KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2020/2021: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Linia 369: | Linia 369: | ||
===TABELA PO RUNDZIE JESIENNEJ=== | ===TABELA PO RUNDZIE JESIENNEJ=== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[---]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[---]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[---]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[---]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[---]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[---]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[---]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[---]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[---]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[---]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|[[---]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT|[[---]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=LEFT|[[---]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=LEFT|[[---]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=LEFT|[[---]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=LEFT|[[---]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|} | |||
==RUNDA WIOSENNA== | |||
===ROZGRYWKI RUNDY WIOSENNEJ=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=17%|Rozgrywki (poziom) | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=18%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B (-)]] | |||
| ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 01) 25.08.2019|1]] | |||
| ALIGN=center|[[25 sierpnia]] [[2019]] (?) | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna)|KS Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Jedność Strzyżowice ]] | |||
| ALIGN=center|[[KS Czarni Sosnowiec(piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 01) 25.08.2019|'''6 : 0''' (?:?)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga I (2)]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 02) 03.08.2019|2]] | |||
| ALIGN=center|[[3 sierpnia]] [[2019]] (s) | |||
| ALIGN=center|18.00 | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#OLIMPIA GRUDZIĄDZ|Olimpia Grudziądz]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 02) 03.08.2019|'''0 : 1''' (0:0)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga I (2)]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 03) 10.08.2019|3]] | |||
| ALIGN=center|[[10 sierpnia]] [[2019]] (s) | |||
| ALIGN=center|20:00 | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA|Bruk-Bet Termalica Nieciecza]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 03) 10.08.2019|'''2 : 0''' (0:0)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga I (2)]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 04) 17.08.2019|4]] | |||
| ALIGN=center|[[17 sierpnia]] [[2019]] (s) | |||
| ALIGN=center|15.00 | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#MIEDŹ LEGNICA|Miedź Legnica]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 04) 17.08.2019|'''1 : 0''' (1:0)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga I (2)]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 05) 21.08.2019|5]] | |||
| ALIGN=center|[[21 sierpnia]] [[2019]] (ś) | |||
| ALIGN=center|19.00 | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#PUSZCZA NIEPOŁOMICE|Puszcza Niepołomice]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 05) 21.08.2019|'''0 : 2''' (0:1)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga I (2)]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 06) 24.08.2019|6]] | |||
| ALIGN=center|[[25 sierpnia]] [[2019]] (n) | |||
| ALIGN=center|14.45 | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#GKS TYCHY|GKS Tychy]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 06) 24.08.2019|'''1 : 2''' (0:1)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga I (2)]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 07) 30.08.2019|7]] | |||
| ALIGN=center|[[30 sierpnia]] [[2019]] (pt) | |||
| ALIGN=center|17.30 | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#STOMIL OLSZTYN|Stomil Olsztyn]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 07) 30.08.2019|'''1 : 3''' (1:1)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga I (2)]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 08) 07.09.2019|8]] | |||
| ALIGN=center|[[7 września]] [[2019]] (s) | |||
| ALIGN=center|14.00 | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#GKS BEŁCHATÓW|GKS Bełchatów]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 08) 07.09.2019|'''1 : 1''' (0:0)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga I (2)]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 09) 14.09.2019|9]] | |||
| ALIGN=center|[[14 września]] [[2019]] (s) | |||
| ALIGN=center|16:00 | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#RADOMIAK RADOM|Radomiak Radom]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 09) 14.09.2019|'''2 : 1''' (1:0)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga I (2)]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 10) 21.09.2019|10]] | |||
| ALIGN=center|[[21 września]] [[2019]] (s) | |||
| ALIGN=center|18.00 | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#GKS 1962 JASTRZĘBIE|GKS 1962 Jastrzębie]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 10) 21.09.2019|'''2 : 4''' (0:3)]] | |||
|} | |||
===TABELA PO RUNDZIE WIOSENNEJ=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" |
Wersja z 14:37, 16 paź 2020
KS Czarni Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2020/2021 STRONA W BUDOWIE
ROZGRYWKI LIGOWE
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
11 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
12 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
13 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
14 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
15 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
16 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
PROGRES
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
R | P | ? | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
6 | 11 | 16 | 15 | 8 | 14 | 7 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
RUNDA JESIENNA
ROZGRYWKI RUNDY JESIENNEJ
Rozgrywki (poziom) | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B (-) | 1 | 25 sierpnia 2019 (?) | 17.00 | KS Czarni Sosnowiec | Jedność Strzyżowice | 6 : 0 (?:?) |
Liga I (2) | 2 | 3 sierpnia 2019 (s) | 18.00 | Zagłębie Sosnowiec | Olimpia Grudziądz | 0 : 1 (0:0) |
Liga I (2) | 3 | 10 sierpnia 2019 (s) | 20:00 | Bruk-Bet Termalica Nieciecza | Zagłębie Sosnowiec | 2 : 0 (0:0) |
Liga I (2) | 4 | 17 sierpnia 2019 (s) | 15.00 | Zagłębie Sosnowiec | Miedź Legnica | 1 : 0 (1:0) |
Liga I (2) | 5 | 21 sierpnia 2019 (ś) | 19.00 | Puszcza Niepołomice | Zagłębie Sosnowiec | 0 : 2 (0:1) |
Liga I (2) | 6 | 25 sierpnia 2019 (n) | 14.45 | Zagłębie Sosnowiec | GKS Tychy | 1 : 2 (0:1) |
Liga I (2) | 7 | 30 sierpnia 2019 (pt) | 17.30 | Stomil Olsztyn | Zagłębie Sosnowiec | 1 : 3 (1:1) |
Liga I (2) | 8 | 7 września 2019 (s) | 14.00 | Zagłębie Sosnowiec | GKS Bełchatów | 1 : 1 (0:0) |
Liga I (2) | 9 | 14 września 2019 (s) | 16:00 | Radomiak Radom | Zagłębie Sosnowiec | 2 : 1 (1:0) |
Liga I (2) | 10 | 21 września 2019 (s) | 18.00 | Zagłębie Sosnowiec | GKS 1962 Jastrzębie | 2 : 4 (0:3) |
TABELA PO RUNDZIE JESIENNEJ
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
11 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
12 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
13 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
14 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
15 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
16 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
RUNDA WIOSENNA
ROZGRYWKI RUNDY WIOSENNEJ
Rozgrywki (poziom) | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B (-) | 1 | 25 sierpnia 2019 (?) | 17.00 | KS Czarni Sosnowiec | Jedność Strzyżowice | 6 : 0 (?:?) |
Liga I (2) | 2 | 3 sierpnia 2019 (s) | 18.00 | Zagłębie Sosnowiec | Olimpia Grudziądz | 0 : 1 (0:0) |
Liga I (2) | 3 | 10 sierpnia 2019 (s) | 20:00 | Bruk-Bet Termalica Nieciecza | Zagłębie Sosnowiec | 2 : 0 (0:0) |
Liga I (2) | 4 | 17 sierpnia 2019 (s) | 15.00 | Zagłębie Sosnowiec | Miedź Legnica | 1 : 0 (1:0) |
Liga I (2) | 5 | 21 sierpnia 2019 (ś) | 19.00 | Puszcza Niepołomice | Zagłębie Sosnowiec | 0 : 2 (0:1) |
Liga I (2) | 6 | 25 sierpnia 2019 (n) | 14.45 | Zagłębie Sosnowiec | GKS Tychy | 1 : 2 (0:1) |
Liga I (2) | 7 | 30 sierpnia 2019 (pt) | 17.30 | Stomil Olsztyn | Zagłębie Sosnowiec | 1 : 3 (1:1) |
Liga I (2) | 8 | 7 września 2019 (s) | 14.00 | Zagłębie Sosnowiec | GKS Bełchatów | 1 : 1 (0:0) |
Liga I (2) | 9 | 14 września 2019 (s) | 16:00 | Radomiak Radom | Zagłębie Sosnowiec | 2 : 1 (1:0) |
Liga I (2) | 10 | 21 września 2019 (s) | 18.00 | Zagłębie Sosnowiec | GKS 1962 Jastrzębie | 2 : 4 (0:3) |
TABELA PO RUNDZIE WIOSENNEJ
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
11 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
12 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
13 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
14 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
15 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
16 | --- | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |