Piłka nożna: Liga Okręgowa, Grupa II (Katowice) - Sezon 2009/2010: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 1: | Linia 1: | ||
'''[[ | '''[[2009/10 Liga Okręgowa Katowice II]]''' | ||
* Awans do IV Ligi Katowice:" Szczakowianka Jaworzno. Spadek do Klasy A: Źródło Kromołów, Górnik Jaworzno. Za zwycięstwo 3 pkt, za remis 1 pkt. | |||
* W przypadku równej ilości punktów o kolejności w tabeli decydował bilans bezpośrednich spotkań. | |||
* Górnik Jaworzno wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej. Jego mecze w rundzie wiosennej zostały zweryfikowane jako walkowery po 3-0 dla przeciwników. W takiej sytuacji zgodnie z regulaminem został on sklasyfikowany na ostatnim miejscu w tabeli. | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 15: | Linia 20: | ||
! WIDTH=8%|Br- | ! WIDTH=8%|Br- | ||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |- BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Szczakowianka Jaworzno]] (A) | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|87 | |||
| ALIGN=center|29 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|106 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Górnik Piaski]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|62 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|83 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|32 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Unia Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|55 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|58 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Unia Ząbkowice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|55 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|71 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|36 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[MCKS Czeladź]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|48 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|49 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|29 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[MKS Siemianowice Śląskie]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|44 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|56 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|44 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Zgoda Byczyna]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|44 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|55 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|56 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[AKS Niwka]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|43 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|57 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|46 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Milenium Wojkowice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|42 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|49 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|56 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Gwarek Tarnowskie Góry]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|40 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|55 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|47 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Podlesianka Katowice]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|40 | |||
| ALIGN=center|11 | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|47 | |||
| ALIGN=center|46 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|12 | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Pogoń Imielin]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|36 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|52 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|58 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|13 | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Andaluzja Brzozowice-Kamień]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|32 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|53 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Orkan Dąbrówka Wielka]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|39 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|67 | ||
|-BGCOLOR=# | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|15 | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Źródło Kromołów]] (S) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|173 | ||
|- BGCOLOR=#F08099 | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|16 | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Górnik Jaworzno]] (S) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|63 | ||
|} | |||
|} | |||
Wyniki wszystkich meczy, tabele "u siebie" i "na wyjeździe": http://www.90minut.pl/liga/0/liga4434.html | |||
Wersja z 10:06, 27 maj 2022
2009/10 Liga Okręgowa Katowice II
- Awans do IV Ligi Katowice:" Szczakowianka Jaworzno. Spadek do Klasy A: Źródło Kromołów, Górnik Jaworzno. Za zwycięstwo 3 pkt, za remis 1 pkt.
- W przypadku równej ilości punktów o kolejności w tabeli decydował bilans bezpośrednich spotkań.
- Górnik Jaworzno wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej. Jego mecze w rundzie wiosennej zostały zweryfikowane jako walkowery po 3-0 dla przeciwników. W takiej sytuacji zgodnie z regulaminem został on sklasyfikowany na ostatnim miejscu w tabeli.
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Szczakowianka Jaworzno (A) | 30 | 87 | 29 | 0 | 1 | 106 | 11 |
2 | Górnik Piaski | 30 | 62 | 19 | 5 | 6 | 83 | 32 |
3 | Unia Dąbrowa Górnicza | 30 | 55 | 17 | 4 | 9 | 58 | 28 |
4 | Unia Ząbkowice | 30 | 55 | 17 | 4 | 9 | 71 | 36 |
5 | MCKS Czeladź | 30 | 48 | 14 | 6 | 10 | 49 | 29 |
6 | MKS Siemianowice Śląskie | 30 | 44 | 13 | 5 | 12 | 56 | 44 |
7 | Zgoda Byczyna | 30 | 44 | 13 | 5 | 12 | 55 | 56 |
8 | AKS Niwka | 30 | 43 | 12 | 7 | 11 | 57 | 46 |
9 | Milenium Wojkowice | 30 | 42 | 13 | 3 | 14 | 49 | 56 |
10 | Gwarek Tarnowskie Góry | 30 | 40 | 11 | 7 | 12 | 55 | 47 |
11 | Podlesianka Katowice | 30 | 40 | 11 | 7 | 12 | 47 | 46 |
12 | Pogoń Imielin | 30 | 36 | 10 | 6 | 14 | 52 | 58 |
13 | Andaluzja Brzozowice-Kamień | 30 | 32 | 7 | 11 | 12 | 28 | 53 |
14 | Orkan Dąbrówka Wielka | 30 | 21 | 4 | 9 | 17 | 39 | 67 |
15 | Źródło Kromołów (S) | 30 | 4 | 1 | 1 | 28 | 16 | 173 |
16 | Górnik Jaworzno (S) | 30 | 26 | 8 | 2 | 20 | 27 | 63 |
Wyniki wszystkich meczy, tabele "u siebie" i "na wyjeździe": http://www.90minut.pl/liga/0/liga4434.html