Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 1977/1978: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 167: | Linia 167: | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|} | |} | ||
===Kolejka 1=== | |||
='''TABELA KOŃCOWA'''= | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Sarmacja Będzin|Sarmacja II Będzin]] (A) | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|37 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|62 | |||
| ALIGN=center|29 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Polonia Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|32 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|55 | |||
| ALIGN=center|25 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Unia Ząbkowice]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|32 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|28 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Łazowianka Łazy]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|43 | |||
| ALIGN=center|30 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Unia Strzemieszyce]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|27 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|52 | |||
| ALIGN=center|35 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Iskra Psary|LZS Iskra Psary]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|40 | |||
| ALIGN=center|25 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Pionier Ujejsce|LZS Pionier Ujejsce]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|56 | |||
| ALIGN=center|55 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Górnik Sosnowiec (Zagórze)|Górnik III Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|23 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|45 | |||
| ALIGN=center|39 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Zagłębianka Dąbrowa Górnicza|Zagłębianka II Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|41 | |||
| ALIGN=center|47 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Przemsza Siewierz|LZS Przemsza Siewierz]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|40 | |||
| ALIGN=center|50 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Zapora Przeczyce|LZS Zapora Przeczyce]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|52 | |||
| ALIGN=center|66 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT|[[KS Wysoka]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|31 | |||
| ALIGN=center|51 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Warta Zawiercie|Warta II Zawiercie]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|35 | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=LEFT|[[CKS Czeladź|MCKS III Czeladź]] (S) | |||
Wersja z 10:21, 6 sie 2017
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sarmacja II Będzin (A) | 24 | 37 | ? | ? | ? | 62 | 29 |
2 | Polonia Sosnowiec | 24 | 32 | ? | ? | ? | 55 | 25 |
3 | Unia Ząbkowice | 24 | 32 | ? | ? | ? | 34 | 28 |
4 | Łazowianka Łazy | 24 | 30 | ? | ? | ? | 43 | 30 |
5 | Unia Strzemieszyce | 24 | 27 | ? | ? | ? | 52 | 35 |
6 | LZS Iskra Psary | 24 | 26 | ? | ? | ? | 40 | 25 |
7 | LZS Pionier Ujejsce | 24 | 24 | ? | ? | ? | 56 | 55 |
8 | Górnik III Sosnowiec | 24 | 23 | ? | ? | ? | 45 | 39 |
9 | Zagłębianka II Dąbrowa Górnicza | 24 | 22 | ? | ? | ? | 41 | 47 |
10 | LZS Przemsza Siewierz | 24 | 21 | ? | ? | ? | 40 | 50 |
11 | LZS Zapora Przeczyce | 24 | 15 | ? | ? | ? | 52 | 66 |
12 | KS Wysoka | 24 | 15 | ? | ? | ? | 31 | 51 |
13 | Warta II Zawiercie | 24 | 9 | ? | ? | ? | 17 | 35 |
14 | MCKS III Czeladź (S) | - | - | - | - | - | - | - |
Kolejka 1
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sarmacja II Będzin (A) | 24 | 37 | ? | ? | ? | 62 | 29 |
2 | Polonia Sosnowiec | 24 | 32 | ? | ? | ? | 55 | 25 |
3 | Unia Ząbkowice | 24 | 32 | ? | ? | ? | 34 | 28 |
4 | Łazowianka Łazy | 24 | 30 | ? | ? | ? | 43 | 30 |
5 | Unia Strzemieszyce | 24 | 27 | ? | ? | ? | 52 | 35 |
6 | LZS Iskra Psary | 24 | 26 | ? | ? | ? | 40 | 25 |
7 | LZS Pionier Ujejsce | 24 | 24 | ? | ? | ? | 56 | 55 |
8 | Górnik III Sosnowiec | 24 | 23 | ? | ? | ? | 45 | 39 |
9 | Zagłębianka II Dąbrowa Górnicza | 24 | 22 | ? | ? | ? | 41 | 47 |
10 | LZS Przemsza Siewierz | 24 | 21 | ? | ? | ? | 40 | 50 |
11 | LZS Zapora Przeczyce | 24 | 15 | ? | ? | ? | 52 | 66 |
12 | KS Wysoka | 24 | 15 | ? | ? | ? | 31 | 51 |
13 | Warta II Zawiercie | 24 | 9 | ? | ? | ? | 17 | 35 |
14 | MCKS III Czeladź (S) |