Piłka nożna: Klasa B, Grupa II (Sosnowiec) - Sezon 1998/1999: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Linia 1: | Linia 1: | ||
Piłka nożna: Klasa B, Grupa II (Sosnowiec) - Sezon 1998/1999 | Piłka nożna: Klasa B, Grupa II (Sosnowiec) - Sezon 1998/1999 | ||
Awans do Klasy A Sosnowiec: Tucznawa Dąbrowa Górnicza. Pomimo zmiany od 1.01.1999 r. podziału administracyjnego polegającego na likwidacji 49 województw, a w zamian utworzeniu 17 województw i powiatów zmiany w strukturze OZPN-ów będą przeprowadzone w 2000 roku po zakończeniu sezonu 1999/2000. Za zwycięstwo 3 pkt, za remis 1 pkt. | |||
='''TABELA KOŃCOWA'''= | ='''TABELA KOŃCOWA'''= | ||
Linia 18: | Linia 20: | ||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |-BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Tucznawa]] (A) | | ALIGN=LEFT|[[Tucznawa Dąbrowa Górnicza]] (A) | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|46 | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|62 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
|- | |- | ||
Linia 31: | Linia 33: | ||
| ALIGN=LEFT|[[Czarni II Sosnowiec]] | | ALIGN=LEFT|[[Czarni II Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|37 | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|52 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Wysoka]] | | ALIGN=LEFT|[[LKS Wysoka]] | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|35 | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|59 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|36 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Unia II Ząbkowice]] | | ALIGN=LEFT|[[Unia Ząbkowice|Unia II Ząbkowice]] | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|35 | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|49 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Niegowonice]] | | ALIGN=LEFT|[[Płomień Niegowonice]] | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|29 | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|36 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|36 | ||
|- | |- | ||
Linia 74: | Linia 76: | ||
| ALIGN=LEFT|[[Olimpia Blanowice]] | | ALIGN=LEFT|[[Olimpia Blanowice]] | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|40 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|42 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Górnik II Sosnowiec]] | | ALIGN=LEFT|[[Górnik Sosnowiec|Górnik II Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|53 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|39 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Unia II Strzemieszyce]] | | ALIGN=LEFT|[[Unia Strzemieszyce|Unia II Strzemieszyce]] | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|60 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Błędów]] | | ALIGN=LEFT|[[Tęcza Błędów]] | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|44 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|57 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Ciągowice]] | | ALIGN=LEFT|[[LZS Ciągowice]] | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|94 | ||
|} | |} |
Wersja z 00:31, 25 lut 2022
Piłka nożna: Klasa B, Grupa II (Sosnowiec) - Sezon 1998/1999
Awans do Klasy A Sosnowiec: Tucznawa Dąbrowa Górnicza. Pomimo zmiany od 1.01.1999 r. podziału administracyjnego polegającego na likwidacji 49 województw, a w zamian utworzeniu 17 województw i powiatów zmiany w strukturze OZPN-ów będą przeprowadzone w 2000 roku po zakończeniu sezonu 1999/2000. Za zwycięstwo 3 pkt, za remis 1 pkt.
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tucznawa Dąbrowa Górnicza (A) | 18 | 46 | - | - | - | 62 | 13 |
2 | Czarni II Sosnowiec | 18 | 37 | - | - | - | 52 | 25 |
3 | LKS Wysoka | 18 | 35 | - | - | - | 59 | 36 |
4 | Unia II Ząbkowice | 18 | 35 | - | - | - | 49 | 28 |
5 | Płomień Niegowonice | 18 | 29 | - | - | - | 36 | 36 |
6 | Olimpia Blanowice | 18 | 26 | - | - | - | 40 | 42 |
7 | Górnik II Sosnowiec | 18 | 24 | - | - | - | 53 | 39 |
8 | Unia II Strzemieszyce | 18 | 15 | - | - | - | 16 | 60 |
9 | Tęcza Błędów | 18 | 10 | - | - | - | 44 | 57 |
10 | LZS Ciągowice | 18 | 5 | - | - | - | 19 | 94 |