN=center|[[7 października]] [[1945]] (n) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|Cyklon Rogoźnik | | ALIGN=center|[[Cyklon Rogoźnik]] | ||
| ALIGN=center|TS Dąbrowa | | ALIGN=center|[[TS Dąbrowa]] | ||
| ALIGN=center|8:2 ( | | ALIGN=center|'''8 : 2''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
Linia 403: | Linia 414: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|[[14 października]] [[1945]] | | ALIGN=center|[[14 października]] [[1945]] (n) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|RCKS Czeladź | | ALIGN=center|[[CKS Czeladź|RCKS Czeladź]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[RKU Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|2:0 (0:0) | | ALIGN=center|'''2 : 0''' (0:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|[[14 października]] [[1945]] | | ALIGN=center|[[14 października]] [[1945]] (n) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|RKS | | ALIGN=center|[[RKS Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[AKS Niwka]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''3 : 1''' (1:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|[[14 października]] [[1945]] | | ALIGN=center|[[14 października]] [[1945]] (n) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Stal Będzin| RKS Będzin]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|'''1 : 2''' (1:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|[[14 października]] [[1945]] | | ALIGN=center|[[14 października]] [[1945]] (n) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[TS Dąbrowa]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[LZS Przyszłość Żychcice |RKS Przyszłość Żychcice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''5 : 4''' (5:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|[[14 października]] [[1945]] | | ALIGN=center|[[14 października]] [[1945]] (n) | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |||
[[RKS Grodziec]] | |||
[[Cyklon Rogoźnik]] | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 455: | Linia 467: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|[[28 października]] [[1945]] | | ALIGN=center|[[28 października]] [[1945]] (n) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[RKU Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[TS Dąbrowa]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''6 : 1''' (3:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|[[28 października]] [[1945]] | | ALIGN=center|[[28 października]] [[1945]] (n) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[RKS Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''2 : 1''' (1:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|[[28 października]] [[1945]] | | ALIGN=center|[[28 października]] [[1945]] (n) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[AKS Niwka]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Cyklon Rogoźnik]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''2 : 0''' (1:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|[[28 października]] [[1945]] | | ALIGN=center|[[28 października]] [[1945]] (n) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[CKS Czeladź|RCKS Czeladź]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Stal Będzin| RKS Będzin]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''2 : 2''' (1:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|[[28 października]] [[1945]] | | ALIGN=center|[[28 października]] [[1945]] (n) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[LZS Przyszłość Żychcice |RKS Przyszłość Żychcice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[RKS Grodziec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''3 : 7''' (1:2) | ||
|} | |} | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH= 6%|kolejka | ! WIDTH= 6%|kolejka | ||
Linia 507: | Linia 516: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center|[[4 listopada]] [[1945]] | | ALIGN=center|[[4 listopada]] [[1945]] (n) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[RKU Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Cyklon Rogoźnik]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''3 : 1''' (1:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center|[[4 listopada]] [[1945]] | | ALIGN=center|[[4 listopada]] [[1945]] (n) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[TS Dąbrowa]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''1 : 0''' (1:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center|[[4 listopada]] [[1945]] | | ALIGN=center|[[4 listopada]] [[1945]] (n) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[AKS Niwka]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[LZS Przyszłość Żychcice |RKS Przyszłość Żychcice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''3 : 2''' (0:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center|[[4 listopada]] [[1945]] | | ALIGN=center|[[4 listopada]] [[1945]] (n) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Stal Będzin| RKS Będzin]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[RKS Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''4 : 1''' (1:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center|[[4 listopada]] [[1945]] | | ALIGN=center|[[4 listopada]] [[1945]] (n) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[CKS Czeladź|RCKS Czeladź]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[RKS Grodziec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''2 : 1''' (1:1) | ||
|} | |} | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH= 6%|kolejka | ! WIDTH= 6%|kolejka | ||
Linia 559: | Linia 565: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|[[11 listopada]] [[1945]] | | ALIGN=center|[[11 listopada]] [[1945]] (n) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[RKS Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[CKS Czeladź|RCKS Czeladź]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''2 : 1''' (0:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|[[11 listopada]] [[1945]] | | ALIGN=center|[[11 listopada]] [[1945]] (n) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[RKU Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[LZS Przyszłość Żychcice |RKS Przyszłość Żychcice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''12 : 1''' (6:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|[[11 listopada]] [[1945]] | | ALIGN=center|[[11 listopada]] [[1945]] (n) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Stal Będzin| RKS Będzin]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[TS Dąbrowa]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''4 : 0''' (2:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|[[11 listopada]] [[1945]] | | ALIGN=center|[[11 listopada]] [[1945]] (n) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Cyklon Rogoźnik]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''1 : 2''' (0:2) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|[[11 listopada]] [[1945]] | | ALIGN=center|[[11 listopada]] [[1945]] (n) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[RKS Grodziec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[AKS Niwka]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''2 : 2''' (0:2) | ||
|} | |||
| | [[RKU Sosnowiec]] | ||
[[AKS Niwka]] | |||
[[RKS Czarni Sosnowiec]] | |||
[[CKS Czeladź|RCKS Czeladź]] | |||
[[Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[RKS Grodziec]] | |||
[[Cyklon Rogoźnik]] | |||
[[RKS Przyszłość Wojkowice Komorne]] | |||
[[TS Dąbrowa]] | |||
[[Stal Będzin| RKS Będzin]] | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 611: | Linia 626: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|[[18 listopada]] [[1945]] | | ALIGN=center|[[18 listopada]] [[1945]] (n) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[RKU Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[AKS Niwka]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''5 : 2''' (3:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|[[18 listopada]] [[1945]] | | ALIGN=center|[[18 listopada]] [[1945]] (n) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[LZS Przyszłość Żychcice |RKS Przyszłość Żychcice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''9 : 0''' (4:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|[[18 listopada]] [[1945]] | | ALIGN=center|[[18 listopada]] [[1945]] (n) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Stal Będzin| RKS Będzin]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Cyklon Rogoźnik]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''4 : 0''' (1:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|[[18 listopada]] [[1945]] | | ALIGN=center|[[18 listopada]] [[1945]] (n) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[CKS Czeladź|RCKS Czeladź]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[TS Dąbrowa]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''8 : 0''' (3:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|[[18 listopada]] [[1945]] | | ALIGN=center|[[18 listopada]] [[1945]] (n) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
[[RKU Sosnowiec]] | |||
[[AKS Niwka]] | |||
[[RKS Czarni Sosnowiec]] | |||
[[CKS Czeladź|RCKS Czeladź]] | |||
[[Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[RKS Grodziec]] | |||
[[Cyklon Rogoźnik]] | |||
[[LZS Przyszłość Żychcice |RKS Przyszłość Żychcice]] | |||
[[TS Dąbrowa]] | |||
[[Stal Będzin| RKS Będzin]] | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 663: | Linia 689: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center|[[25 listopada]] [[1945]] | | ALIGN=center|[[25 listopada]] [[1945]] (n) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[RKU Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[RKS Grodziec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''6 : 3''' (3:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center|[[25 listopada]] [[1945]] | | ALIGN=center|[[25 listopada]] [[1945]] (n) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[AKS Niwka]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''2 : 4''' (0:2) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center|[[25 listopada]] [[1945]] | | ALIGN=center|[[25 listopada]] [[1945]] (n) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[LZS Przyszłość Żychcice |RKS Przyszłość Żychcice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Stal Będzin| RKS Będzin]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''0 : 3''' (wo) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center|[[25 listopada]] [[1945]] | | ALIGN=center|[[25 listopada]] [[1945]] (n) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Cyklon Rogoźnik]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[CKS Czeladź|RCKS Czeladź]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''0 : 4''' (0:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center|[[25 listopada]] [[1945]] | | ALIGN=center|[[25 listopada]] [[1945]] (n) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[RKS Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[TS Dąbrowa]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''2 : 1''' (1:0) | ||
|} | |} | ||
Linia 715: | Linia 740: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|[[2 grudnia]] [[1945]] | | ALIGN=center|[[2 grudnia]] [[1945]] (n) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|[[2 grudnia]] [[1945]] | | ALIGN=center|[[2 grudnia]] [[1945]] (n) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|[[2 grudnia]] [[1945]] | | ALIGN=center|[[2 grudnia]] [[1945]] (n) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|[[2 grudnia]] [[1945]] | | ALIGN=center|[[2 grudnia]] [[1945]] (n) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|[[2 grudnia]] [[1945]] | | ALIGN=center|[[2 grudnia]] [[1945]] (n) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
[[RKU Sosnowiec]] | |||
[[AKS Niwka]] | |||
[[RKS Czarni Sosnowiec]] | |||
[[CKS Czeladź|RCKS Czeladź]] | |||
[[Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[RKS Grodziec]] | |||
[[Cyklon Rogoźnik]] | |||
[[LZS Przyszłość Żychcice |RKS Przyszłość Żychcice]] | |||
[[TS Dąbrowa]] | |||
[[Stal Będzin| RKS Będzin]] | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 766: | Linia 802: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|P | |||
| ALIGN=center|[[9 grudnia]] [[1945]] (n) | |||
| ALIGN=center|13.30 | |||
| ALIGN=center|[[RKS Grodziec]] | |||
| ALIGN=center|[[RKS Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 3''' (wo) | |||
|} | |||
===TABELA PO RUNDZIE JESIENNEJ=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[CKS Czeladź|RCKS Czeladź]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[RKU Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[RKS Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[RKS Będzin]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[AKS Niwka]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=LEFT|[[RKS Grodziec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Cyklon Rogoźnik]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[TS Dąbrowa]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[LZS Przyszłość Żychcice |RKS Przyszłość Żychcice]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|22 | |||
|} | |} | ||
===RUNDA WIOSENNA=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 787: | Linia 950: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
| | [[RKU Sosnowiec]] | ||
[[AKS Niwka]] | |||
[[RKS Czarni Sosnowiec]] | |||
[[CKS Czeladź|RCKS Czeladź]] | |||
[[Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[RKS Grodziec]] | |||
[[Cyklon Rogoźnik]] | |||
[[RKS Przyszłość Wojkowice Komorne]] | |||
[[TS Dąbrowa]] | |||
[[Stal Będzin| RKS Będzin]] | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 839: | Linia 1012: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|11 | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|11 | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|11 | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|11 | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|11 | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |} | ||
[[RKU Sosnowiec]] | |||
[[AKS Niwka]] | |||
[[RKS Czarni Sosnowiec]] | |||
[[CKS Czeladź|RCKS Czeladź]] | |||
[[Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[RKS Grodziec]] | |||
[[Cyklon Rogoźnik]] | |||
[[RKS Przyszłość Wojkowice Komorne]] | |||
[[TS Dąbrowa]] | |||
[[Stal Będzin| RKS Będzin]] | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 891: | Linia 1073: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|12 | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|12 | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|12 | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|12 | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|12 | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
| | [[RKU Sosnowiec]] | ||
[[AKS Niwka]] | |||
[[RKS Czarni Sosnowiec]] | |||
[[CKS Czeladź|RCKS Czeladź]] | |||
[[Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[RKS Grodziec]] | |||
[[Cyklon Rogoźnik]] | |||
[[RKS Przyszłość Wojkowice Komorne]] | |||
[[TS Dąbrowa]] | |||
[[Stal Będzin| RKS Będzin]] | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 943: | Linia 1134: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|13 | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 maja 1946 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[RKU Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[TS Dąbrowa]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''9 : 0''' (4:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|13 | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 maja 1946 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[RKS Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''3 : 3''' (0:2) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|13 | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 maja 1946 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Stal Będzin| RKS Będzin]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[CKS Czeladź|RCKS Czeladź]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''2 : 2''' (1:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|13 | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 maja 1946 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[AKS Niwka]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Cyklon Rogoźnik]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''0 : 0''' | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|13 | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 maja 1946 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[RKS Grodziec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[RKS Przyszłość Wojkowice Komorne]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''3 : 0''' (1:0) | ||
|} | |||
| | [[RKU Sosnowiec]] | ||
[[AKS Niwka]] | |||
[[RKS Czarni Sosnowiec]] | |||
[[CKS Czeladź|RCKS Czeladź]] | |||
[[Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[RKS Grodziec]] | |||
[[Cyklon Rogoźnik]] | |||
[[RKS Przyszłość Wojkowice Komorne]] | |||
[[TS Dąbrowa]] | |||
[[Stal Będzin| RKS Będzin]] | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH= 6%|kolejka | ! WIDTH= 6%|kolejka | ||
Linia 995: | Linia 1194: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 maja 1946 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[RKS Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Stal Będzin| RKS Będzin]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''3 : 1''' (1:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 maja 1946 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Cyklon Rogoźnik]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[RKU Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''4 : 5''' (2:3) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 maja 1946 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[TS Dąbrowa]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''4 : 1''' (1:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 maja 1946 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[CKS Czeladź|RCKS Czeladź]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[RKS Grodziec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''5 : 2''' (2:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 maja 1946 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[RKS Przyszłość Wojkowice Komorne]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[AKS Niwka]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''0 : 3'''walkower | ||
|} | |||
| | [[RKU Sosnowiec]] | ||
[[AKS Niwka]] | |||
[[RKS Czarni Sosnowiec]] | |||
[[CKS Czeladź|RCKS Czeladź]] | |||
[[Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[RKS Grodziec]] | |||
[[Cyklon Rogoźnik]] | |||
[[RKS Przyszłość Wojkowice Komorne]] | |||
[[TS Dąbrowa]] | |||
[[Stal Będzin| RKS Będzin]] | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH= 6%|kolejka | ! WIDTH= 6%|kolejka | ||
Linia 1047: | Linia 1255: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|15 | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|15 | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|15 | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|15 | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|15 | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
| | [[RKU Sosnowiec]] | ||
[[AKS Niwka]] | |||
[[RKS Czarni Sosnowiec]] | |||
[[CKS Czeladź|RCKS Czeladź]] | |||
[[Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[RKS Grodziec]] | |||
[[Cyklon Rogoźnik]] | |||
[[RKS Przyszłość Wojkowice Komorne]] | |||
[[TS Dąbrowa]] | |||
[[Stal Będzin| RKS Będzin]] | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 1099: | Linia 1317: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|16 | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|16 | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|16 | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|16 | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|16 | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
[[RKU Sosnowiec]] | |||
[[AKS Niwka]] | |||
[[RKS Czarni Sosnowiec]] | |||
[[CKS Czeladź|RCKS Czeladź]] | |||
[[Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[RKS Grodziec]] | |||
[[Cyklon Rogoźnik]] | |||
[[RKS Przyszłość Wojkowice Komorne]] | |||
[[TS Dąbrowa]] | |||
[[Stal Będzin| RKS Będzin]] | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 1151: | Linia 1380: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|17 | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|17 | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|17 | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|17 | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|17 | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
| | [[RKU Sosnowiec]] | ||
[[AKS Niwka]] | |||
[[RKS Czarni Sosnowiec]] | |||
[[CKS Czeladź|RCKS Czeladź]] | |||
[[Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[RKS Grodziec]] | |||
[[Cyklon Rogoźnik]] | |||
[[RKS Przyszłość Wojkowice Komorne]] | |||
[[TS Dąbrowa]] | |||
[[Stal Będzin| RKS Będzin]] | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 1203: | Linia 1442: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
| | |} | ||
| | [[RKU Sosnowiec]] | ||
[[AKS Niwka]] | |||
[[RKS Czarni Sosnowiec]] | |||
[[CKS Czeladź|RCKS Czeladź]] | |||
[[Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[RKS Grodziec]] | |||
[[Cyklon Rogoźnik]] | |||
[[RKS Przyszłość Wojkowice Komorne]] | |||
[[TS Dąbrowa]] | |||
[[Stal Będzin| RKS Będzin]] | |||
[[Kategoria: | [[Kategoria:Piłka nożna|1945/1946]] | ||
[[Kategoria:Klasa A|1945/1946]] |
Wersja z 11:57, 4 maj 2022
Piłka nożna: Klasa A (Zagłębie) - Sezon 1945/1946
- Awans do baraży o mistrzostwo Polski: RKU Sosnowiec. Spadek do Klasy B Zagłębie: TS Dąbrowa Dąbrowa Górnicza, RKS Przyszłość Żychcice. Za zwycięstwo 2 pkt., za remis 1 pkt.
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RKU Sosnowiec (B) | 18 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
2 | RCKS Czeladź | 18 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
3 | RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza | 18 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
4 | RKS Czarni Sosnowiec | 18 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
5 | RKS Będzin | 18 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
6 | AKS Niwka | 18 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
7 | RKS Grodziec | 18 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
8 | Cyklon Rogoźnik | 18 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
9 | TS Dąbrowa Dąbrowa Górnicza (S) | 18 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
10 | RKS Przyszłość Żychcice (S) | 18 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
- W rozgrywakach o mistrzostwo Polski wzięło udział 18 mistrzów Klas A z całej Polski:
- W rundzie wstępnej wzięły udział 4 drużyny by wyłonić 16 drużyn - w tej rundzie RKU Sosnowiec miało wolny los
- 1/8 finału: RKU Sosnowiec - Gedania Gdańsk 6-2
- 1/4 finału: AKS Chorzów - RKU Sosnowiec 4-0
Do finałowej rozgrywki z udziałem 4 drużyn (każdy z każdym) awansował AKS Chorzów.
M-ce | Nazwa klubu | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | [[]] | - | |||||||||
2 | [[]] | - | |||||||||
3 | [[]] | - | |||||||||
4 | [[]] | - | |||||||||
5 | [[]] | - | |||||||||
6 | [[]] | - | |||||||||
7 | [[]] | - | |||||||||
8 | [[]] | - | |||||||||
9 | [[]] | - | |||||||||
10 | [[]] | - |
ROZGRYWKI
RUNDA JESIENNA
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
1 | 30 września 1945 (n) | ? | Zagłębie Dąbrowa Górnicza | RKU Sosnowiec | 2 : 1 (1:1) |
1 | 30 września 1945 (n) | ? | AKS Niwka | RKS Będzin | 4 : 2 (2:2) |
1 | 30 września 1945 (n) | ? | RCKS Czeladź | RKS Przyszłość Żychcice | 7 : 1 (4:0) |
1 | 30 września 1945 (n) | ? | RKS Czarni Sosnowiec | Cyklon Rogoźnik | 4 : 1 (?:?) |
1 | 30 września 1945 (n) | ? | TS Dąbrowa | RKS Grodziec | 2 : 1 (1:1) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
2 | 7 października 1945 (n) | ? | RKU Sosnowiec | RKS Będzin | 5 : 2 (4:0) |
2 | 7 października 1945 (n) | ? | RKS Przyszłość Żychcice | RKS Czarni Sosnowiec | 0 : 3 (0:0) |
2 | 7 października 1945 (n) | ? | Zagłębie Dąbrowa Górnicza | RKS Grodziec | 4 : 1 (1:1) |
2 | 7 października 1945 (n) | ? | AKS Niwka | RCKS Czeladź | 1 : 1 (1:0) |
2 | 7 października 1945 (n) | ? | Cyklon Rogoźnik | TS Dąbrowa | 8 : 2 (?:?) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
3 | 14 października 1945 (n) | ? | RCKS Czeladź | RKU Sosnowiec | 2 : 0 (0:0) |
3 | 14 października 1945 (n) | ? | RKS Czarni Sosnowiec | AKS Niwka | 3 : 1 (1:1) |
3 | 14 października 1945 (n) | ? | RKS Będzin | Zagłębie Dąbrowa Górnicza | 1 : 2 (1:1) |
3 | 14 października 1945 (n) | ? | TS Dąbrowa | RKS Przyszłość Żychcice | 5 : 4 (5:1) |
3 | 14 października 1945 (n) | ? | ? : ? (?:?) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
4 | 28 października 1945 (n) | ? | RKU Sosnowiec | TS Dąbrowa | 6 : 1 (3:1) |
4 | 28 października 1945 (n) | ? | RKS Czarni Sosnowiec | Zagłębie Dąbrowa Górnicza | 2 : 1 (1:0) |
4 | 28 października 1945 (n) | ? | AKS Niwka | Cyklon Rogoźnik | 2 : 0 (1:0) |
4 | 28 października 1945 (n) | ? | RCKS Czeladź | RKS Będzin | 2 : 2 (1:1) |
4 | 28 października 1945 (n) | ? | RKS Przyszłość Żychcice | RKS Grodziec | 3 : 7 (1:2) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
5 | 4 listopada 1945 (n) | ? | RKU Sosnowiec | Cyklon Rogoźnik | 3 : 1 (1:1) |
5 | 4 listopada 1945 (n) | ? | Zagłębie Dąbrowa Górnicza | TS Dąbrowa | 1 : 0 (1:0) |
5 | 4 listopada 1945 (n) | ? | AKS Niwka | RKS Przyszłość Żychcice | 3 : 2 (0:1) |
5 | 4 listopada 1945 (n) | ? | RKS Będzin | RKS Czarni Sosnowiec | 4 : 1 (1:1) |
5 | 4 listopada 1945 (n) | ? | RCKS Czeladź | RKS Grodziec | 2 : 1 (1:1) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
6 | 11 listopada 1945 (n) | ? | RKS Czarni Sosnowiec | RCKS Czeladź | 2 : 1 (0:1) |
6 | 11 listopada 1945 (n) | ? | RKU Sosnowiec | RKS Przyszłość Żychcice | 12 : 1 (6:0) |
6 | 11 listopada 1945 (n) | ? | RKS Będzin | TS Dąbrowa | 4 : 0 (2:0) |
6 | 11 listopada 1945 (n) | ? | Cyklon Rogoźnik | Zagłębie Dąbrowa Górnicza | 1 : 2 (0:2) |
6 | 11 listopada 1945 (n) | ? | RKS Grodziec | AKS Niwka | 2 : 2 (0:2) |
RKU Sosnowiec AKS Niwka RKS Czarni Sosnowiec RCKS Czeladź Zagłębie Dąbrowa Górnicza RKS Grodziec Cyklon Rogoźnik RKS Przyszłość Wojkowice Komorne TS Dąbrowa RKS Będzin
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
7 | 18 listopada 1945 (n) | ? | RKU Sosnowiec | AKS Niwka | 5 : 2 (3:0) |
7 | 18 listopada 1945 (n) | ? | Zagłębie Dąbrowa Górnicza | RKS Przyszłość Żychcice | 9 : 0 (4:0) |
7 | 18 listopada 1945 (n) | ? | RKS Będzin | Cyklon Rogoźnik | 4 : 0 (1:0) |
7 | 18 listopada 1945 (n) | ? | RCKS Czeladź | TS Dąbrowa | 8 : 0 (3:0) |
7 | 18 listopada 1945 (n) | ? | ? : ? (?:?) |
RKU Sosnowiec AKS Niwka RKS Czarni Sosnowiec RCKS Czeladź Zagłębie Dąbrowa Górnicza RKS Grodziec Cyklon Rogoźnik RKS Przyszłość Żychcice TS Dąbrowa RKS Będzin
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
8 | 25 listopada 1945 (n) | ? | RKU Sosnowiec | RKS Grodziec | 6 : 3 (3:1) |
8 | 25 listopada 1945 (n) | ? | AKS Niwka | Zagłębie Dąbrowa Górnicza | 2 : 4 (0:2) |
8 | 25 listopada 1945 (n) | ? | RKS Przyszłość Żychcice | RKS Będzin | 0 : 3 (wo) |
8 | 25 listopada 1945 (n) | ? | Cyklon Rogoźnik | RCKS Czeladź | 0 : 4 (0:1) |
8 | 25 listopada 1945 (n) | ? | RKS Czarni Sosnowiec | TS Dąbrowa | 2 : 1 (1:0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
9 | 2 grudnia 1945 (n) | ? | ? : ? (?:?) | ||
9 | 2 grudnia 1945 (n) | ? | ? : ? (?:?) | ||
9 | 2 grudnia 1945 (n) | ? | ? : ? (?:?) | ||
9 | 2 grudnia 1945 (n) | ? | ? : ? (?:?) | ||
9 | 2 grudnia 1945 (n) | ? | ? : ? (?:?) |
RKU Sosnowiec AKS Niwka RKS Czarni Sosnowiec RCKS Czeladź Zagłębie Dąbrowa Górnicza RKS Grodziec Cyklon Rogoźnik RKS Przyszłość Żychcice TS Dąbrowa RKS Będzin
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
P | 9 grudnia 1945 (n) | 13.30 | RKS Grodziec | RKS Czarni Sosnowiec | 0 : 3 (wo) |
TABELA PO RUNDZIE JESIENNEJ
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RCKS Czeladź | 9 | 14 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
2 | RKU Sosnowiec | 9 | 14 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
3 | Zagłębie Dąbrowa Górnicza | 9 | 14 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
4 | RKS Czarni Sosnowiec | 9 | 12 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
5 | RKS Będzin | 9 | 11 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
6 | AKS Niwka | 9 | 10 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
7 | RKS Grodziec | 9 | 5 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
8 | Cyklon Rogoźnik | 9 | 4 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
9 | TS Dąbrowa | 9 | 4 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
10 | RKS Przyszłość Żychcice | 9 | 0 | 0 | 0 | 9 | 11 | 22 |
RUNDA WIOSENNA
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
10 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
10 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
10 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
10 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
10 | ? | ? | ? : ? (?:?) |
RKU Sosnowiec AKS Niwka RKS Czarni Sosnowiec RCKS Czeladź Zagłębie Dąbrowa Górnicza RKS Grodziec Cyklon Rogoźnik RKS Przyszłość Wojkowice Komorne TS Dąbrowa RKS Będzin
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
11 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
11 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
11 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
11 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
11 | ? | ? | ? : ? (?:?) |
RKU Sosnowiec AKS Niwka RKS Czarni Sosnowiec RCKS Czeladź Zagłębie Dąbrowa Górnicza RKS Grodziec Cyklon Rogoźnik RKS Przyszłość Wojkowice Komorne TS Dąbrowa RKS Będzin
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
12 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
12 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
12 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
12 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
12 | ? | ? | ? : ? (?:?) |
RKU Sosnowiec AKS Niwka RKS Czarni Sosnowiec RCKS Czeladź Zagłębie Dąbrowa Górnicza RKS Grodziec Cyklon Rogoźnik RKS Przyszłość Wojkowice Komorne TS Dąbrowa RKS Będzin
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
13 | 19 maja 1946 | ? | RKU Sosnowiec | TS Dąbrowa | 9 : 0 (4:0) |
13 | 19 maja 1946 | ? | Zagłębie Dąbrowa Górnicza | RKS Czarni Sosnowiec | 3 : 3 (0:2) |
13 | 19 maja 1946 | ? | RKS Będzin | RCKS Czeladź | 2 : 2 (1:1) |
13 | 19 maja 1946 | ? | AKS Niwka | Cyklon Rogoźnik | 0 : 0 |
13 | 19 maja 1946 | ? | RKS Grodziec | RKS Przyszłość Wojkowice Komorne | 3 : 0 (1:0) |
RKU Sosnowiec AKS Niwka RKS Czarni Sosnowiec RCKS Czeladź Zagłębie Dąbrowa Górnicza RKS Grodziec Cyklon Rogoźnik RKS Przyszłość Wojkowice Komorne TS Dąbrowa RKS Będzin
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
14 | 19 maja 1946 | ? | RKS Czarni Sosnowiec | RKS Będzin | 3 : 1 (1:1) |
14 | 19 maja 1946 | ? | Cyklon Rogoźnik | RKU Sosnowiec | 4 : 5 (2:3) |
14 | 19 maja 1946 | ? | Zagłębie Dąbrowa Górnicza | TS Dąbrowa | 4 : 1 (1:0) |
14 | 19 maja 1946 | ? | RCKS Czeladź | RKS Grodziec | 5 : 2 (2:1) |
14 | 19 maja 1946 | ? | RKS Przyszłość Wojkowice Komorne | AKS Niwka | 0 : 3walkower |
RKU Sosnowiec AKS Niwka RKS Czarni Sosnowiec RCKS Czeladź Zagłębie Dąbrowa Górnicza RKS Grodziec Cyklon Rogoźnik RKS Przyszłość Wojkowice Komorne TS Dąbrowa RKS Będzin
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
15 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
15 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
15 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
15 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
15 | ? | ? | ? : ? (?:?) |
RKU Sosnowiec AKS Niwka RKS Czarni Sosnowiec RCKS Czeladź Zagłębie Dąbrowa Górnicza RKS Grodziec Cyklon Rogoźnik RKS Przyszłość Wojkowice Komorne TS Dąbrowa RKS Będzin
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
16 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
16 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
16 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
16 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
16 | ? | ? | ? : ? (?:?) |
RKU Sosnowiec AKS Niwka RKS Czarni Sosnowiec RCKS Czeladź Zagłębie Dąbrowa Górnicza RKS Grodziec Cyklon Rogoźnik RKS Przyszłość Wojkowice Komorne TS Dąbrowa RKS Będzin
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
17 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
17 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
17 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
17 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
17 | ? | ? | ? : ? (?:?) |
RKU Sosnowiec AKS Niwka RKS Czarni Sosnowiec RCKS Czeladź Zagłębie Dąbrowa Górnicza RKS Grodziec Cyklon Rogoźnik RKS Przyszłość Wojkowice Komorne TS Dąbrowa RKS Będzin
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
18 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
18 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
18 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
18 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
18 | ? | ? | ? : ? (?:?) |
RKU Sosnowiec AKS Niwka RKS Czarni Sosnowiec RCKS Czeladź Zagłębie Dąbrowa Górnicza RKS Grodziec Cyklon Rogoźnik RKS Przyszłość Wojkowice Komorne TS Dąbrowa RKS Będzin